موسی کولی‌بالی به فولادخوزستان پیوست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
موسی کولی‌بالی به فولادخوزستان پیوست

موسی کولی‌بالی به فولادخوزستان پیوست

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدافع فصل گذشته نفت‌مسجدسلیمان فصل آینده برای فولاد به میدان می‌رود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، فولاد برای پست دفاع وسط، با موسی کولی‌بالی بازیکن فصل گذشته نفت مسجدسلیمان به توافق رسید و قرارداد همکاری امضا کرد.

کولی بالی در استقلال خوزستان و سپاهان نیز پا به توپ شده ‌و با استقلال خوزستان قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده است.

فولاد تاکنون شهاب گردان، عباس بو عذار، آبشک، شنانی، قاسمی‌نژاد و نامداری را برای فصل نوزدهم به خدمت گرفته و با هدایتیان، والی، دورقی، بیت سعید، بدرقه و نجاریان تمدید کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور7 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
ایسناایسنا1 روز قبل
روز جمعه، آنکارا نخستین بخش از سیستم دفاع موشکی روسی اس -۴۰۰ را دریافت کرد که واشنگتن می‌گوید، با حضور ترکیه در کنسرسیوم اف -۳۵ در تضاد است. هنوز هیچ کشوری نتوانسته جنگنده‌ای چنین پیشرفته چون اف -۳۵ به هر قیمتی بسازد. هزینه‌های اولیه ساخت اف -۳۵ ها بقدری سرسام آور است که این هزینه تنها درصورتی جبران می‌شود که بتوان تعداد زیادی از آنها را فروخت. اما برنامه اف -۳۵ فراتر از اینهاست. ترکیه بیش از این‌ها به شبکه اف -۳۵ وابسته است چون صنعت هوانوردی ترکیه تنها تعدادی از قطعات این جنگنده‌ها را تولید می‌کند.

علیخانی به روحانی: اگر نمی‌توانید رسما اعلام کنید!

برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
ایلناایلنا10 ساعت قبل
بزرگترین گارد ساحلی قطر افتتاح شد. به گزارش ایلنا به نقل از بیزینس ریکوردر، با توجه به افزایش تنش میان ایران و آمریکا، قطر بزرگترین گارد ساحلی خود را در خلیج فارس افتتاح کرد. این گارد ساحلی از دوحه تا ساحل شرقی قطر امتداد دارد. قطر یکی از متحدان آمریکا در منطقه است. فرمانده ناوگان پنجم ایالات متحده در بحرین، گفت که پایگاه جدید فرصتی فوق العاده برای ما جهت برقراری ارتباط قوی‌تر با گارد ساحلی قطر محسوب می‌شود.

فیلم/ واکنش نماینده اصفهان به شایعه سوء قصد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل

اظهارات ظریف پس از ورود به نیویورک +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر