زندگی پر فراز و نشیب مجری جوانی که بر اثر سرطان درگذشت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سلامت

زندگی پر فراز و نشیب مجری جوانی که بر اثر سرطان درگذشت

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
الهه چرندابی ویدئویی مربوط به حضور فائقه دوستی در برنامه از لاک جیغ تا خدا را منتشر کرد.

فائقه دوستی که تجربه اجرا در برنامه گردونه را داشته است بر اثر سرطان درگذشت.

تماشای این ویدئو را از دست ندهید.

منبع خبر : آخرین خبر سرطان اثر درگذشت فراز نشیب

خبری: اخبار سلامت پزشکی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

افتتاح مرکز درمان فوق تخصصی سرطان در تهران

مهرمهر23 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در مراسم افتتاح بخش سرطان بیمارستان سلامت فردا، گفت: این بیمارستان در زمینه تشخیص و درمان سرطان کلیه مراحل درمانی را برای بیمار از شیمی درمانی تا جراحی و رادیوتراپی انجام می‌دهد. نادر توکلی افزود: بیمارستان مجهز به دستگاه‌های کیموتراپی و گامانایف است که از جمله دستگاه‌های مورد نیاز بیماران سرطانی است. توکلی گفت: ​ در ماه‌های آینده بنا داریم یک بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی را در منطقه شهر ری افتتاح کنیم تا بخشی از کمبود فضای درمانی در تهران جبران شود. نوبخت افزود: در برخی از استان‌ها به دنبال راه اندازی بیمارستان‌های هزار تختخوابی هستیم تا بیماران مجبور نباشند برای گرفتن خدمات به نقاط مختلف تردد کنند و تمام نیاز‌های آن‌ها در یک مرکز برطرف شود. وی افزود: اسلام از مؤمنان توقع دارد برای کار‌های خیر از هم سبقت بگیرند و همواره رشد و توسعه یابند، در اسلام دو ارزش ایمان و مفید بودن برای مردم مهم است.
مهرمهر6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مرکز آموزشی درمانی شهید اکبرآبادی در آذر ۱۳۱۹ هجری شمسی به عنوان بنگاه حمایت از مادران و نوزادان و زنان باردار و بینوایان تاسیس شد. آرش بردبار مدیر عامل مرکز آموزشی و درمانی شهید اکبرآبادی، گفت: این مرکز یکی از قدیمی‌ترین مراکز درمانی است که رتبه بیشترین میزان تولد در کشور را دارد. مدیر عامل مرکز آموزشی و درمانی شهید اکبرآبادی، خاطر نشان کرد: در این بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی، سالیانه حدود ۱۱ هزار زایمان انجام می‌پذیرد. وی با اشاره به وجود ۶۰ تخت NICU در مرکز آموزشی و درمانی شهید اکبرآبادی، افزود: خدمات در این مرکز نباید متوقف شود بلکه باید با ارائه راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت، این مسئله را حل کرد. در بازدید روز گذشته نمایندگان مردم تهران در مجلس از بیمارستان شهید اکبرآبادی، ساخت بیمارستان جایگزین در محل فعلی و استفاده از ظرفیت خیرین در جهت حل مشکلات این زایشگاه، مورد تاکید قرار گرفت.
افکارنیوزافکارنیوز11 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشعلیرضا سلیمی معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی اظهار کرد: آموزش همگانی سلامت یکی از موضوعات مهم محسوب می‌شود، زیرا بسیاری از افراد برای رفع بیماری خود به اینترنت مراجعه و سعی کرده یک روش درمانی را برای خود انتخاب کنند به همین دلیل آموزش همگانی سلامت بسیار اهمیت دارد. سلیمی با اشاره به اینکه سازمان نظام پزشکی در راستای ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر با مردم اقدام به تدوین بانک اطلاعاتی در حوزه سلامت کرده است، تاکید کرد: سازمان نظام پزشکی در حال بررسی گسترده است تا با ابزار‌های موجود بتواند اقدام به تولید محتوا در حوزه مسائل بهداشتی درمانی مردم کند و این کار با همکاری سازمان‌های مربوطه انجام می‌شود. معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی بیان کرد: آموزش همگانی دارای ابعاد مختلفی است که یکی از آن‌ها موضوع سلامت است به طوری که سازمان نظام پزشکی در بخش‌های مختلف حوزه سلامت قصد تدوین محتوای آموزشی دارد که یکی از آن‌ها بررسی راه‌های پیشگیری از بروز بیماری‌های واگیر و غیر واگیر است. وی گفت: آموزش همگانی سلامت می‌تواند باعث کاهش آمار مبتلایان به عارضه فشار خون بالا و در نتیجه کاهش مرگ‌های زودرس در بین مردم شود از این رو سازمان نظام پزشکی به صورت جدی در زمینه آموزش عموم مردم در حوزه سلامت ورود کرده است. سلیمی افزود: از مسائلی که سازمان نظام پزشکی با آن ارتباط دارد بحث امضای الکترونیکی در پرونده الکترونیک سلامت و خدماتی مانند سیستم‌های نوبت‌دهی است.
ایسناایسنا1 روز قبل
رییس اداره مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت ضمن اعلام استان‌های رکوردردار بیماری سالک در سال گذشته، گفت: در سال گذشته ۱۵هزار و ۷۴۱ مورد ابتلا به سالک در کشور گزارش شده است. دکتر بهزاد امیری در گفت‌وگو با ایسنا، بیماری سالک را ناشی از گزش پشه خاکی معرفی کرد و گفت: بیماری سالک در دو نوع شهری و روستایی می‌تواند باعث بروز بیماری در افراد شود. در نوع روستایی، مخزن این بیماری جوندگان یا موش‌های صحرایی هستند. هنگام تغذیه، انگل لیشمانیا به بدن پشه خاکی منتقل شده و اگر این پشه آلوده، انسان سالمی را مورد گزش قرار دهد، بیماری به انسان منتقل می‌شود. امیری در خصوص نشانه‌های ابتلاء به بیماری لیشمانیوز پوستی یا سالک اظهار کرد: پس از گزش توسط پشه آلوده به انگل، قسمت گزیده شده دچار زخم می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر