برخورد قاطع با پدیده سگ گردانی در کرج
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. ورزشی
برخورد قاطع با پدیده سگ گردانی در کرج

برخورد قاطع با پدیده سگ گردانی در کرج

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
از دو روز پیش در فضای اجتماعی و شبکه های مجازی، خبری در خصوص گشت آزادانه سگ های تزئینی در معابرعمومی شهر با دستور مدعی العموم منتشر شده که بازتاب گسترده ای داشته است. اما دادستان مرکز البرز با تاکید بر غیر قانونی بودن این پدیده، بر منع قانونی و توقیف سگ های تزئینی مزاحم تاکید دارد.

حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب استان البرز در گفتگو با خبر آنلاین اظهار کرد: رسانه‌های اجتماعی هدفدار درصددند تا با هدف سازی اجتماعی اقدام به ترویج فرهنگ غربی سگ گردانی در خیابانها و ساختار شکنی نمایند. اخیرا این پدیده از سوی دختران و پسران به صورت پیاده یا در خودرو و در معابر عمومی، پارکها و خیابانها افزایش یافته که علاوه بر ایجاد نارضایتی شهروندان موجب ترویج فرهنگ غلط غربی و زمینه‌ای برای ایجاد مزاحمت خانواده‌ها شده است.

وی افزود: با توجه به صدور دستورات قبلی از جمله در تاریخ ۱۹ فروردین امسال، همچنان تاکید بر برخورد با پدیده زشت سگ گردانی است و مراجع انتظامی در صورت مشاهده به قید فوریت باید سگ تزئینی را تحویل عوامل شهرداری داده و در صورت تمرد مالک، نسبت به جلب وی اقدام و به دادسرا معرفی نمایند.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار ورزشی روز دنیا

برخورد قاطع با پدیده سگ گردانی در کرج - 4

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز تاکید کرد: شهرداری نیز مکلف است مکانی برای نگهداری این گونه حیوانات تهیه نماید و با نصب تابلو و ابلاغ این دستور به عوامل خود از ورود به اماکن عمومی و پارکها جلوگیری نماید.

شاکرمی با اشاره به اینکه فضاسازی سایت‌های بیگانه و هدفدار مبنی بر اینکه سگ گردانی در کرج آزاد بوده و منعی ندارد، کذب است، افزود: چنانچه شهروندان شکایتی تحت عنوان ایجاد مزاحمت از فردی که مبادرت به سگ گردانی می‌نماید داشته باشد، می‌تواند به دادسرا مراجعه و اعلام شکایت نماید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ دست ندادن رحمتی با علیرضا منصوریان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/گل‌هاومهارت‌های مهاجم مدنظر پرسپولیس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/گل دیدنی رامین رضاییان برای الشحانیه از روی ضربه ایستگاهی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
افکارنیوزافکارنیوز17 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشتورنمنت جام شهدا ۱۳۹۸ درحالی قرار است از ۲ مرداد در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار شود که طبق برنامه در نخستین بازی، ماشین سازی تبریز تبریزبه مصاف فولاد خوزستان می‌رود و پرسپولیس و سایپا رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند. هنوز ساعت برگزاری رقابت‌ها مشخص نیست و اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ایران قرار است ساعت آن را اعلام کند. در آخرین دوره‌ای که در سال ۱۳۹۶ برگزار شد، تراکتور با هدایت یحیی گل محمدی به قهرمانی رسید و اکنون چهار تیم شانس دارند تا عنوان قهرمانی جام شهدا را از آن خود کنند. خبر دیگر اینکه کادرفنی پرسپولیس درصدد است در این رقابت‌ها با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه حضور یابد تا شناخت کامل‌تری از بازیکنان داشته باشد. قرار است کالدرون آرژانتینی به برخی ستاره‌ها و ملی پوشان استراحت دهد تا بازیکنان جوان در شرایط مسابقه محک بخورند.

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه نقل و انتقالاتی استقلال (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل
وانانیوزوانانیوز10 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال استقلال تهران در حالی برای کسب مجوز حرفه‌ای برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کرد که طبق خواسته مدیران باشگاه طلب کاران با حضور در دفتر باشگاه چک و یا پول‌های مطالبات خود را با دریافت یک برگه تسویه می‌رفتند تا آبی‌ها مشکلی برای حضور در این مسابقات نداشته باشد. آندو تیموریان نیز جزو شاکیاتی بود که رقم ۱۶۰ میلیون تومان از استقلالی‌ها خواستار بود تا اینکه در نشست با مدیران آبی پوش نیمی از طلب خود را دریافت کرد و قرار بود مابقی طی چکی به او تحویل داده شود. اما در این میان توافقات میان آندو و مدیران استقلال بازیکن خارجی سابق آبی‌ها بابت پولی که دریافت می‌کند و قرار می‌شود در آینده بگیرد برگه تسویه به استقلالی‌ها می‌دهد تا آن‌ها منعی برای حضور در رقابت‌های آسیایی نداشته باشند. البته این بازیکن با توجه به توافقات حاصل شده باز هم می‌تواند با در اختیار دادن برگه تسویه به مدیران استقلال باز هم پیگیر طلبش از آبی پوشان شود و با شکایت دردسر جدیدی را برای آن‌ها رقم بزند.

نظرها

اخبار بیشتر