مسئله حجاب در جامعه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

مسئله حجاب در جامعه

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
این قسمت «صریح درباره فرهنگ» سراغ دغدغه ای مهم رفته است؛ حجاب و عفاف در جامعه.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ «صریح درباره فرهنگ» سراغ وضعیت حجاب و عفاف در جامعه و علل و عوامل شکل دهنده آن رفته است.

وضعیت حجاب و عفاف در جامعه، آسیب شناسی آن، نقش دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در این خصوص از جمله موضوعاتی است که در این قسمت «صریح درباره فرهنگ» به آن‌ها پرداخته شده است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | قدردانی از بوفالوها در تایلند!

خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
یکی از جاذبه‌های طبیعی شهرستان لنجان در استان اصفهان که بسیار جذاب است، آبشار شاه لولاک می‌باشد که در فاصله‌ی ۵ کیلومتری شهر چرمهین قرار دارد. میزان آب دهی این آبشار در فصل‌های مختلف متفاوت است اما در کل سال روان است. در ایرانگردی امروز، قصد داریم سری به این آبشار زیبا بزنیم، پس همراهمان باشید تا اگر راهی اصفهان شدید، بازدید از این معجزه‌ی طبیعت را از دست ندهید که ماجرای جالبی هم دارد.

علیخانی به روحانی: اگر نمی‌توانید رسما اعلام کنید!

برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل

۱۰ زن و شوهر موفق سینمای ایران

6+
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز13 ساعت قبل
کوروس سرهنگ‌زاده در این مراسم ضمن قدردانی از برگزارکنندگان جشنواره موسیقی نوای خرم بیان کرد: امروز برای من روز بسیار خوشحال‌کننده‌ای است که بچه‌های هنرمند سرزمینم در کنارم هستند و ما می‌توانیم در کنار حضور گرم و مهربان آن‌ها شاهد رونمایی نمادین از پوستر ششمین جشنواره موسیقی نوای خرم باشیم. وی ادامه داد: این برای من سعادتی است که شاهد آغاز دوره ششم جشنواره‌ای هستم که عنوان آن مزین به نام دوست از دست رفته و بی‌جانشینم زنده‌یاد استاد همایون خرم است و من نیز می‌توانم سهم کوچکی در آن داشته باشم. پرهام عرب طراح پوستر ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) نیز در این برنامه ضمن ارائه توضیحاتی درباره پوستر این دوره گفت: پوستر ششمین جشنواره موسیقی نوای خرم با استفاده از تصاویر اجرای هنرمندان شرکت کننده دوره‌های پیشین طراحی شده که کودکان هرکدام با سازهای مختلف مشغول نواختن هستند. گویی اینکه این برش، شادابی و زنده بودن مضاعفی به کلیت پوستر می‌دهد. ما در همین چارچوب تلاش کردیم تا سایه همین عکس استاد خرم را با رنگ زرد که یکی از رنگ‌های مورد علاقه این هنرمند فقید بوده طراحی کنیم.

عزم جدی برای برخورد با تقلب‌های علمی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
گزارش تصویریعزم جدی برای برخورد با تقلب‌های علمیاگر در حد فاصل میدان انقلاب تا دانشگاه تهران را قدم بزنیم به راحتی می‌توانیم صدای دستفروشانی که مشغول خرید و فروش پایان نامه و یا مقاله علمی هستند، بشنویم
ایمناایمنا9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، فیلم جعبه پرنده فیلمی است در ژانر وحشت و داستانی پسا رستاخیزی را روایت می‌کند. مالوری به کمک اعضای یک خانه، نجات پیدا می‌کند و به درون خانه برده می‌شود. آن‌ها موفق می‌شوند یک مکان امن را پیدا کنند تا خودشان را برای ادامه زندگی به آنجا برسانند اما شرط رسیدن به آنجا، عبور از روی رودخانه، آن هم با چشمان بسته است. اگرچه با به پایان رسیدن فیلم می‌شود یک نفس راحت کشید که: "خب! اما در واقع پایان جعبه پرنده، بیش از این‌ها تراژیک است.

نظرها

اخبار بیشتر