دیدار دوستانه پارس جنوبی با تراکتورسازی و بی‌خبری از حضور در تورنمت شیراز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. ورزشی

دیدار دوستانه پارس جنوبی با تراکتورسازی و بی‌خبری از حضور در تورنمت شیراز

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از اردوی اردبیل در سفری یک روزه راهی تبریز شده و با تیم تراکتورسازی بازی خواهد کرد. تاریخ انتشار: 14:46 - 04 تير 1398
دیدار دوستانه پارس جنوبی با تراکتورسازی و بی‌خبری از حضور در تورنمت شیراز - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال پارس جنوبی جم تا چند روز دیگر راهی اردوی اردبیل می‌شود و ۱۰ روز در این شهر اردو برگزار می‌کند. در همین راستا، چند بازی‌های تدارکاتی هم در این اردو در دستور کار فرازکمالوند قرار دارد، ولی آنها هنوز هیچ تیمی را برای بازی تدارکاتی هماهنگ نکرده‌اند.

شاگردان کمالوند پس از اردوی سرعین راهی تبریز شده و در این سفر یک روزه یک بازی تدارکاتی با تیم تراکتورسازی تبریز انجام خواهند داد. این بازی به شرطی برگزار می‌شود که تیم تراکتورسازی، تا قبل از این بازی راهی اردوی تدارکاتی ترکیه نشده باشد.

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

از سوی دیگر نام تیم پارس جنوبی جم در بین تیم‌های حاضر در تورنمنت چهارجانبه شهدای شیراز دیده می‌شود. این تورنمنت با حضور تیم‌های فجر شهید سپاسی شیراز، گل‌گهر سیرجان، شاهین شهرداری بوشهر و یکی از دو تیم پارس جنوبی جم و تیم جوانان ایران برگزار خواهد شد.

جالب این است که نام تیم پارس جنوبی در حالی در بین شرکت کنندگان این مسابقات قرار گرفته که دعوت کتبی و شفاهی از این تیم نشده و مسئولان باشگاه پارس جنوبی از شرکت در چنین مسابقاتی بی‌خبر هستند. این رقابت‌ها از ۲۸ تا ۳۱ تیر، درست یک هفته بعد از اردوی اردبیل برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها