صاحب‌الزمانی: فکر می‌کنم اسکندری آقازاده و نور چشمی است/ می‌خواستند من را بخرند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

صاحب‌الزمانی: فکر می‌کنم اسکندری آقازاده و نور چشمی است/ می‌خواستند من را بخرند

ایلناخبرگزاری ایلنا |
پیشکسوت رشته اسنوکر در خصوص تخلفات فدارسیون بیلیارد،‌ بولینگ و بولس صحبت کرد.

صاحب‌الزمانی: فکر می‌کنم اسکندری آقازاده و نور چشمی است/ می‌خواستند من را بخرند - 1

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بحث تخلف در فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بولس چند وقتی است که از سوی چند تن از پیکشسوتان و دست اندرکاران این رشته‌های ورزشی مطرح می‌شود و در گفتگو با رسانه‌های مختلف گوشه‌هایی از آن عنوان شده است. عباس صاحب‌الزمانی یکی از پیشکسوتان اسنوکر در گفتگو با ایلنا به بخشی از این موارد اشاره کرده است. لازم به ذکر است که صحت و سقم ادعاهای این عزیزان بر عهده خودشان است و خبرگزاری ایلنا هم حق پاسخگویی برای ریاست فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بونس قائل است:

دفاع تمام قد ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد از وزیر محترم

جالب اینجاست رئیس فدارسیونی که سازمان بازرسی کل کشور طی یک نامه رسما به تخلفاتش ورود کرده و در حال بررسی است در صحبت‌هایش از استیضاح نکردن وزیر دفاع می‌کند. همین باعث می‌شود آدم شک می‌کند که وزیر از کارهای این آدم با خبر است یا خیر؟. می‌گوید استیضاح وزیر ورزش به صلاح نیست. بله معلوم است که به صلاح نیست چرا که وزیر بنده خدا به خاطر عملکرد امثال حضرتعالی دعوت به استیضاح می‌شود.

فکر می‌کنم آقای اسکندی آقازاده و نورچشمی است

من با آقای اسکندری ملاقات داشتم که ایشان خیلی راحت به بنده گفت من از این بحران عبور می‌کنم. اما من نمی‌دانم؛ به گفته‌ی ایشان یعنی دستگاه‌های نظارتی ما مشکل دارند؟ (که البته قطعا چنین نیست و امریست محال)، یا ایشان خیلی کارشان برو دارد. مثلا آقای داورزنی بیایند و بگویند که ایشان آقازاده یا نورچشمی هستند خب ما می‌دانیم که تکلیف چیست. ما نمی‌خواهیم مسائلی پیش بیاید که خدای ناکرده بیگانگان از آب گل‌آلود ماهی بگیرند اما ما می‌گوییم این سیستم فدراسیون عملکرد بدی داشته و ضعف دارد و موج نارضایتی آن به رضایتمندی آن می‌چربد و ما جلوی این آدم ایستاده‌ایم تمام مراحل را هم در فضای حقیقی دنبال می‌کنیم و کاری به فضای مجازی نداریم. همه صحبت‌ها در فضای حقیقی بوده. سازمان بازرسی هم دو ماه است کارش را انجام می‌دهد و طبق آخرین تماس‌هایی که داشتیم گفتند در مراحل انجام است و گزارشات تکمیلی صورت گرفته، که از بابت زحمات این عزیزان تشکر ویژه را داریم.

گفتند من پیشکسوت نما هستم

من به عنوان پیشکسوت اسنوکر دو مصاحبه با دو رسانه ورزشی داشتم.

رئیس کمیته پیشکسوتان به یکی از پیشکسوتان (جناب جوکار عزیز) که بالای ۸۰ درصد محبوبیت دارد گفت ایشان را نمی‌شناسم و حق شرکت در مسابقات را ندارند. حتی گفتند کسی با این شخص ارتباط داشته باشد او هم بی‌نصیب نمی‌ماند. و از طرفی دیگر در سایت فدراسیون که اینروزها بلندگوی تبلیغاتی فدراسیون به شمار می‌رود به بنده پیشکسوت نما لقب دادند که البته من افتخار می‌کنم پیشکسوت نما از زبان ایشان باشم چرا که معمولا تا نما بکار نیاید زیبایی نهفته است و نما خیلی جاها خوب است و ویترین یک مجموعه است و بنده هم انشاا.. با رعایت اخلاق و ادب بتوانم نمای خوبی برای پیشکسوتان عزیز و محترم باشم. البته به ایشان گفتم که مقوله پیشکسوتی آمیخته شدن فن و اخلاق است و شاید کسی بتواند با داشتنه فن شهرت بیافریند ولی نمیتواند پیشکسوت باشد و زمانی پیشکسوتی بر افتخارات اوافزوده می‌شود که اخلاق را با فن در آمیزد.

هر چند گفته ‌های ایشان را همگی فرمایشی و جملات را آشنا و نزدیک به افکار ریاست محترم دیدم.

فدراسیون به فکر آینده بازیکنان نیست

ایشان طی این ۹ سالی که در رأس کار بود به اندازه ۹ سال عمر برخی جوان‌های بولینگ و بیلیارد و اسنوکر را تباه کرده است. شاید خود بیلیارد بازها با من موافق نباشند و بگویند که به تو ربطی ندارد ولی من کاری با آنها ندارم و فقط در مورد فدراسیون و نقد مدیریتی آن صحبت می‌کنم. آقای اسکندی نمی‌داند که همه این افراد تا یک سنی می‌توانند بازی کنند و بعد از آن بازنشسته می‌شوند. آیا این‌ها نیاز به بیمه و بازنشستگی و خدمات درمانی ندارند؟ این‌ها بیمار نمی‌شوند؟ فدراسیون به فکر آینده و بازنشستگی بازیکنان نیست. کسی که جایزه میلیونی و میلیاردی می‌گیرد برایش مساله‌ای نیست که بیاید حق بیمه پرداخت کند ولی در فدارسیون کسی به فکر این مسائل نیست. بازیکنی که قهرمانی می‌آورد و وضعش خوب است به فکر آینده خودش نیست ولی یک پیشکسوت که حکم پدر یک مجموعه را دارد باید به فکر آینده آنها باشد. پدر خانواده باید به این فکر کند که وقتی بعد از چند سال از دنیا رفت برای خانواده‌اش چیزی گذاشته باشد که دچار مشکل نشوند ولی در فدراسیون کسی به فکر آینده بازیکنانش نیست.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

امیدواریم به یمن وجود و حضور با برکت جناب آقای رئیسی در رأس امور قوه قضاییه و وجود افراد کارآمد و با درایت و هوشمند در سیستم قضایی با استناد به مدارک مستدل گردآمده در حوزه‌ی بازرسی محترم کل کشور به زودی شاهد تغییر و تحولات اساسی در حوزه‌ی فدراسیون متبوع باشیم. انشاالله

آقای اسکندری در این فدراسیون به تاجر زبده‌ای تبدیل شده.

او در نشستی برایم تعریف میکرد که در یکی از مراسمات منتسب به مولا علی (ع) وقتی آش نذری هم می‌زند نام حضرت علی (ع) را در آن می‌بیند. سوال من اینست مگر می‌شود کسی نام علی (ع) را در آش ببیند ولی به مرام و مسلک و اعتقاد و بیانات علی (ع) این چنین پشت کند؟ چنین شخصی فقط به درد آشپزی می‌خورد.

ایشان در نشستهای مختلف و متعددی از بنده خواستند سکوت کنم و منتظر دعوت ایشان به عنوان نایب رئیس بمانم و به نوعی پیشنهاد کرسی نایب رییسی در قبال سکوت و کنار کشیدن از این مسائل را دادند که باید بگویم متاسفانه ایشان نمیدانند که برخی چیزها فروختنی نیست و برخی هم متقابلا خریدنی نیست و لکن ظاهرا بنا به عادت دیرینه‌ی کاری ایشان در این ده سال برای عبور از بحرانها به قول خودشان با بعضا اشخاص دیگر این معاملات را بارها بارها انجام داده و موفق بوده‌اند (البته تمام موفقیت در معاملات را مدیون و مرهون عسر و حرجی بوده که اشخاص در آن بودند)، نمونه این معاملات پرداخت وجه به برخی بازیکنان و درخواست پس گرفتن شکایتشان بابت امضاهای جعلی از سازمان بازرسی کل کشور بوده که در این بین برخی بازیکنان از وارد این معامله شدن امتناع کردند که صد البته از بی مهری‌های مدیریت غیر مستقیم ایشان بی نصیب نماندند که درود بر غیرتشان …..

حواس وزارت ورزش به فدراسیون‌های بزرگ است

چند فدراسیون غول پیکر مثل فوتبال و والیبال و کشتی ذهن همه را بخود مشغول کرده و فدراسیونی مانند بولینگ و بیلیارد تبدیل به حیات خلوت رئیس فدراسیون و عواملش شده است و تخلف در آنها انجام می‌شود. این را می‌گویم به گوش جناب سلطانی‌فر وزیر محترم و جناب داورزنی معاون محترم ایشان برسد.

اسکندری را از تخلفات فدراسیون مبرا نمی‌دانم

حرف آخرم این است که ریاست فدراسیون در صدر این قضایا است. همان ماجرای معروف ناصرالدین شاه که به گفته راوی به خاطر تخلف وزیرش توسط میرزا رضای کرمانی ترور شد و گفتند چرا این کار را کردی و در پاسخ گفت اگر مقصر خودش بود که درست زدم و اگر مقصر وزیرش بود بازهم درست زدم چرا که کسیکه از تخلف زیر دستانش خبر نداشته باشد همان به که بمیرد … در اینجا هم رئیس فدراسیون اگر خبر نداشته که چه در فدراسیونش می‌گذرد و تمام تخلفات را به گردن این و آن می‌اندازد، باید خودش استعفا دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جوانگرایی ویلموتس و بازیکنان قدیمی کولاکوویچ

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در خارج از گود این هفته خواهید دید: > برعکس سرمربی قبلی تیم ملی فوتبال، مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی اهل تعامل و دوستی است>> ویلموتس در تمرینات تیم ملی فوتسال و تیم ملی امید حاضر شد>>> مارک ویلموتس تعداد بسیار زیادی بازیکن جوان به تیم ملی فوتبال دعوت کرده است>>>> والیبال ایران با عنوان پنجمی از لیگ ملت‌های والیبال خداحافظی کرد و روی سکو نرفت و اکنون وقت آن است عملکرد مربی تیم را بررسی کند که چرا هنوز همه زور تیم ما روی چند بازیکن قدیمی ۱۰ تا ۱۲ سال قبل است>>>>> فدراسیون والیبال حدود ۸ ماه است رئیس ندارد و با سرپرست اداره می‌شود>>>>>> دستاورد‌های تیم هاکی! >>>>>>> جواد نکونام می‌گوید پول برای خرید بازیکن میلیاردی در تیمش ندارد>>>>>>>> ملی پوشان فوتسال در انتظار پاداش قهرمانی خود در آسیا
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گابریل کالدرون مربی اهل آرژانتین جانشین برانکو در پرسپولیس شده است. او در حالی سرمربیگری پرسپولیس را قبول کرده که کار سختی در این تیم خواهد داشت چراکه برانکو سه فصل متوالی پرسپولیس را قهرمان کرده و حالا کالدرون جانشین چنین شخص موفقی شده است. به نظر شما کالدرون می‌تواند راه برانکو در پرسپولیس را ادامه دهد و به موفقیت‌های این تیم تداوم ببخشد؟ شما می‌توانید نظر خود را به صورت کامنت ارسال کنید.
فارسفارس1 روز قبل
مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی دستور داد تمام هزینه‌های درمانی امیرمحمد رضایی کشتی‌گیر فرنگی کار را بر عهده بگیرد و پیگیر درمان این جوان مازنی که حین تمرین دچار آسیب‌دیدگی شدید شد، باشد. شاید برای کشتی‌گیری مانند امیرمحمد رضایی و پدر کشاورزش پرداخت هزینه سنگین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومانی خیلی سخت باشد و این موضوع غیرممکن به نظر برسد. امیرمحمد رضایی در حال تمرین بود که به یک‌باره در حال اجرای فن حریفش از ناحیه گردن دچار آسیب‌دیدگی شد. در ابتدا امیرمحمد و مربیانش فکر می‌کردند که این موضوع فقط گرفتگی است و با مدت کوتاهی استراحت این مشکل برطرف خواهد شد. به گزارش فارس؛ امیرمحمد رضایی اهل روستای اسکنده از توابع شهرستان محمودآباد که چندین قهرمانی مسابقات در مازندران و همچنین مقام سوم در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور را در کارنامه خود دارد.
فوتبالیفوتبالی14 ساعت قبل
سایت رسمی - لورنزو اینسینیه، کاپیتان ناپولی، تاکید کرد که از نظر او پیوستن مائوریتزیو ساری به یوونتوس تنها یک سال پس از جدایی از این تیم، خیانت به ناپولی بوده است. به گزارش فوتبالی، کاپیتان ناپولی معتقد است که انتقادات کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم، و همچنین مدیرعامل این باشگاه از او برای استفاده ۱۰۰ درصدی از توان این بازیکن بوده است. پیراهن ناپولی برای من بسیار مهم است و بازی برای باشگاه شهرتان کار آسانی نیست. اینسینیه همچنان معتقد است که حضور اینسینیه در یوونتوس تنها یک سال پس از جدایی از ناپولی، خیانت به این تیم به حساب می‌آید. برای ما طرفداران ناپولی این یک خیانت بود.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، فرناندو دخسوس که برای جنشینی رحمتی مدنظر باشگاه استقلال قرار داشت. رسما به تیم فوتبال پارس جنوبی جم پیوست و فصل آینده با پیراهن زرد در میادین حاضر خواهد شد. این دروازه‌بان که سابقۀ حضور در چند تیم فوتبال ایران را دارد فصل آینده شاگرد فراز کمالوند خواهد بود. کمالوند با حضور در جم قصد دارد تیم فوتبال این شهر را در میان تیم‌های بالانشین قرار دهد و حتی خود را به عنوان مدعی کسب سهمیۀ لیگ قهرمانان آسیا مطرح کند.
فوتبالیفوتبالی14 ساعت قبل
وبسایت رسمی فوتبالی - رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: بازی دوستانه تیم‌های ملی فوتبال امید و بزرگسالان در شرایطی برگزار شد که کادر فنی هر دو تیم بدون شک به شناخت خوبی از بازیکنان خود رسیدند. به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص گفت: در بازی دیروز بازیکنان بسیار خوب بودند. فکر می‌کنم سرمربی تیم ملی بزرگسالان و امید در پایان بازی بسیار راضی بودند چرا که ذخیره‌های تیمشان نیز نمایش خوبی داشته و این امر به روند رشد هر دو تیم کمک بسزایی می‌کند. کادر دو تیم از بازیکنان تازه دعوت شده شناخت خوبی به دست آوردند. انتخاب بازیکنان، تمرین، بازی دوستانه و در نهایت انتخاب نهایی ملی پوشان مهمترین موضوعی است که ساختار تیمی را تشکیل می‌دهند. این بازی دوستانه است که باعث می‌شود تا انتخاب بازیکنان به درستی صورت گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

ایران همچنان تصمیمی در زمینه اولتیماتوم فیفا اتخاذ نکرده است.

خبری7 ساعت قبل

جزییاتی از چند پرونده جنجالی در ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه

خبری8 ساعت قبل

در زمینه دارو و داروخانه‌ها با چه چالش‌هایی مواجهیم؟

خبری8 ساعت قبل

تمرینات بدنسازی شاگردان دنیزلی در اردوی ترکیه+ تصاویر

نود9 دقیقه قبل

دستور رسیدگی ویژه در خصوص حادثه تلخ سقوط مینی بوس به دره در خوانسار+ عکس

رکنا9 دقیقه قبل

تابلوهای راهنمایی و رانندگی پلدختر در سیل از بین رفته‌اند

مهر9 دقیقه قبل

تعمیق اختلافات اردن و عربستان با تعیین سفیر جدید در قطر

قدس آنلاین9 دقیقه قبل

استخدام مهندس فروش (مهندسی الکترونیک یا مکانیک) در تهران

اقتصاد آنلاین10 دقیقه قبل

استخدام مسئول دفتر و کارشناس فنی در شرکت تندر نور در تهران

اقتصاد آنلاین10 دقیقه قبل

«آوارگی و غربت» درد مضاعف بیماران سرطانی در ایلام؛ وقتی بیماران برای درمان باید راهی تهران شوند

تسنیم10 دقیقه قبل