مصیر با موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شهید بهشتی» به روی آنتن می‌رود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
مصیر با موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شهید بهشتی» به روی آنتن می‌رود

مصیر با موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شهید بهشتی» به روی آنتن می‌رود

مهرخبرگزاری مهر |
ویژه برنامه مصیر با موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شهید بهشتی» از شبکه ۴ سیما به روی آنتن می رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، ویژه برنامه «مصیر» که به بررسی ابعاد فکری شهید بهشتی می‌پردازد در ایام سالگرد شهادت وی در هفته قوه قضائیه هرشب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. این برنامه در پنجمین قسمت از هفت قسمت خود به مقوله دیپلماسی فرهنگی می‌پردازد.

مصیر در قسمت پنجم خود که چهارشنبه پنجم تیرماه پخش می‌گردد سعی دارد به دیپلماسی فرهنگی شهید بهشتی بپردازد.

مهمان این قسمت از برنامه کیومرث اشتریان استاد دانشگاه است.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | اعدام و صدها سال زندان آیا باعث ریشه‌کنی فساد شد؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بزرگترین پرونده، پرونده بانک سرمایه بوده که شبکه مفسدین داشته. ابرفسادی با پول معلمان بازنشسته، ۱۴ هزار میلیارد تومان اختلاس و ۳۱ متهم. سلاطین قیر، پتروشیمی، سکه، کاغذ و مافیای دلار محاکمه شدند. سلطان قیر و سلطان سکه برای جرم‌های‌شان بالای دار رفتند. صدها سال حکم اعدام صادر شده اما ابراهیم فیاض می‌گوید هنوز افکار عمومی باور ندارند با فساد برخورد ریشه‌ای شده است.

وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

الفالف1 روز قبل
وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد! گروه فرهنگی الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹ ۳۹۸۰۴۳۰۱۳۹رضا زهتابچیان، کارگردان فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در واکنش به ۵ ماه کش و قوس اکران این فیلم، با انتشار سکانسی کنایه‌آمیز از فیلمش در اینستاگرام، نوشت: وقتی یک فیلم، امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه غول کنکور سد راه تحول آموزش و پرورش است، گفت: در مدرسه ۳ برنامه تدبیر، تعالی مدیریت و بوم وجود دارد که برنامه‌های ساختاری هستند و می‌توانند جهت‌گیری‌های سند تحول بنیادین را محقق سازند. سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش تصریح کرد: سازمان‌ها باید نورافکنی به میدان کاری خود بیفکنند تا هیچ موضوعی در آن میدان برای آن‌ها مبهم و تاریک نباشد، زیرا ابهام در سازمان‌ها یکی از دلایل کاهش بهره‌وری است. سه برنامه تدبیر، تعالی مدیریت و بوم می‌توانند جهت‌گیری‌های سند تحول بنیادین را محقق سازندسرپرست وزارت آموزش‌وپرورش اذعان کرد: سند تحول جهت‌گیری‌ها را مشخص کرده است لذا باید همه توان خود را در اجرایی سازی آن به کار بگیریم. حسینی مهم‌ترین جوهره سند تحول را تعلیم و تربیت تمام ساحتی دانست و افزود: سند تحول یعنی تعلیم و تربیت تمام ساحتی و از جدی‌ترین راه‌های تحقق سند تحول تغییر نظام ارزیابی است. سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش خاطرنشان کرد: تا زمانی که آزمون بزرگ و ویران‌کننده کنکور وجود داشته باشد که سرنوشت دانش آموزان را تعیین می‌کند؛ والدین و معلم، دانش آموزان را تک ساحتی پرورش می‌دهند.

مشاهیر دانشگاه صدا وسیما از زبان رئیس دانشگاه

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل

توسعه کسب و کارهای نوپا در الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی، آیین‌نامه اجرایی مراکز خدمات و شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه را به معاونان، رؤسای مراکز، مدیران کل سازمان مرکزی، رؤسای استان‌ها، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد. وی در این بخشنامه تأکید کرده است: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلان کشور مبتنی بر حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید، دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد زنجیره‌ای از ظرفیت‌های عظیم ساختاری و تجهیزاتی این دانشگاه در سطح کشور را در قالب شبکه‌های استانی و سراسری با هدف افزایش حداکثری بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و ارائه خدمات پیشرفته آزمایشگاهی و تحقیقاتی به دانشجویان، استادان، پژوهشگران و صنایع سازماندهی کند. آیین‌نامه اجرایی مراکز خدمات و شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت پژوهشگاه و شبکه‌های آزمایشگاهی در سازمان مرکزی و مراکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی در استان‌ها و واحدهای جامع مستقل به منظور بهره‌برداری بهینه و تسهیل و تسریع فرآیندهای اجرایی سامانه‌های ساها، ساتا و واحدهای پژوهشی ابلاغ می‌شود. در این بخشنامه آمده است: با عنایت به اینکه تأسیس و بهره‌برداری از شبکه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی از اولویت‌های راهبردی این دانشگاه است، امید است مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به اجرای صحیح، دقیق و بهنگام این آیین‌نامه اهتمام ویژه داشته باشند.

نظرها

اخبار بیشتر