نماینده قم: کسی که موشک را شلیک کرد، از اهالی قم بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نامه‌نیور
  4. سیاسی

نماینده قم: کسی که موشک را شلیک کرد، از اهالی قم بود

نامه‌نیورخبرگزاری نامه‌نیور |
وی عصر سه شنبه در آئین گرامیداشت روز ملی اصناف در سالن اجتماعات مجتمع اداری اصناف قم اظهار داشت: رهبری حسابی در آمریکا ندارد، و این کار احمقانه‌ای است که ترامپ انجام می‌دهد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

وی بیان داشت: ترامپ در سخنان خود اسم حضرت امام (ره) را نیز برد، و نمی‌داند که امام ۳۰ سال است که از دنیا رفتند.

عضو هیأت رئیسه مجلس خاطر نشان کرد: ترامپ رئیس جمهوری احمقی است، البته باید مراقبت کرد، چون برخی وقت‌ها کارهای احمقانه بدی در دنیا انجام داده است.

نماینده قم با بیان اینکه مسئولان کشور نحوه برخورد با آمریکا را خوب مدیریت کردند، افزود: جایی که لازم بوده برخورد، و در جایی دیگر صبر کردند، و همینکه هواپیمای ۳۵ نفره را نزدند کار عقلانی را انجام دادند.

امیرآبادی با اشاره به سرنگونی پهپاد آمریکایی به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین تجهیزات جاسوسی این کشور گفت: پیام این اقدام ایران به آمریکا این بود که یادتان باشد ما اگر بخواهیم خیلی از کارها را می‌توانیم انجام دهیم.

وی اضافه کرد: در رابطه با موضوع آمریکا و برخی کشورهای منطقه باید مراقبت‌های ویژه انجام شود، مشت آمریکایی‌ها برای همه باز شده و هیچ ابزاری ندارند و کار آنها به جایی رسیده که وزیر امور خارجه را تحریم می‌کنند.

نماینده قم گفت: پهپاد آمریکایی توسط دلیر مردان سپاه قم سرنگون شد، و هم کسی که پشت ماهواره نشسته بود و هم کسی که موشک را شلیک کرد، از اهالی قم هستند و به زودی نیز تشویق خواهند شد و این افتخار بزرگی برای مردم این استان است.

امیر آبادی همچنین به سفر اخیر خود به پاکستان اشاره کرد و افزود: پاکستان از برخی از اقدام‌های تروریستی که تحت حمایت عربستان سعودی و امارات عربی متحده در منطقه رخ می‌دهد راضی نیست، و باید وحدت ایجاد کنیم.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

وی ادامه داد: اگر ایران تراز مبادلادت تجاری خود با حدود ۱۵ کشور منطقه را ۱۰۰ میلیارد دلار قرار دهد، دیگر نیازی به اروپا و آمریکا نداریم.

وی با بیان اینکه پاکستان با ۲۲۰ میلیون جمعیت بازار خوبی برای کشور به شمار می‌آید، گفت: قرار است، کمیته تهاتر میان ایران و پاکستان در دوران تحریم تشکیل شود، و این موضوع در حال حاضر توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی پیگیری می‌شود.

امیرآبادی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه قانون اصناف قانون خیلی خوبی است، افزود: برخی از ایرادهایی که از این قانون گرفته می‌شود، مربوط به اجرای آن است.

وی افزود: در حال حاضر مجلس دهم رو به پایان است، و چون نماینده‌ها سراغ انتخابات می‌روند، رسیدگی به این قانون سخت و دشوار است و باید در دو سال نخست این مجلس در این خصوص اقدام می‌شد.

نماینده قم ادامه داد: در عین حال نباید ناامید شویم، و باید کارهای کمیسونی آن را انجام دهیم، تا در اولویت مجلس یازدهم قرار بگیرد.

نماینده قم همچنین با اشاره به مشکل‌های اقتصادی کشور یادآور شد: در این اوضاع، مشکلات گریبانگیر اصناف شده است، و کمبود درآمدهای کشور که باید از طریق مالیات جبران شود بر برخی از اصناف فشار وارد می‌کند.

در این آئین ۱۰ تن از اصناف و بازاریان نمونه قم تجلیل شدند.لینک کوتاهکپی لینک

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ اعلام تعداد آرای نهایی ۱۹ حوزه انتخابیه دیگر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نتایج ۱۹ حوزه انتخابیه

مهرمهر1 روز قبل

کاهش ۱۹ درصدی مشارکت مردم در انتخابات مجلس+ فیلم

رکنارکنا1 روز قبل

فیلم/ مردم نگذاشتند ایران، دشمن شاد شود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
عصر کرد - سنندج - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان گفت: ۹۰ درصد درمان اعتیاد مربوط به مسائل روانی است به همین خاطر روان درمانی مهمترین مقوله برای نجات افراد معتاد است. وی با بیان اینکه درمان افراد معتاد باید بعد از کمپ آغاز شود، افزود: خانواده‌ها باید همکاری جدی در این خصوص داشته و با کمک روانشناسان، مشاوران و مددکاران در راستای درمان معتادان گام بردارند. دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان از عدم همکاری خانواده‌های معتادان برای درمان آنان انتقاد کرد و یادآور شد: بدلیل آنکه دولت و دستگاه‌های متولی در زمینه ترک اعتیاد فعالیت می‌کنند، نقش خانواده‌ها تضعیف شده است. در حال حاضر ۱۷ کمپ ترک اعتیاد در کردستان فعالیت دارد که از این تعداد ۱۶ کمپ مخصوص مردان و یک کمپ مربوط به زنان است. این استان بیش از یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفر جمعیت داشته و ۲٫۸ درصد آن به انواع مواد مخدر اعتیاد دارند که این رقم در میانگین کشوری پنج درصد استبرچسب‌هاکردستان اعتبارات ساماندهی معتادان متجاهر اعتیاد
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
بر اساس بیانیه گروه ویژه اقدام مالی، در صورت پیوستن ایران به کنوانسیون‌های پالرمو و CFT، نام تهران دوباره از لیست سیاه حذف خواهد شد. این اما تنها تخفیف در نظر گرفته شده از سوی گروه ویژه اقدام مالی به ریاست چین برای ایران نیست. در نقطه مقابل نیز FATF نام ایران را به‌طور موقت از لیست سیاه خارج و اقدامات تقابلی علیه تهران را متوقف کرد. علی احمدی، پرویز داوودی، احمد توکلی و احمد وحیدی از دیگر مجمع‌نشینانی بودند که در اظهاراتی رسمی مخالفت خود با لوایح FATF را اعلام کرده‌اند. بدین‌ترتیب به نظر می‌رسد ایران دست‌کم تا نشست بعدی گروه ویژه اقدام مالی و با اتکا به ۲ تخفیف در نظر گرفته شده توسط FATF فرصت دارد تا نسبت به تصویب این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام اقدام کند.

نظرها

اخبار بیشتر