تکاپوی مددکاران برای یافتن اثری از پدر و مادر کودک آزاردیده در کارواش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
تکاپوی مددکاران برای یافتن اثری از پدر و مادر کودک آزاردیده در کارواش

تکاپوی مددکاران برای یافتن اثری از پدر و مادر کودک آزاردیده در کارواش

ایسناخبرگزاری ایسنا |
حدود پانزده یا بیست روز قبل از آن نیز یک تماس تلفنی دریافت کردیم و همکاران ما به همراه نیروهای انتظامی به محل مذکور مراجعه می‌کنند اما هر چه می‌گردند هیچ چیزی پیدا نمی‌کنند، و چون می‌بینند خبری نیست پس برمی گردند، در حال حاضر نیز مددکاران برای یافتن اثری از پدر و مادر کودک آزاردیده در کارواش در تکاپو هستند.

به گزارش ایسنا، حدود عصر روز یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ یک نفر با مراجعه به بهزیستی می‌گوید که در یک کارواش صدای کودکی شنیده می‌شود …

«البته حدود پانزده یا بیست روز قبل از آن نیز یک تماس تلفنی دریافت کردیم و همکاران ما به همراه نیروهای انتظامی به محل مذکور مراجعه می‌کنند اما هر چه می‌گردند هیچ چیزی پیدا نمی‌کنند، و چون می‌بینند خبری نیست پس بر می‌گردند، تا اینکه با مراجعه این آقا و با اخذ حکم قضائی کودک را به مرکز می‌آورند. بچه خیلی گرسنه بوده است. در بهزیستی به او غذا می‌دهند و لباس بر تنش می‌پوشانند، و بعد او را به بیمارستان می‌برند.» اینها اظهارات آرزو منوچهری معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان بوشهر از شرح ماجرای تحویل گرفتن کودک آسیب دیده در کارواش توسط بهزیستی است.

منوچهری در گفت‌وگو با ایسنا اینگونه ادامه می‌دهد: همان روز هم یک پرستار برای کودک آسیب دیده در نظر گرفته شده تا بالای سرش حضور داشته باشد. روانشناس و مددکار ۱۲۳ هم دائما پیش بچه بوده اند، در واقع کودک تا یک هفته اصلا حرف نمی زده و بعد از یک هفته تازه با روانشناس و مددکارش ارتباط برقرار می‌کند.

وی تاکید کرد: بعد از آن اقدامات درمانی توسط بهزیستی انجام شده و بهزیستی نیز با ارسال مدارک موجود به دادستانی، کلانتری، آگاهی، فرمانداری و همه ارگان‌هایی که موضوع به آنها مربوط می‌شود، مراتب موضوع را گزارش کرده است.

معاون بهزیستی بوشهر با تاکید بر اینکه در بهزیستی تنها نجات جان بچه مهم است، خاطرنشان کرد: در این راستا بهزیستی گزارش‌های کامل را به ارگان‌ها و نهادهای متولی ارسال کرده و مدارک آن موجود است. بقیه موارد بر عهده آن نهادها می‌باشد، البته امور حقوقی بهزیستی دائما پیگیر این قضیه است.

منوچهری عنوان کرد: این کودک آنطور که بعضی از سایت‌ها نوشته اند خیابانی یا کودک کار نبوده، بحث بی سرپرست بودن هم ادعای مالک کارواش است که می‌گوید پدر کودک او را در آنجا رها کرده و دیگر هیچ خبری از او نیست.

وی ادامه داد: مددکاران ما تکاپوی زیادی برای یافتن اثری از پدر و مادر کودک انجام داده‌اند اما هنوز اثری از او نیست. روی هم رفته این کودک در کارواش نگهداری می‌شده و صاحب کارواش نیز می‌گوید که پدرش او را آورده و بعد ترکش کرده است.

معاون اجتماعی بهزیستی بوشهر با بیان اینکه سر کودک به دلیل شکستگی مورد عمل جراحی قرار گرفته است، ادامه داد: کودک در زمان تحویل به بهزیستی به دلیل ترس شدید قدرت تکلم نداشته و همچنین دارای علائم سوختگی بوده و پزشک قانونی این موارد را تأیید کرده، همچنین به گفته مددکار جراحاتی نیز داشته و اکنون تحت مراقبت است.

منوچهری خاطرنشان کرد: مددکاران ما تکاپوی زیادی برای یافتن اثری از پدر و مادر کودک انجام داده‌اند اما هنوز اثری از او نیست. روی هم رفته این کودک در کارواش نگهداری می شده و صاحب کارواش نیز می‌گوید که پدرش او را آورده و بعد ترکش کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ ۷ حرکت تماشایی از فرزند کریستیانو رونالدو که همه را شگفت زده کرده است

طرفداریطرفداری1 روز قبل
پسرش طرفدار مسیه خودش گفت، معلومه کلیپ‌ها کینگ رو با دقت میبینه. حالت دوم اینه مامانش هم فوتبالیست بوده و به اون رفته. چون باباش جز مو بازیکن حریف رو کشیدن، تمارض و پنالتى چیز دیگه اى نداره.

نیروهای ویژه سپاه را بیشتر بشناسید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل

لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبان

الفالف16 ساعت قبل
لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبانگروه ویدئو الف، ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵ ۳۹۸۰۵۰۱۲۰۲عملیات نجات دختری که قصد خودکشی در اتوبان امام علی (ع) تقاطع پیروزی را داشت با موفقیت انجام شد.

مردی لحظاتی قبل از پرواز هواپیما، روی بال آن پرید +فیلم و عکس

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، شرکت آزمان ایر در شرح ماجرا گفت: «این مرد که هویت آن مشخص نشده است به سمت هواپیما در باند پرواز می‌رود که در این هنگام خلبان او را می‌بیند. سرعت را کم می‌کند و سپس موتور هواپیما را خاموش می‌کند اما مرد همچنان در اطراف هواپیما سرگردان بود.» این شرکت در ادامه آورده است: «این مرد به یکباره بر روی بال هواپیما پرید و سعی کرد که خود را به کابین برساند. ویدئوی گرفته شده توسط یکی از مسافران از این صحنه نشان می‌دهد که مرد در اطراف بال هواپیما حرکت می‌کند که در این زمان مسافران وحشت زده از خدمه پرواز می‌خواهند که درهای خروج را باز کنند. در یک صحنه دیگر هم مرد روی بال هواپیما است. مقام‌های فرودگاه نیجریه در بیانیه‌ای گفتند که این مرد در بازداشت است و مورد بازجویی قرار گرفته است اما هنوز انگیزه وی از این کار مشخص نیست.

فیلم| شیوه جالب خوشحالی مربیان زن و مرد تیم ملی والیبال زنان!

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

وقتی ترامپ صدای حکام عرب را درمی آورد/ چرا ترامپ به ما می‌رسد شیر است ولی در برابر ایران خرگوش! +فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بی بی سی فارسی در گزارشی به لحن انتقادی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در قبال سیاست‌های آمریکا پرداخت. ضاحی خلفان تمیم معاون پلیس دبی در اظهارنظری گفته بود: «چرا ترامپ وقتی به عرب‌ها می‌رسد، شیر است اما در برابر ایران خرگوش می‌شود؟» یادآوری می‌شود؛ این اظهارنظرها پس از توقیف نفتکش متخلف انگلیسی به دست نیروهای سپاه پاسداران در آب‌های خلیج فارس انجام شده است. بیشتر بخوانید: عاقبت بازی با اقتدار دریایی ایران/ ناگفته‌های فرمانده نیروی دریایی ارتش از علت توقیف نفتکش انگلیسی + فیلمانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر