ادامه روند افزایش قیمت طلا در بازار
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اقتصادی

ادامه روند افزایش قیمت طلا در بازار

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا: افزایش قیمت طلا و سکه با افزایش ۱۲ دلاری نرخ هر انس طلا در بازار جهانی ادامه دارد
ادامه روند افزایش قیمت طلا در بازار - 0

آیت محمدولی در گفتگوی تلفنی با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه حباب سکه امروز ۴۰۰ هزارتومان است افزود: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۴ میلیون و ۷۱۵ هزارتومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۴۰ هزارتومان ​، ربع سکه یک میلیون و ۶۲۰ هزارتومان و سکه‌های گرمی نیز ۱ میلیون و ۱۲ هزارتومان قیمت گذاری شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۳۹ هزار تومان معامله شده است.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

محمدولی با بیان اینکه هر انس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۴۰۳ عرضه شده است ادامه داد: امروز هر مثقال طلا با قیمت ۱ میلیون و ۹۰۳ هزارتومان به فروش رسیده است.

وی گفت: وجود نوسانات مانع از رونق داد و ستد می‌شود، البته بازار از رکود محض خارج شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 ساعت قبل
فتح‌اله نیازی، مسئول بخش تزئینات معماری و آثار نقاشی پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار فرهنگی –تاریخی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از حفاظت و مرمت ۱۴ اثر از تابلوهای نقاشی معاصر موزه بانک تجارت خبر داد. اعتمادآنلاین| فتح‌اله نیازی، مسئول بخش تزئینات معماری و آثار نقاشی پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار فرهنگی –تاریخی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به مرمت ۱۴ تابلوی نقاشی موزه بانک تجارت، گفت: تابلوهای یاد شده آثاری از هنرمندان بزرگ معاصر ایران همچون سهراب سپهری، ایران درودی، مسعود عربشاهی، سیما حیاتی، حسین محجوبی، سیمین لاله زار و نقاشی‌های کلاسیک پنری ویلیامز است که با توجه به قرارداد بین پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و بانک تجارت، مرمت می‌شوند. نیازی افزود: پروژه یاد شده الگوی مناسبی برای برخورد با دیگر آثار هنری مدرن به شمار می‌آید که می‌توان از نتایج آن در حفظ و نگهدار سایر آثار مشابه بهره مند شد. مسئول بخش تزئینات معماری و آثار نقاشی پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار فرهنگی –تاریخی خاطر نشان کرد: برای این پروژه اقدامات حفاظتی لازم در سطوح مختلف رنگ، بستر و بوم، چارچوب و پوشش‌های حفاظتی سطح نقاشی انجام گرفته است. وی در پایان خاطرنشان کرد: در این پروژه همگام با اقدامات حفاظت و مرمت پژوهش‌های لازم از جمله شناسایی لایه‌های نقاشی، شناسایی عنصری و کانی شناسی رنگ‌ها و مواد تشکیل هنده اثر، بر روی بعضی از آثار شاخص در حال انجام است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین17 ساعت قبل
محمد کشتی‌آرای، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف، گفت: با توجه به تعادل در عرضه و تقاضای بازار، حباب سکه در حال حاضر ۲۴۰ هزار تومان است. همچنین ربع‌سکه با قیمت یک‌ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی با قیمت ۹۷۰ هزار تومان خریدوفروش شد. کشتی‌آرای گفت: یک مثقال طلای ۱۷ عیار آب‌شده، مبنای قیمت‌گذاری در بازار، یک‌ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار یک‌ میلیون و ۸۶۲ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۶ هزار تومان خریدوفروش شد. او ادامه داد: یک گرم طلای ۲۰ عیار ۴۵۱ هزار و ۲۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۱ عیار ۴۷۳ هزار و ۷۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار ۴۹۶ هزار و ۲۰۰ تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار نیز ۵۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شد. این فعال بازار طلا در پایان گفت: با توجه به تعادل در عرضه و تقاضای بازار، حباب سکه در حال حاضر ۲۴۰ هزار تومان است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اتفاقی که دیگر تنها یک شایعه نبود و با انتشار یک ویدئو به نام رامبد جوان قوت بیشتری گرفت. اینکه رامبد جوان بعد از حواشی بسیاری که سفرش به کانادا برایش ایجاد کرد دیگر قصد برگشتن به تلویزیون را ندارد و قرار است ساخت برنامه‌ای به نام «نی‌نی و دادا» را در کانادا آغاز کند. این اتفاق با واکنش و انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود. بسیاری از آنها از این انتقاد می‌کردند که این کانال با تبلیغات رایگان در برنامه «خندوانه» و به واسطه برند این برنامه رشد پیدا کرده و اکثر دنبال‌کننده‌های آن به خاطر این برنامه عضو آن شده‌اند و استفاده از آن برای کار دیگری که احتمالا هیچ ربطی به برنامه «خندوانه» ندارد اشکال دارد. این اتفاقات و فشاری که شبکه‌های اجتماعی آوردند اما باعث شد تا خیلی زود پست‌های مربوط به «نی‌نی و دادا» از کانال حذف شوند و نام این کانال به «خندوانه و جناب‌خان» تغییر پیدا کند.
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
قیمت روز پژو پارس با کاهش سه میلیونی روبرو شده و حالا با قیمت ۹۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. دنا معمولی که دیروز دو میلیون تومان ارزان شده بود، امروز یک قدم به عقب برگشته و با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته روی ۱۰۹ میلیون تومان ایستاده است. در طرف مقابل امروز دنا پلاس توربو دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت این محصول دیروز حدود ۱۶۰ میلیون تومان بود و فروشنده‌ها امروز به ۱۵۳ میلیون تومان راضی شده‌اند که نشان‌دهنده کاهش هفت میلیون تومانی قیمت این محصول در یک روز است. قیمت روز پژو ۲۰۷ دنده‌ای در بازار ۱۱۸ میلیون تومان است که یک میلیون تومان کمتر از روز گذشته است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه گفت: در بحران سیل سالجاری ۲۴ شرکت بیمه درگیر پرداخت خسارت به سیل زدگان در سه استان گلستان، خوزستان و لرستان شده‌اند. وی گفت: با تلاشی که شرکت‌های بیمه در کشور کردن موفق شدیم بیش از ۹۰ درصد پرونده‌های سیل زدگان را پرداخت خسارت کنیم. سلیمانی ادامه داد: الباقی کسانی که هم درسیل خسارت دریافت نکردن دچار نقص در پرونده بوده و در تلاش هستیم که بزودی مشکل آنها را هم برطرف کنیم. سلیمانی در خصوص خدمات جدید در صنعت بیمه هم گفت: حدود ۲۰ درصد به خدمات و شرکت‌های بیمه برای مردم اضافه شده است که در تلاش هستیم تا پایان سال آن را به ۵۰ درصد برسانیم. وی افزود: تمام تلاش شرکت‌های بیمه در ارتقاع خدمات بهتر به مشتریان است و تلاش مان در آن است تا خدمات بیمه نوین را برای مردم ملموس‌تر کنیم.
مازن آنلاینمازن آنلاین23 ساعت قبل
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران: پیام مازند - ساری - رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: پرداخت کمکهای فنی اعتباری موجب رونق تولید، تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال پایدار می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: این تفاهم‌نامه در راستای پرداخت تسهیلات کمک‌های فنی و اعتباری شرکت شهرک‌های صنعتی به واحدهای تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات که در مرحله بهره‌برداری، بهسازی و نوسازی تجهیزات و سرمایه در گردش طرح‌های تکمیلی و طرح‌های توسعه می‌باشند، اجرا می‌شود. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: متقاضیان دریافت تسهیلات با ارائه درخواست به معاونت صنایع کوچک شرکت، پس از بررسی و در صورت تأیید اولیه و داشتن اهلیت لازم، برای دریافت تسهیلات، به بانک عامل معرفی می‌شوند. وی تصریح کرد: نصب دستگاه ATM و راه اندازی شعب کوچک در شهرک‌های صنعتی در جهت ارائه خدمات به واحدهای تولیدی موجب هدایت منابع واحدها به بانک می‌شود. رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران بیان داشت: پرداخت کمک‌های فنی اعتباری موجب رونق تولید، تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر