مراسم سالگرد شهدای هفتم تیر با سخنرانی قمی و رحیم‌پور برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
مراسم سالگرد شهدای هفتم تیر با سخنرانی قمی و رحیم‌پور برگزار می‌شود

مراسم سالگرد شهدای هفتم تیر با سخنرانی قمی و رحیم‌پور برگزار می‌شود

فارسخبرگزاری فارس |
مراسم بزرگداشت شهادت آیت الله دکتر بهشتی و دیگر اعضای دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران، جمعه هفتم تیر ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس مراسم بزرگداشت شهادت آیت الله دکتر بهشتی و دیگر اعضای دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران، جمعه هفتم تیر ماه برگزار خواهد شد.

در این مراسم که حجت الاسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سخنرانی خواهد کرد، خانواده‌های شهدای حادثه هفتم تیر نیز حضور خواهند داشت و برنامه‌هایی با محوریت شهید بهشتی و ۷۲ یار ایشان برگزار خواهد شد. به علاوه در این برنامه حسن رحیم پور ازغدی درباره آرا و تفکرات شهید دکتر بهشتی سخنرانی خواهد کرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

این برنامه امسال با مشارکت سازمان هنری و رسانه‌ای اوج، بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا (عجل الله تعالی فرجه)، سازمان تبلیغات اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ساعت ۱۷:۳۰ در محل یادمان شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فارسی صحبت کردن افسر اطلاعاتی سازمان سیا

برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل
موجموج14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله سید محمد مهدی میرباقری عضو مجلس خبرگان رهبری در توییتی نوشت: دنیای اسلام به غیر از مکتب امام خمینی رحمة ‌الله ‌علیه و اسلام ناب محمدی صلی‌ الله ‌علیه ‌و آله، دارای دو سری نفاق و انحراف است: یکی اسلام خشن و سلفی امثال القاعده و طالبان و داعش و دیگری اسلام لیبرالی، امثال اسلام ترکیه.
ایلناایلنا9 ساعت قبل
رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور جزئیات جلسه شب گذشته این شورا را تشریح کرد. الهام فخاری رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور در گفت و با خبرنگار سیاسی ایلنا، عنوان کرد: در جلسه دیشب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور که با حضور دبیران کل و نمایندگان احزاب عضو شورای هماهنگی تشکیل شد ضمن ارایه گزارشی از مباحث خانه احزاب و کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، با موافقت اعضا فرم‌‌های اداری جدید ثبت این شورا به‌عنوان جبهه‌ سیاسی احزاب اصلاح‌طلب امضا و برای انجام فرایند قانونی تکمیل شد. نماینده سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی افزود: در آخرین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گزارش کمیته سیاسی شامل بحث و تحلیل شرایط و وضعیت سیاسی اجتماعی کشور و موارد داخلی شورای هماهنگی ارایه شد و تبادل نظر صورت پذیرفت. فخاری یادآور شد: همچنین گزارش کمیته امور استان‌ها شامل گزارش وضعیت استان‌ها و همچنین شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان ارایه و بحث شد.

انهدام شبکه جاسوسی سیا در ایران

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، این وزارتخانه ۱۷ نفر از جاسوسان حرفه‌ای نظام سلطه را که به صورت سلولی و انفرادی فعالیت داشتند در سال ۹۷ دستگیر کرد. صدور یا تمدید ویزای آمریکا، استخدام متخصصان ایرانی، تأمین تجهیزات، مراجعه مستقیم به طعمه‌ها در حاشیه همایش‌های علمی خارج از کشور و ارسال ایمیل و پیام از طریق شبکه‌های اجتماعی از جمله روش‌های سرویس اطلاعاتی امریکا برای جذب جاسوسان بوده است. سرویس اطلاعاتی سیا آموزش برقراری ارتباطات امن از داخل کشور با خارج به وسیله ابزار‌های مخصوص جاسوسی، استفاده از ناقل برای انتقال ابزار امن و تجهیزات فوق پیشرفته جاسوسی به داخل کشور، ارسال مدارک هویتی جعلی، طراحی خط خروج اضطراری و آموزش ویژه ضد بازجویی را برای حفظ و مراقبت از جاسوسان خود در نظر گرفته بود که هیچکدام از چشمان تیزبین جامعه اطلاعاتی کشور پنهان نماند. اکنون با تبادل سرنخ‌های اطلاعاتی دریافتی از شبکه جاسوسی سیا با متحدین اطلاعاتی، شکست جهانی دوباره‌ای در انتظار امریکاست. همچنین سوءاستفاده عناصر سیا از برخی کشور‌های اروپایی و آسیایی برای ارتباط با منابع که با اطلاع قبلی سرویس‌های اطلاعاتی این کشور‌ها انجام می‌شود از نظر وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دور نخواهد ماند و به طور قطع مسئولیت این امور بر عهده این کشور‌ها خواهد بود.

نیروهای ویژه سپاه را بیشتر بشناسید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر