فیلم/ کشف محموله هفت میلیون لیتری نفت کوره
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

در ادامه بخوانید

یک روز تابستانی گرم در بازار تهران

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
حال و هوای بازار تهران را در گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ببینیمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ حال و هوای بازار مثل روزهای تابستان، گرم است؛ گرمایی که ریشه در همدلی و انصاف خریداران و فروشندگان دارد. گزارش خبرنگارمان، رضا نیک قدم منش، را از یک روز تابستانی گرم بازار ببینیم.

کدام پهپاد ایرانی ناو «باکسر» را شناسایی کرد؟ + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین23 ساعت قبل
پهپادهای ایرانی دائم در حال گشت‌زنی و رصد رفت‌و‌آمدهای کشتی‌های مختلف تجاری و جنگی در خلیج فارس و دریای عمان هستند. اعتمادآنلاین| اخیرا دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد ناو جنگی یواس‌اس باکسر یک پهپاد ایرانی را در آسمان رهگیری و منهدم کرده است که بلافاصله ایران فیلمی را منتشر کرد که این ادعای آمریکایی‌ها را رد کرده و دروغ آنها را آشکار ساخت. کشور ایران پهپادهای شناسایی و تهاجمی بسیاری دارد که برخی علاقمندند بدانند با کدام یک از این پهپادها ناو باکسر در تنگه هرمز رصد شده است و در پاسخ به این سوال می‌توان به پهپاد مهاجر‌۴ اشاره کرد که رفت و آمد ناو آمریکایی اشاره‌شده را این هواگرد رزمی رصد کرده است. پهپاد مهاجر‌۴ برای مراقبت هوایی و شناسایی اهداف تا فاصله ۱۵۰ کیلومتری طراحی و ساخته شده است. سطح مقطع راداری کم، کاهش سطح هواپیما از روبرو، کمک اثر سطح به بلند شدن پرنده در صورت برخواست از باند و کاهش نیروی مقاومت هوا (درگ) القایی از جمله مزیت‌های این پهپاد است.
فارسفارس23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مدیریت نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری اداره نظارت بر بانک‌ها در بانک مرکزی طی نامه‌ای به صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران اعلام کرد: برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بانک صادرات برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ منوط به اعمال موارد زیر است: بر اساس این نامه شرط اول اخذ تأییدیه از مراجع ذیصلاح در مورد شناسایی مبلغ ۴۱ هزار و ۷۵۴ میلیارد ریال از وجه التزام تأخیر تأدیه دین مطالبات از دولت است. در این نامه آمده است ضمن قرائت مفاد این نامه در مجمع عمومی عادی سالانه بانک صادرات نسبت به جلب توجه اعضای مجمع در مورد مطالبات از دولت و ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم برای وصول مطالبات یاد شده و نیز برگشت درآمد ناشی از تسعیر سپرده ارزی نزد شعب امارات به حساب سرمایه منتقل شده تأکید شود. و همچنین در پایان این نامه آمده است ضمن بارگذاری صورت‌های مالی حسابرسی شده پایان سال ۹۷ در سامانه مهتاب یک نسخه از صورت‌های مالی حسابرسی شده و مصوب سال مالی ملزم به گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی به همراه تصویر صورتجلسه مجمع و خلاصه تکالیف و تصمیمات مجمع به بانک مرکزی ارسال شود. متن کامل نامه بانک مرکزی را می‌توانید از اینجا+ نامه بانک مرکزی + دریافت کنید. نامه بانک مرکزی برای مجمع بانک صادراتانتهای پیام/ب

بازار ارز بدون رفتار‌های هیجانی

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
بازار ارز در هفته گذشته روند نزولی داشت، افزایش عرضه و کاهش تقاضا از مهمترین دلایل افت قیمت‌ها در بازار ارز استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رفتار‌های هیجانی مردم برای خرید ارز کاهش یافته است و خیلی‌ها به این نتیجه رسیدند که بازار ارز محل مناسبی برای سرمایه گذاری نیست.

ورود نفتکش انگلیسی به لنگرگاه بندرعباس

مهرمهر1 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز47 دقیقه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، آلن هورن از رؤسای دیزنی استودیوز با صدور بیانیه‌ای از همه دست‌اندرکاران مارول استودیوز و تیم والت دیزنی تشکر و از همه طرفداران این مجموعه فیلم‌ها در سراسر دنیا که با اقبال از این فیلم، رکورد تاریخ را تغییر دادند، قدردانی کرد. گفته شده روز جمعه فروش این فیلم ۲ میلیارد و ۷۸۹٫۲ میلیون دلار بود که ۵۰۰ هزار دلار کمتر از «آواتار» با فروش ۲۷۸۹٫۷ میلیون دلاری قرار داشت. این آخر هفته «انتقام‌جویان» ۲٫۸ میلیون دلار در سطح جهان فروش کرد. به این ترتیب در پایان شب «انتقام جویان» حداقل روی کاغذ و بر مبنای تعداد بلیت‌های فروخته شده از «آواتار» پیش افتاد. این فیلم با بزرگ‌ترین افتتاحیه در سطح جهانی که برابر ۱٫۲۲ میلیارد دلار بود نیز پیش‌تر نام خود را در تاریخ ثبت کرده بود که از این میان ۳۵۷٫۱ میلیون دلار آن در بازار آمریکا و ۸۶۶٫۵ میلیون دلار در بازار بین‌المللی کسب شده بود.

نظرها

اخبار بیشتر