افشاگری آذری از تخلف تراکتور/از تشکیل پرونده نظامی خودداری کردند!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
افشاگری آذری از تخلف تراکتور/از تشکیل پرونده نظامی خودداری کردند!

افشاگری آذری از تخلف تراکتور/از تشکیل پرونده نظامی خودداری کردند!

نودخبرگزاری نود |
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه عزم این باشگاه برای شکایت از تراکتور به فیفا و AFC جزم است، گفت: از حق و حقوقمان کوتاه نمی‌آییم و بازیکنان سرباز باید به ذوب آهن برگردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، سعید آذری درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه ذوب آهن گفت: به جز مظاهری و حسینی که قبل از فصل جدا شدند، سایر بازیکنان مدنظر علیرضا منصوریان را حفظ کردیم. با گرفتن یک مدافع وسط و یک سانترفوروارد لیست ذوب آهن کامل می‌شود. تمرینات سه روز است آغاز شده. روز نهم تیرماه بازیکنان ما در ایفمارک تست می‌دهند و سپس فشار تمرینات آغاز می‌شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص وضعیت بازیکنان سابق این تیم یعنی دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی پور که خدمت سربازی آنها در تراکتور تمام شده است، تاکید کرد: اینها بازیکنان سابق ما نیستند و هنوز هم بازیکن ذوب آهن هستند. هر سه بازیکن یک سال و نیم دیگر با ما قرارداد دارند. وقتی من خدمت می‌کردم و زمان جنگ هم بود، دوران آموزشی سربازی، اول برگزار می‌شد. گویا رویه در باشگاه تراکتورسازی تغییر کرده است. بازیکنان ما باید روز اولی که به تراکتور رفتند دوران آموزشی خود را پشت سر می‌گذاشتند اما آنها را مستقیم وارد تمرین کردند.

آذری به سناریو باشگاه تراکتور برای حفظ این بازیکنان اشاره کرد و افزود: الان که خدمت سربازی بازیکنانمان تمام شده است، تراکتور معادلاتی را برای خودش چیده است که این بازیکنان به آموزشی بروند تا فرصت نقل و انتقالات تمام شود و مجددا با آنها قرارداد امضا کند. در صورتی که اینطور نیست. تراکتورسازی حق انعقاد قرارداد با این بازیکنان را ندارد. به آنها توصیه می‌کنم وارد این بازی نشوند. ذوب آهن اجازه تضییع حق و حقوقش را نمی‌دهد. اینرا بارها ثابت کرده‌ایم. با تمام وجود می‌جنگیم تا سه بازیکن ما برگردند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: با این وضعیت دو تخلف انجام شده است. اول اینکه بازیکنان ما قراردادی با تراکتورسازی ندارند. دوم اینکه اگر طی مدتی که این سه بازیکن آنجا بودند در خدمت سربازی‌شان محاسبه نشده، به صورت غایب در تراکتور بازی می‌کرده‌اند. روزی که بچه‌ها به تراکتور رفتند، آقایان از تشکیل پرونده نظامی هم خودداری کرده بودند و این تخلفی بوده که آنجا صورت گرفته بود.

وی درباره اینکه با این شرایط بازیکنان ذوب آهن متضرر می‌شوند، گفت: من حقوق می‌گیرم که نگذارم نه بازیکنان و نه ذوب آهن ضرر کنند. از آقای زنوزی دوست خوبم که مالک باشگاه تراکتور است، خواهش می‌کنم به قضیه ملی نگاه کند. عربستانی‌ها طی دو هفته اخیر یک ضربه سنگین به ما زدند و مربی اول مملکت یعنی برانکو را بردند و الان یک نیمه از ما جلو هستند. الان نباید با دست خودمان تیم مملکت را مقابل الاتحاد عربستان تضعیف کنیم فقط به این خاطر یک تیم در کشور خودمان قهرمان شود. این بازیکنان متعلق به ما هستند. تا آخرین لحظه مبارزه می‌کنم. آقای عباسی رئیس هیات مدیره و آقای یزدی زاده مدیرعامل کارخانه دستور دادند از حق باشگاه کوتاه نیاییم.

خبری: اخبار ورزشی به روز ایران و جهان

آذری تصریح کرد: نکته جالب این است که آقای زنوزی گفت شما دانیال اسماعیلی فر را به ما بدهیدتا آن دو نفر را آزاد کنیم. گویا دو بازیکن دیگر ما زندانی هستند و باید گروکشی کنیم. اگر توانایی آزادکردن آنها را دارند، باید هر سه را آزاد کنند. این را ضعف شدید سازمان لیگ و مدیران فدراسیون فوتبال می‌دانم.

مدیرعامل ذوب آهن همچنین گفت: آقایان در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال که چنین قوانینی را تدوین کردند که بازیکنان برای خدمت سربازی به این تیم‌ها بروند، بیایند وسط میدان و حق ما را پس بدهند. این برمی‌گردد به عدم توانمندی آدم هایی که آنجا نشسته‌اند. موظف هستند بازیکنان ما را پس بدهند. بازیکنان ما دیگر بازیکن تراکتورسازی نیستند.

آذری ادامه داد: از آقای زنوزی برادرانه خواهش می‌کنم بازیکنان را برگرداند و کار را به مجامع بین المللی نکشاند. به فدراسیون فوتبال سه روز فرصت دادیم که حق ما را بدهد ولی گوش آنها بدهکار نیست. دو هفته پیش به کمیته تعیین وضعیت نامه‌ای زدیم و یک رونوشت به رئیس کمیته انضباطی دادیم. از آقای تاج دو بار خواهش کردیم اقدام کند. فردا مهلت فدراسیون تمام می‌شود. اگر کاری نکنند شک نکنید به فیفا و کنفدراسیون آسیا شکایت می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا بازیکنان سرباز ذوب آهن در پادگان تمرین هم دارند؟ با کنایه گفت: این بازیکنان الان در پادگان آموزشی سپاه در تبریز مشغول انجام قدم رو و کلاغ پر هستند و این سطح آمادگی جسمانی آنها را بالا نگه می‌دارد!

آذری تاکید کرد: بازیکنی که می‌خواهد ۱۴ مرداد از کیان مملکت در لیگ قهرمانان آسیا و مقابل نماینده عربستان دفاع کند را باید اول خدمت به آموزشی می‌بردند تا الان به باشگاه مادرش بازگردد و به فوتبالش ادامه بدهد. آیا بازیکنی که الان کلاغ پر و رژه می‌رود می‌تواند برای ما بازی کند؟

مدیرعامل ذوب آهن یادآور شد: اگر تحلیل مسئولان تراکتور این است بازیکنان ذوب آهن را بر نمی‌گردانیم تا فصل نقل و انتقالات تمام شود، این تحلیل اشتباه است. این بازیکنان با ذوب آهن قرارداد دارند. به عنوان سهمیه آزاد فیفا هر موقع که بیایند می‌توانیم به این بازیکنان بازی بدهیم. مشاوران آقایان اشتباه مشاوره می‌دهند. خواهش می‌کنم تعامل داشته باشند. مال غصبی آخر و عاقبت نخواهد داشت!

به گفته آذری، تیم ذوب آهن در بازی برگشت با الاتحاد عربستان در قطر میزبان خواهد بود و بازی رفت هم در دبی برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ ۷ حرکت تماشایی از فرزند کریستیانو رونالدو که همه را شگفت زده کرده است

طرفداریطرفداری1 روز قبل
پسرش طرفدار مسیه خودش گفت، معلومه کلیپ‌ها کینگ رو با دقت میبینه. حالت دوم اینه مامانش هم فوتبالیست بوده و به اون رفته. چون باباش جز مو بازیکن حریف رو کشیدن، تمارض و پنالتى چیز دیگه اى نداره.

فیلم | برخورد تهاجمی جنگنده‌ ونزوئلا با جنگنده آمریکایی

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟

فیلم| شیوه جالب خوشحالی مربیان زن و مرد تیم ملی والیبال زنان!

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

وقتی ترامپ صدای حکام عرب را درمی آورد/ چرا ترامپ به ما می‌رسد شیر است ولی در برابر ایران خرگوش! +فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران21 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بی بی سی فارسی در گزارشی به لحن انتقادی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در قبال سیاست‌های آمریکا پرداخت. ضاحی خلفان تمیم معاون پلیس دبی در اظهارنظری گفته بود: «چرا ترامپ وقتی به عرب‌ها می‌رسد، شیر است اما در برابر ایران خرگوش می‌شود؟» یادآوری می‌شود؛ این اظهارنظرها پس از توقیف نفتکش متخلف انگلیسی به دست نیروهای سپاه پاسداران در آب‌های خلیج فارس انجام شده است. بیشتر بخوانید: عاقبت بازی با اقتدار دریایی ایران/ ناگفته‌های فرمانده نیروی دریایی ارتش از علت توقیف نفتکش انگلیسی + فیلمانتهای پیام/

ویدیو؛ دو گل پائولو دیبالا روی پاس گل‌های کریستیانو رونالدو در یوونتوس

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - اکانت رسمی باشگاه یوونتوس از سری ویدیوهای گل و پاس گل، این قسمت را اختصاص داده است به گل‌های پائولو دیبالا روی پاس گل‌های کریستیانو رونالدو. دیبالا تاکنون در ۱۸۲ بازی برای این تیم ۷۸ بار گلزنی کرده است.

فرصت‌های از دست رفته در سرزمین وحی؛

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری صداوسیما به مدینه منوره، رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: نوزده خط اتوبوسرانی برای حمل و نقل زائران ایرانی در داخل شهر مکه مکرمه فعال شده است و در زمان اوج حضور حجاج با۳۰۱ دستگاه اتوبوس جدید، این خدمات افزایش خواهد یافت. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی بیش از سیصد دستگاه اتوبوس ویژه حجاج ایرانی در نوزده خط مشخص، زائران ایرانی را در مکه مکرمه جابجا می‌کنند. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری صداوسیما به مدینه منوره، رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: نوزده خط اتوبوسرانی برای حمل و نقل زائران ایرانی در داخل شهر مکه مکرمه فعال شده است و در زمان اوج حضور حجاج با۳۰۱ دستگاه اتوبوس جدید، این خدمات افزایش خواهد یافت. مشاهدات خبرنگار اعزامی خبرگزاری صداوسیما به مدینه النبی حاکیست زائران کشورمان در شهر رسول خدا (ص) بعد از شرکت در نماز جماعت و زیارت اماکن مقدس این شهر معنوی، به مراکز خرید مختلف نیز مراجعه می‌کنند. حجاج ایرانی نیز از دیرباز خرید سوغات از دو شهر مکه و مدینه را به عنوان بخش لازمی از این سفر معنوی در نظر داشته‌اند اما چند سالی است که نگاه متفاوتی در این موضوع وارد شده است. بخش قابل توجهی از حجاج کشورمان متاثر از مشاهده آثار مثبت حمایت از کالای ایرانی بر اشتغال و معیشت فرزندان ایران زمین، نسبت به هرگونه خرید سوغات در سفر حج خودداری می‌کنند. این افراد در مصاحبه با خبرنگاران تاکید دارند که قبل از تشرف به حج، سوغات مورد نظر برای خانواده، اقوام و دوستان را از بازار شهرهای خود تهیه کرده‌اند. این اقدام دو مزیت معقول دارد که جنبه نخست آن اقتصادی و جنبه دوم آن مدیریت زمان برای زیارت و بهره معنوی بیشتر است. نرخ برابری ریال دو کشور ایران و عربستان که متاثر از نرخ دلار است، یکی از دلایل اصلی جنبه اقتصادی ماجراست. مدینه اما به علت کاهش قابل توجه تعداد هتل‌های این شهر که ناشی از تخریب بسیاری از آنها در محوطه جنوبی حرم با هدف توسعه صحن مسجد النبی (ص) صورت گرفته است، روزهای اندکی پذیرای زوار کشورهای مختلف است. به طور معمول ایرانیان حدود پنج تا شش روز در مدینه النبی (ص) توقف دارند و برای خالی شدن هتل‌ها و امکان ورود کاروان‌های بعدی، از مسجد شجره محرم شده و وارد شهر مکه می‌شوند. این توقف کوتاه در مدینه منوره نیز مزید بر علت شده که زائران فرصت بیشتری را برای حضور در حرم نبوی (ص)، گلستان بقیع و دیگر اماکن مقدس شهر پیامبر (ص) اختصاص دهند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

انتخاب «بوریس جانسون» به عنوان نخست‌وزیر بریتانیا

خبری14 ساعت قبل

واکنش کابل به اظهارات ترامپ درباره حذف افغانستان

خبری15 ساعت قبل

در ستایش اکران فیلم برای نابینایان و کار زیبای حبیب رضایی

خبری16 ساعت قبل

توصیه «فتاح» به رئیس جدید کمیته امداد

تسنیم42 دقیقه قبل

ستارهماهان بغدادی خرید خارجی استقلال در فاز دفاعی را لو داد متعصب استقلالی بمب خارجی و بزرگ استقلال در خط دفاعی را لو داد + عکس

ورزش ۱۱44 دقیقه قبل

با تایید تباس؛ اتلتیکو مادرید رسما از لالیگا درخواست کرده برای گریزمان کارت بازی صادر نشود!

طرفداری49 دقیقه قبل

دیابتی‌ها ورزش هوازی را جدی بگیرند

آفتاب‌نیوز50 دقیقه قبل

اروپا منتظر نتیجه ارزیابی خطرات توسعه شبکه ۵G

ایسنا50 دقیقه قبل

مهلت ترخیص خودروهای دپو شده پایان یافت

تجارت‌نیوز52 دقیقه قبل

تاوان خروج نیروهای اماراتی از یمن برای عربستان/بارسنگینی که بر دوش ریاض گذاشته می‎شود

میزان‌آنلاین52 دقیقه قبل