کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان جلوه‌ای از «وحدت و انسجام ملی» بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان جلوه‌ای از «وحدت و انسجام ملی» بود

کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان جلوه‌ای از «وحدت و انسجام ملی» بود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان جلوه‌ای از وحدت، همگرایی و انسجام ملی بود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، حسین فیروزی عصر امروز در آئین تجلیل از دست‌اندرکاران کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید استان کردستان که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد اظهار داشت: همه اقشار مختلف مردم در روز برگزاری کنگره با عشق و علاقه، بدون ادعا و در نهایت اخلاص به سال ۶ هزار نفری ۲۲ گولان سنندج آمده بودند و از لحظه اول تا آخر در مراسم حضور داشتند.

وی با بیان اینکه مردم قدردان شهدا هستند، افزود: کردستانی‌ها با حضور گسترده در اجلاسیه پایانی کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید استان، عشق به شهدا و جلوه‌ای از مقاومت، ایثارگری و کردستان امن را نشان دادند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان تصریح کرد: در کنگره شهدای کردستان از مبارزه و مقاومت در دوران ستم‌شاهی تا ایستادگی در جنگ تحمیلی، دوران دفاع مقدس، پیروزی انقلاب اسلامی، وضعیت کنونی و دف‌نوازی به نمایش درآمد که بسیار زیبا و ارزش بود.

وی با بیان اینکه کردستان، امن‌ترین استان کشور است، ادامه داد: فرمانده کل سپاه دیدگاه بسیار ارزشمندی به این خطه داشت و بیان اظهاراتی همچون «کردستان پایتخت ایستادگی و مقاومت» در سخنرانی مراسم، تعبیر بسیار زیبایی بود.

فیروزی کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان را جلوه‌ای از وحدت، همگرایی و انسجام ملی دانست و گفت: دیدار دست‌اندرکاران این رویداد بزرگ فرهنگی با رهبر معظم انقلاب از برکات برتر کنگره بود که باید برای نسل جوان بازگو شود.

وی اظهار کرد: باید فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره ۵۴۰۰ شهید استان، منشور توسعه کردستان قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان در پایان سخنان خود از تمام مسئولان اداری، فرماندهان نظامی، شهرداری و شورای شهر، کارگروه‌ها، نهادهای مردمی، اصناف و بازاریان، اتاق بازرگانی و مجموعه‌ شهرک‌های صنعتی بابت همکاری خود در راستای کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان قدردانی کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها