واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ و نجات معجزه آسای سرنشینان +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. تکنولوژی

واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ و نجات معجزه آسای سرنشینان +عکس

الفخبرگزاری الف |
دو سرنشین یک دستگاه خودرو سواری از حادثه واژگونی آن بر روی نرده های وسط بلوار جان سالم بدربردند.

مهدی پورحیدر فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به علت نامشخصی پس از انحراف از مسیر اصلی خود با جدول و نرده‌های وسط بلوار برخورد کرد وسپس بر روی نرده‌ها ی فلزی وسط بلوار بر روی سقف واژگون شد.

این فرمانده آتش نشانی افزود: هر دو سرنشین خودرو که یک زن ۳۲ ساله و یک مرد ۲۷ ساله بودند به شکل معجزه آسایی از این حادثه جان سالم بدر برده و قبل از رسیدن آتش نشانان از داخل خودرو خارج شده بودند.

وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از بازدید و بررسی و با رعایت موارد ایمنی اقدام به چیدمان علائم هشدار ترافیکی کرده و با ایجاد ترافیک مصنوعی جهت ایمن سازی محل حادثه، خطرآتش سوزی براثر نشت سوخت خودرو را برطرف کردند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار تکنولوژی ایران و جهان | اخبار حوادث واقعی در ایران

پورحیدر ادامه داد: با حضور جرثقیل در محل حادثه این خودرو به حالت اول بازگردانده شد و همچنین آتش نشانان بی درنگ محل حادثه را از وجود بقایای به جا مانده از صحنه تصادف پاکسازی کرده و این وسیله نقلیه را به عوامل پلیس راهور تحویل دادند.

گفتنی است: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور مشخص خواهد شد.

واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ و نجات معجزه آسای سرنشینان +عکس - 7واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ و نجات معجزه آسای سرنشینان +عکس - 8واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ و نجات معجزه آسای سرنشینان +عکس - 9واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ و نجات معجزه آسای سرنشینان +عکس - 10واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ و نجات معجزه آسای سرنشینان +عکس - 11واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ و نجات معجزه آسای سرنشینان +عکس - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
خبرآنلاین: قیمت خودرو با رسیدن قطعات از داخل و خارج در ابتدای نیمه دوم سال متعادل می‌شود. وی ادامه داد: همین حالا نیز ثبات بازار خودرو و بهبود وضعیت نسبت به دو ماه قبل ناشی از افزایش عرضه خودرو به بازار است. وی با تاکید بر اینکه خودروسازان از افزایش قیمت خودرو در بازار هیچ منفعتی ندارند و هر چه غیر از این دروغ محض است. وی اضافه کرد: ماندن خودرو در خودروسازی‌ها نیز ناشی از کسری قطعات است که با توجه به اقدامات صورت گرفته تا پایان مهر و اوایل آبان این مشکل حل خواهد شد و در این محدوده زمانی علاوه بر تولید چهار هزار خودرو به صورت روزانه، نزدیک به ۲۰۰ هزار خودرو با تکمیل قطعات به بازار عرضه می‌شوند. لیلاز گفت: وی با تاکید بر اینکه خودروهای ناقص مانده در خودروسازی‌ها اتفاقا چند ده هزار دستگاه نیست بلکه به صدها هزار دستگاه می‌رسد، ادامه داد: از اواخر خرداد ماه عملیات اصلاح در خودروسازی‌ها آغاز شده و تمام خودروهایی که ناقص هستند، به تدریج در حال تکمیل و عرضه به بازار هستند.

لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبان

الفالف14 ساعت قبل
لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبانگروه ویدئو الف، ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵ ۳۹۸۰۵۰۱۲۰۲عملیات نجات دختری که قصد خودکشی در اتوبان امام علی (ع) تقاطع پیروزی را داشت با موفقیت انجام شد.

طوفان سهمگین با ۱۵۸ کیلومتر سرعت در ایرانشهر

الفالف14 ساعت قبل
طوفان سهمگین با ۱۵۸ کیلومتر سرعت در ایرانشهرگروه ویدئو الف، ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۲۱ ۳۹۸۰۵۰۱۱۹۸رئیس اداره هواشناسی ایرانشهر گفت: سرعت لحظه‌ای طوفان در ایرانشهر به ۱۵۸ کیلومتر بر ساعت رسید و شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه این شهر را به ۵۰۰ متر کاهش داد.

فیلم/ حمله به یک بازیگر با چاقو!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
سیمون یام، بازیگر هنگ‌کنگی که برای رویدادی تبلیغاتی به چین رفته بود، توسط یک ناشناس و به دلایل نامعلوم چندین مرتبه چاقو خورد. او پس از این اتفاق به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

فیلم/ برخورد عجیب با متهم سیاهپوست

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر