برنامه دیدارهای مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. بین‌المللی
برنامه دیدارهای مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شد

برنامه دیدارهای مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
برنامه بازی‌های مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ‌ امروز (پنجشنبه) مراسم قرعه‌کشی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا برگزار شد و تیم مس سونگون در گروه D با تیم‌های ناگویا اوشنز ژاپن، الظفره امارات و کازما SC کویت همگروه شد.

گروه‌بندی بازی‌ها در زیر آمده است:

گروه A: تای‌پورت تایلند، اف سی ارم قرقیزستان، شنزن چین و استار FS سئول کره جنوبی

گروه B: تای‌سون‌نام ویتنام، ‌ نفت الوسط عراق، الریان قطر و AGMK ازبکستان

گروه C: بانک بیروت لبنان، واموس اندونزی، سورو کمپانی تاجیکستان و ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار

گروه D: مس سونگون ایران، ناگویا اوشنز ژاپن، الظفره اسپورت امارات و کازما SC کویت

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

۱۶ مرداد

نفت الوسط عراق - الریان قطر (ساعت ۱۲)

اف‌سی ارم قرقیزستان - شنزن چین (ساعت ۱۴:۳۰)

تای‌سون‌نام ویتنام - AGMK ازبکستان (ساعت ۱۷)

پورت FC تایلند - استار FS کره جنوبی (ساعت ۱۹:۳۰)

۱۷ مرداد

واموس اندونزی - سورو کمپانی تاجیکستان (ساعت ۱۲)

ناگویا اوشنز ژاپن - الظفره امارات (ساعت ۱۴:۳۰)

بانک بیروت لبنان - ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار (ساعت ۱۷)

مس سونگون ایران - کازما SC کویت (ساعت ۱۹:۳۰)

۱۸ مرداد

AGMK ازبکستان - نفت الوسط عراق (ساعت ۱۲)

استار FS سئول کره جنوبی - اف‌سی ارم قرقیزستان (ساعت ۱۴:۳۰)

الریان قطر - تای‌سون‌نام ویتنام (ساعت ۱۷)

شنزن چین - پورت FC تایلند (ساعت ۱۹:۳۰)

۱۹ مرداد

ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار - واموس اندونزی (ساعت ۱۲)

کازما SC کویت - ناگویا اوشنز ژاپن (ساعت ۱۴:۳۰)

سورو کمپانی تاجیکستان - بانک بیروت لبنان (ساعت ۱۷)

الظفره امارات - مس سونگون ایران (ساعت ۱۹:۳۰)

۲۰ مرداد

تای‌سون‌نام ویتنام - نفت الوسط عراق (ساعت ۱۲)

الریان قطر - AGMK ازبکستان (ساعت ۱۴:۳۰)

شنزن چین - استار FS کره جنوبی (ساعت ۱۷)

پورت FC تایلند - اف‌سی ارم قرقیزستان (ساعت ۱۹:۳۰)

۲۱ مرداد

بانک بیروت لبنان - واموس اندونزی (ساعت ۱۲)

سورو کمپانی تاجیکستان - ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار (ساعت ۱۴:۳۰)

مس سونگون ایران - ناگویا اوشنز ژاپن (ساعت ۱۷)

الظفره امارات - کازما SC کویت (ساعت ۱۹:۳۰)

۲۳ مرداد - مرحله یک‌چهارم نهایی

QF4: صدرنشین گروه D - تیم دوم گروه C (ساعت ۱۲)

QF3: صدرنشین گروه C - تیم دوم گروه D (ساعت ۱۴:۳۰)

QF2: صدرنشین گروه A - تیم دوم گروه B (ساعت ۱۷)

QF1: صدرنشین گروه B - تیم دوم گروه A (ساعت ۱۹:۳۰)

۲۴ مرداد - مرحله نیمه‌نهایی

برنده QF۲ - برنده QF۴ (ساعت ۱۵)

برنده QF۱ - برنده QF۳ (ساعت ۱۸)

۲۶ مرداد

بازی رده‌بندی: بازنده دیدارهای نیمه‌نهایی (ساعت ۱۵:۳۰)

بازی فینال: برنده دیدارهای نیمه‌نهایی (ساعت ۱۸)

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها