برنامه دیدارهای مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. بین‌المللی
برنامه دیدارهای مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شد

برنامه دیدارهای مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
برنامه بازی‌های مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا مشخص شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ‌ امروز (پنجشنبه) مراسم قرعه‌کشی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا برگزار شد و تیم مس سونگون در گروه D با تیم‌های ناگویا اوشنز ژاپن، الظفره امارات و کازما SC کویت همگروه شد.

گروه‌بندی بازی‌ها در زیر آمده است:

گروه A: تای‌پورت تایلند، اف سی ارم قرقیزستان، شنزن چین و استار FS سئول کره جنوبی

گروه B: تای‌سون‌نام ویتنام، ‌ نفت الوسط عراق، الریان قطر و AGMK ازبکستان

گروه C: بانک بیروت لبنان، واموس اندونزی، سورو کمپانی تاجیکستان و ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار

گروه D: مس سونگون ایران، ناگویا اوشنز ژاپن، الظفره اسپورت امارات و کازما SC کویت

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

۱۶ مرداد

نفت الوسط عراق - الریان قطر (ساعت ۱۲)

اف‌سی ارم قرقیزستان - شنزن چین (ساعت ۱۴:۳۰)

تای‌سون‌نام ویتنام - AGMK ازبکستان (ساعت ۱۷)

پورت FC تایلند - استار FS کره جنوبی (ساعت ۱۹:۳۰)

۱۷ مرداد

واموس اندونزی - سورو کمپانی تاجیکستان (ساعت ۱۲)

ناگویا اوشنز ژاپن - الظفره امارات (ساعت ۱۴:۳۰)

بانک بیروت لبنان - ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار (ساعت ۱۷)

مس سونگون ایران - کازما SC کویت (ساعت ۱۹:۳۰)

۱۸ مرداد

AGMK ازبکستان - نفت الوسط عراق (ساعت ۱۲)

استار FS سئول کره جنوبی - اف‌سی ارم قرقیزستان (ساعت ۱۴:۳۰)

الریان قطر - تای‌سون‌نام ویتنام (ساعت ۱۷)

شنزن چین - پورت FC تایلند (ساعت ۱۹:۳۰)

۱۹ مرداد

ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار - واموس اندونزی (ساعت ۱۲)

کازما SC کویت - ناگویا اوشنز ژاپن (ساعت ۱۴:۳۰)

سورو کمپانی تاجیکستان - بانک بیروت لبنان (ساعت ۱۷)

الظفره امارات - مس سونگون ایران (ساعت ۱۹:۳۰)

۲۰ مرداد

تای‌سون‌نام ویتنام - نفت الوسط عراق (ساعت ۱۲)

الریان قطر - AGMK ازبکستان (ساعت ۱۴:۳۰)

شنزن چین - استار FS کره جنوبی (ساعت ۱۷)

پورت FC تایلند - اف‌سی ارم قرقیزستان (ساعت ۱۹:۳۰)

۲۱ مرداد

بانک بیروت لبنان - واموس اندونزی (ساعت ۱۲)

سورو کمپانی تاجیکستان - ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار (ساعت ۱۴:۳۰)

مس سونگون ایران - ناگویا اوشنز ژاپن (ساعت ۱۷)

الظفره امارات - کازما SC کویت (ساعت ۱۹:۳۰)

۲۳ مرداد - مرحله یک‌چهارم نهایی

QF4: صدرنشین گروه D - تیم دوم گروه C (ساعت ۱۲)

QF3: صدرنشین گروه C - تیم دوم گروه D (ساعت ۱۴:۳۰)

QF2: صدرنشین گروه A - تیم دوم گروه B (ساعت ۱۷)

QF1: صدرنشین گروه B - تیم دوم گروه A (ساعت ۱۹:۳۰)

۲۴ مرداد - مرحله نیمه‌نهایی

برنده QF۲ - برنده QF۴ (ساعت ۱۵)

برنده QF۱ - برنده QF۳ (ساعت ۱۸)

۲۶ مرداد

بازی رده‌بندی: بازنده دیدارهای نیمه‌نهایی (ساعت ۱۵:۳۰)

بازی فینال: برنده دیدارهای نیمه‌نهایی (ساعت ۱۸)

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بلای وحشتناک بر سر قهرمان کشتی ایران / جمعه رخ داد + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
در پی این حادثه دو تیم از نیروهای هلال احمر استان به محل حادثه اعزام شدند. اما به دلیل صعب العبور بودن مسیر دسترسی مصدوم به بالگرد سازمان امداد و جات تحویل داده و به بیمارستان میلاد تهران منتقل شد. امیرعباس مرادی گنجی، آزادکار وزن ۹۶ کیلوگرم ایران مقام قهرمان سال ۲۰۰۵ جوانان جهان و دو نایب قهرمانی در سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ بزرگسالان آسیا را در کارنامه داردبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
وانانیوزوانانیوز21 ساعت قبل
تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجرعضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد. رسانه‌های مختلف نیز درباره‌ خبر مرگ مسعود رجوی نوشتند: «عکسی در توییتر درباره منافقین منتشر شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. بسیاری از آنها می‌گفتند کاش رجوی برای تمام کارهای مجرمانه‌اش و کشتن افراد بی‌گناه به مجازات می‌رسید: فره: «مسعود رجوی کی مرده؟! به راستی که مسعود رجوی کثیف‌ترین و خائن‌ترین ایرانی است.»، هوی: «مسعود رجوی به درک نائل گردید. به همین دلیل تلاش کرده‌اند با مخفی نگه داشتن مرگ مسعود رجوی گروهک منافقین را سر پا نگه دارند.
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، رسانه صهیونیستی جروزالم پست امروز در گزارشی در اشاره به توقیف نفتکش دارای پرچم انگلیس در تنگه هرمز به دلیل نقض برخی از قوانین اذعان کرد: ایران هم اکنون در قامت یک قدرت جهانی ظاهر شده است که می‌تواند هرآنچه می‌خواهد را در تنگه راهبردی هرمز انجام دهد. در گزارش این رسانه صهیونیستی در این خصوص آمده است: این اقدام (توقیف نفتکش انگلیس) پیام مهمی بود که تهران برای یک قدرت بزرگ غربی به ویژه کشوری که به لحاظ تاریخی به قدرت دریانوردی خود افتخار می‌کند، فرستاد. گزارش مذکور تصریح می‌کند: ایران به آنچه می‌خواست برای چانه زنی با انگلیس دست یافته است. ایران مانند اقدام انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی از یک بالگرد استفاده کرد تا نشان دهد ایران نیز می‌تواند همانند تفنگداران نیروی دریایی سلطنتی انگلیس وارد عمل شود. به گفته یک منبع نظامی آگاه، این نفتکش قصد عبور از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز را داشته است.
انتخابانتخاب1 روز قبل
وی بر همین اساس توقیف این تانکر را نقض اساسی حقوق بین الملل و آزادی دریانوردی در آب‌های بین المللی دانسته بود. مقامات ایرانی بیان کرده‌اند که توقیف این تانکر در پی تخلفات دریانوردی و برخورد با یک شناور صیادی در آب‌های داخلی ایران بوده که منجر به نقض قواعد بین المللی دریانوردی شده است. یکی از منابع گفته است: روسیه تکنولوژی گمراه سازی GPS را در اختیار دارد و شاید در این زمینه به ایران یاری رسانده باشد. رسانه‌های انگلیسی بیان کرده‌اند، گزارش ماه آوریل نشان داده که روسیه در بیش از هزار مورد گمراه سازی GPS دست داشته است. مرکز دفاع پیشرفته انگلستان بیان کرده که اغلب این موارد شامل گمراه سازی کشتی‌ها بوده، ولی چند مورد نیز پیرامون هواپیماها دیده شده است.
مهرمهر1 روز قبل
از سوی دیگر «پنی موردانت» وزیر دفاع انگلیس، نیز با تأکید بر اینکه توقیف نفتکش استنا ایمپرو در دریای عمان صورت گرفته، اقدام ایران را «خصمانه» توصیف کرد. تنش بین ایران و انگلیس به ویژه از ۱۳ تیر و در پی توقیف یک ابرنفتکش به نام «گریس ۱»، حامل نفت ایران در آب‌های جبل‌الطارق شدت یافته است. در چنین شرایطی رهبر معظم انقلاب در بیاناتی با توصیف اقدام انگلیس در توقیف نفتکش گریس ۱، به «دزدی دریایی» به صراحت اعلام داشتند که این اقدام بی پاسخ نخواهد ماند. لندن برای تعیین تکلیف نفتکش توقیف شده دست به دامن شورای امنیت سازمان ملل شده است. راهکاری که می‌تواند انگلیس را از شرایط فعلی نجات دهد فاصله گرفتن از آمریکا و تلاش برای حل تنش با تهران است.

انتشار فایل صوتی عملیات توقیف نفت‌کش بریتانیایی/ تایید روایت ایران

ایلناایلنا1 روز قبل
بخشی از گفت‌وگوهای رادیویی نیروهای سپاه پاسداران و ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز بریتانیا و نفتکش این کشور منتشر شد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ‌ بخشی از گفت‌وگوهای رادیویی نیروهای سپاه پاسداران و ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز بریتانیا و نفتکش این کشور از سوی شرکت دریال گلوبال منتشر شده است. در این فایل نیروهای سپاه پاسداران به خدمه این نفتکش توصیه می‌کنند که چنانچه مسیر خود را «۳۶۰ درجه» عوض کنند آسیبی به آن‌ها وارد نخواهد شد. در بخشی از این مکالمات رادیویی ناو جنگی اچ‌ام‌اس مونتروز خطاب به نیروهای سپاه پاسداران می‌گوید: «این کشتی جنگی اف۲۳۶ است. لطفا تاکید کنید که بنا ندارید با ورود به عرشه این نفتکش قوانین بین‌المللی را زیر پا بگذارید.» نیروهای سپاه در پاسخ می‌گویند که خواهان بازرسی از نفتکش به دلایل امنیتی هستند و قصدی برای رویارویی ندارند.

نظرها

اخبار بیشتر