قتل شوهر بد اخلاق در شمال تهران / الهام و دخترش به مرد غریبه دل بسته بود + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

قتل شوهر بد اخلاق در شمال تهران / الهام و دخترش به مرد غریبه دل بسته بود + عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: زن میانسال که متهم بود همسرش را در خانه شان با شلیک گلوله ساچمه ای کشته دیروز با حکم قضایی به قصاص محکوم شد. قضات دادگاه دختر نوجوان وی را نیز به خاطر معاونت در قتل به 5سال زندان محکوم کردند.

قتل شوهر بد اخلاق در شمال تهران / الهام و دخترش به مرد غریبه دل بسته بود + عکس - 1

به گزارش خبرنگار رکنا، رسیدگی به این پرونده از پنجم تیرماه سال ۹۶ به دنبال شنیده شدن صدای شلیک گلوله‌ای در یکی از خیابان‌های شمال تهران آغاز شد. همسایه‌ها که با شنیدن این صدا از خانه‌شان بیرون دویده بودند با دختر و پسر نوجوانی روبه‌رو شدند که می‌گفتند پدرشان با شلیک گلوله ساچمه‌ای جان سپرده است.

دقایقی بعد پلیس به خانه مورد نظررفت و با جنازه مرد ۴۵ ساله روبه رو شد. جسد خونین به پزشکی قانونی منتقل شد و پسرنوجوان قربانی ادعا کرد پدرش هنگام کار کردن با اسلحه ساچمه‌ای خراب دستش اشتباهی روی ماشه رفته و به سرش شلیک کرده است. وقی گزارش کارشناسان اسلحه شناسی این ادعا را رد کرد پسر نوجوان گفت مادرش دست به جنایت زده است.

به این ترتیب الهام ۴۲ ساله تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل اعتراف کرد. وی گفت همسرم را به خاطر اختلاف‌های خانوادگی کشتم و دختر و پسر ۱۶ و ۱۷ ساله‌ام نیزدر این ماجرا با من همدستی داشتند. در حالی که دختر و پسر نوجوان نیز به اتهام معاونت در قتل تحت بازجویی قرار گرفته بودند ادعا کردند مادرشان به تنهایی مرتکب قتل شده است.

آنها در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند.

در آن جلسه اولیای دم برای الهام حکم مرگ خواستند و گفتند به هیچ عنوان از خون پسرشان گذشت نمی‌کنند.

سپس الهام در جایگاه ایستاد و گفت: شوهرم همیشه به من بی توجه بود. از این وضعیت خسته شده است بارها به او اعتراض کردم اما هیچ اهمیتی به من نمی‌داد. تنها بودم و به همین خاطر هم برای پر کردن اوقات فراغت ساعت‌ها در فضای مجازی گشت و گذار می‌کردم. تا اینکه با یک مرد جوان آشنا شدم. مدتی بود تلفنی با او صحبت می‌کردم تا اینکه همسرم به این رابطه پی برد و همین موضوع باعث شد تا اختلاف‌های من و همسرم بیشتر شود.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی

وی ادامه داد: یک بار شوهرم گوشی موبایلم را از من گرفت و پیامک هایی که به مرد غریبه ارسال کرده بودم را دید. آنجا بود که درگیری من و شوهرم شدت گرفت و من تصمیم به قتل او گرفتم. چند روز بعد از پسرم که آن زمان ۱۵ سال داشت خواستم تا چند قرص خواب آور برایم بخرد. قرص‌ها را داخل دوغ ریختم و به شوهرم دادم. همسرم پس از خوردن دوغ مسموم بیهوش شد می‌خواستم او را بکشم اما دلم نیامد و منصرف شدم.

وی در تشریح جزییات قتل گفت: آخرین بار بعد از دعوای مفصلی که با سعید کرده بودم، وقتی او در خواب بود با همدستی دختر و پسرم با شلیک گلوله او را کشتم تا برای همیشه خلاص شوم اما صدای گلوله آنقدر زیاد بود که همسایه‌ها به ماجرا پی بردند و پلیس را با خبر کردند.

سپس دختر و پسر قربانی که متهم به معاونت در قتل بودند منکر اتهامشان شدند و گفتند: زمانی که مادرمان دست به قتل پدرمان زد ما در اتاق خواب بودیم و مادرمان برای اینکه خودش را از قصاص نجات دهد به دروغ پای ما را به این پرونده کشانده است.

دختر نوجوان گفت: مادرم همیشه با پدرم درگیر بود و به من گفته بود قصد دارد برای همیشه از دست پدرم خلاص شود.

در پایان جلسه هیئت قضایی وارد شور شدند و دیروز با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده الهام را به قصاص محکوم کردند. دختر نوجوان نیز به ۵سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت محکوم شد. قضات پسرنوجوان را از اتهام معاونت در قتل تبرئه کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فرار میلیمتری از تصادف با کامیون + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، زن جوانی که برای عبور از عرض خیابان عجله کرده بود، با فاصله بسیار کمی از کامیون، جان سالم به در برد. لحظه وقوع این اتفاق را که در هنگ کنگ رخ داده است، در فیلم زیر مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: راننده کامیون خودروی سواری را زیر گرفت + فیلمانتهای پیام/

حادثه مرگبار در شهربازی احمدآباد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، عصر یکشنبه ۳۱ نفر سوار بر یکی از وسایل شهربازی احمدآباد هند شده بودند که ناگهان، این وسیله بر اثر فشار وارده به دو نیم تقسیم شد و سقوط کرد. بر اثر این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند و ۲۶ نفر دیگر نیز مجروح شدند. بیشتر بخوانید: برخورد وحشتناک خودروی BMW به عوارضی بزرگراه با حداکثر سرعت! + فیلمانتهای پیام/

له شدن خودروی تاکسی زیر چرخ‌های قطار با ۵ کشته + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک راننده جوان خودروی تاکسی، در خیابانی در یکی از شهرهای ویتنام، مشغول رانندگی بود که به دلیل بی‌توجهی به عبور قطار از عرض خیابان، حادثه تلخی را رقم زد. باوجود بوق زدن‌های مکرر قطار و اعلام هشدار، راننده با بی‌توجهی، به حرکت خود ادامه داد و تصادفی شدید بین دو دستگاه شکل گرفت. این حادثه به مرگ یک زن ۶۵ ساله و نوزادش، راننده ۲۳ ساله، یک زن ۲۲ ساله و پسر ۲ ساله‌اش منجر شد. انتهای پیام/

فیلم/ تصادف مرگبار تاکسی با قطار!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
یک راننده جوان خودروی تاکسی، در ویتنام، با بی‌توجهی به عبور قطار از عرض خیابان، حادثه مرگباری را رقم زد. این حادثه به مرگ یک زن ۶۵ ساله و نوزادش، راننده ۲۳ ساله، یک زن ۲۲ ساله و پسر ۲ ساله‌اش منجر شد.
انتخابانتخاب20 ساعت قبل
مهندس رسمی وزارت نفت که نخبه هم هست دختر ۷ساله خودش را در آغوشش خفه کرد! وقتی از او پرسیدند چرا اینکار را کردی، گفته رفتین بیرون و براش مرغ مینا خریدم، در بغلم خفه‌ا‌ش کردم، میخواستم دخترم گناه نکند و آزاد و معصوم به بهشت برود! دادستان شهرستان جم در مورد پرونده قتل هولناک دختری هفت ساله توسط پدرش در این شهرستان گفت: قاتل فردی سالم، تحصیل کرده از خانواده‌ای معروف و مشهور در گچساران است که اکثر اعضای خانواده وی تحصیلکرده‌اند. این قاتل فارغ التحصیل رشته مهندسی است که با ۱۵ سال سابقه کار، رسمی یکی از پتروشیمی‌های عسلویه است و برخلاف برخی شایعات اولیه مبنی بر معتاد بودن وی به شیشه، نه معتاد به مواد مخدربوده و نه مشروبات الکلی مصرف کرده است. به گفته این پدر، وی با هدف اعزام دخترش به بهشت اقدام به چنین کاری کرده است.
همشهریهمشهری12 ساعت قبل
محسن نیک ورز به سیرجان خبر گفت: مرد قاتلی که رضایت اولیا دم را گرفته و پرونده او درحال طی کردن مراحل پایانی بود جمعه شب به‌دلیل نامعلومی دچار مشکل و از زندان سیرجان به بیمارستان منتقل شد اما جان خود را از دست داد. براساس این گزارش آبان‌ماه سال ۹۴به‌دنبال قتل یک راننده تریلی با شلیک گلوله در بلوار ولایت سیرجان تحقیقات برای شناسایی عاملان جنایت آغاز شد. مدتی بعد معلوم شد این زندانی دستگیر شد و اعتراف کرد که با همدستی همسر مقتول مرتکب این جنایت شده است. به این ترتیب او به قصاص و همسر مقتول به تحمل ۲۵سال حبس محکوم و این احکام نیز تأیید شد. با وجود این عامل اصلی قتل مدتی قبل توانست رضایت اولیای دم را جلب کند اما سرانجام به طرز مشکوکی در زندان جان خود را از دست داد.

نظرها

اخبار بیشتر