ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
در ادامه با برترین‌ها همراه باشید تا با هم به تماشای مجموعه‌ای زیبا از ترکیب نقاشی‌های خیابانی با طبیعت بنشینیم. امیدواریم که از دیدن این مجموعه لذت ببرید.

برترین‌ها: کمتر کسی در دنیا وجود دارد که به هنر علاقه نداشته باشد. بودن شک همه ما به یکی از شاخه‌های هفت گانه هنر علاقه داریم و آن را به صورت جدی دنبال می‌کنیم. در این زمینه، شاید بتوان سینما و موسیقی را پرطرفدار‌ترین شاخه‌ها دانست. با این حال دیگر زمینه‌ها مانند نقاشی و هنر‌های تجسمی نیز باید مورد توجه قرار بگیرند.

یکی از زیر مجموعه‌های این شاخه، نقاشی‌های خیابانی است. نقاشی‌های خیابانی هیچ وقت به محبوبی و شهرت دیگر نقاشی‌ها جهان نبوده‌اند. با این حال افراد با مهارت در این رشته، گاهی کار‌های خلاقانه‌ای انجام می‌دهند و حال و هوایی تازه به شهر‌ها می‌بخشند. گاهی اوقات از یک دیوار آجری ساده میتوان دریچه‌ای شگرف به دنیایی دیگر ساخت. نقاشی‌های خیابانی در همه جای جهان وجود دارد و مربوط به مکانی خاص نمی‌شود.

خبری: اخبار و سرگرمی روز

گاهی با خلاقیت هنرمند و ترکیب هنر خود با طبیعت، اثر هنری شگفت انگیز و تماشایی ایجاد می‌شود که به علت ترکیب با طبیعت زیبایی و روح این اثرات دو چندان می‌شود. در ادامه با برترین‌ها همراه باشید تا با هم به تماشای مجموعه‌ای زیبا از ترکیب نقاشی‌های خیابانی با طبیعت بنشینیم. امیدواریم که از دیدن این مجموعه لذت ببرید.

ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 5ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 6ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 7ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 8ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 9ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 10ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 11ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 12ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 13ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 14ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 15ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 16ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 17ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 18ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 19ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 20ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 21ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 22ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 23ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 24ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 25ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 26ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 27ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 28ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 29ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 30ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 31ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 32ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 33ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 34ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 35ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 36ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 37ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 38ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 39ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 40ترکیب تماشایی نقاشی‌های خیابانی با طبیعت - 41

منبع: kickvick

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ده شگرد استفاده از مایکروویو

تابناکتابناک1 روز قبل
مایکروویو از وسایل مهم تکنولوژی امروزی است که در سال ۱۹۴۷ میلادی روانه بازار شد، اما تا اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی زیاد مورد توجه قرار نگرفت، اما امروزه در گوشه اکثر آشپزخانه‌های خانگی و اداری یکی از این دستگاه‌های کارآمد وجود دارد. با اینکه سال‌ها است که از این دستگاه شگفت انگیز استفاده می‌شود، اما به دلیل تفاوت بنیادینی که این دستگاه با سایر روش‌های پخت دارد از تمام توانایی‌های بالقوه آن استفاده نمی‌شود. در این ویدیو به ده شگرد خاص مایکروویو می‌پردازیم تا بتوانید از تمام توانایی‌های این دستگاه بهترین استفاده را ببرید.

فیلم | دقت و تیز گوشی حیرت‌انگیز یک رهبر ارکستر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم| بزرگترین خدمت یوکیو آمانو به پرونده هسته‌ای ایران چه بود؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یوکیو آمانو دیپلماتی که معروف بود به آقای محتاط، در ده سالی که مسئولیت آژانس بین المللی انرژی اتمی را بر عهده داشت، از التهابی بزرگ در پرونده هسته‌ای ایران، کاست. در دوران او بود که پرونده اتهامات قدیمی آمریکا و اسرائیل علیه ایران بسته شد. در این ویدئو درباره بزرگترین گام فعالیت آمانوی فقید در پرونده هسته‌ای ایران سخن گفته شده است. خبر فوت آمانو درحالی دیروز اعلام شد که بلومبرگ ادعا کرد او ۵ روز قبل فوت کرده و البته شب گذشته معاون آمریکایی اش به طور موقت عهده دار مسئولیت هایش شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
این ماموریتی است که برای واحد ملایر نیز ماموریت مبل و منبت در نظر گرفته شده، چراکه ملایر پایتخت مبل و منبت ایران است. دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم دارد همان‌طور که تولیدکنندگان مبل براساس نیاز بازار مبل می‌سازند، دانشگاه هم نیاز جامعه و این صنعت را شناسایی کند تا متناسب با آن در واحد ملایر و سرای نوآوری آزاد، دانشجو تربیت کند. دیروز جلسه‌ای با حضور روح‌الله دهقانی‌فیروزآبادی، معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای هیات‌رئیسه واحد ملایر با فعالان، صاحبان صنایع و اعضای هیات‌مدیره بازار مبل و منبت ملایر برگزار شد و نیازهای منطقه‌ای در این صنعت احصا شد. سال ۹۶ رئیس اتحادیه درودگران، گردش مالی این صنعت را ۳۰ هزار میلیاردتومان اعلام کرد که متاسفانه ملایر در آن سهمی نداشت و حالا دانشگاه آزاد اسلامی به کمک این شهر آمده است. فعالان این حوزه در ملایر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خواسته‌اند که رشته‌ای به‌عنوان چوب، مبل و منبت در دانشگاه ارائه شود تا در این حوزه افراد تحصیلکرده داشته باشند.
همشهریهمشهری5 ساعت قبل
از قدیم در ایران خاکشیر را با آب سرد مخلوط و به عنوان ملین و خنکی مصرف می‌کرده‌اند. فعالیت ضد التهابی، ضد تب و ضد درد خاکشیر به وجود ترکیبات فنولیک در آن نسبت داده می‌شود. از آنجا که ایزوتیوسیانات‌های موجود در آن دارای خاصیت ضد میکروبی است، خاصیت ضد تب خاکشیر را به آنها نسبت می‌دهند. وی در مورد نحوه مصرف خاکشیر، گفت: خاکشیر را می‌توان با آب سرد چندین ساعت خیسانده و میل شود ویا به صورت جوشانده (به مدت ۱۰ دقیقه با آب بجوشانید و پس از سرد شدن) میل شود. کمیلی افزود: باید توجه داشت که شکل مصرف خاکشیر در اثرات دارویی آن دخالت دارد مثلا خاکشیر مخلوط با آب سرد خاصیت ملین (ضد یبوست) و خاکشیر به صورت جوشانده دارای خاصیت ضد اسهال است.

نظرها

اخبار بیشتر