فیلم/ روحانی خطاب به اروپا: نگران نباشید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی

فیلم/ روحانی خطاب به اروپا: نگران نباشید

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
رئیس جمهورخطاب به اروپایی‌ها: ما طبق برجام عمل می‌کنیم، شما نسبت به ما نگران نباشید، نگرانی شما از آمریکا باشد که تمام پایه‌های تعهدات بین المللی را لرزان کرده است.

در ادامه بخوانید

برنابرنا1 روز قبل
سخنگوی فراکسیون اصلاح نظام اداری گفت: از عمر این فراکسیون بیشتر از دوماه نمی‌گذرد و متاسفانه بنابه دلایلی همچون تعطیلات مجلس جلسات این فراکسیون تشکیل نشده است. با اتمام تعطیلات و شروع به کار مجدد مجلس، تشکیل جلسات مرتبط با این موضوع همراه با شرکت تمامی نمایندگان عضو در این فراکسیون انجام خواهد گرفت. طی دو ماه گذشته نیز نمایندگان مجلس شورای اسلامی فراکسیونی تحت عنوان فراکسیون اصلاح نظام اداری تشکیل دادند تا به عنوان قانونگذار و وکلای ملت بتوانند اصلاحاتی را در ساختارهای اصلی نظام اداری کشور به وجود آورند. در خصوص اقدامات این فراکسیون و وضعیت حال حاضر روند اصلاح در نظام اداری کشور با سخنگوی این فراکسیون به گفتگو نشستیم. سخنگوی فراکسیون اصلاح نظام اداری افزود: یکی دیگر از دلایل شکل‌گیری این فراکسیون نیز ایجاد تعامل و همکاری در بین تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌های کشور است.
عصر ایرانعصر ایران2 ساعت قبل
با تغییر ریاست قوه قضاییه نیز قول داده‌اند در حداقل زمان این لایحه را ارائه بدهند. پس از ارسال این لایحه به شورای نگهبان ایراداتی به آن وارد شد و به کمیسیون بازگشت. از همین تریبون تقاضا دارم تا نمایندگان هر چه سریع‌تر لایحه را تصویب کنند چرا که نیاز امروز جامعه است. لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان قانون بازدارنده جدی در برابر آزار و اذیت کودکان است و اهمیت و جایگاه ویژه‌ای دارد. ابتکار با اشاره به اینکه کشور ما درگیر یک جنگ اقتصادی و روانی تمام عیار است، نیز گفت: پیامد این جنگ به مسائل اجتماعی برمی‌گردد که شاهد آثار آن هستیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: دستگاه قضائی، اکبر طبری معاون دفتر رئیس پیشین قوه قضائیه را بازداشت کرده و در حال رسیدگی به اتهامات و تخلفات اوست. این که یک معاون دفتر رئیس پیشین قوه قضائیه مرتکب تخلفات و زد و بند هایی شده باشد، اتفاق کوچکی نیست و باید با دقت و قاطعیت رسیدگی شود. در عین حال، با وجود اهتمامی که الحمد لله در قوه قضائیه و مشی آیت الله رئیسی دیده می‌شود، نیاز ی به ملتهب کردن افکار عمومی و ایجاد حواشی غیر قضایی ندارد. و اتفاقا در فضای توام با آرامش و وقار و خویشتنداری، حق و عدالت و مصلحت بیشتر مراعات می‌شود. اما اکنون زمان آن نیست که آن دلخوری‌ها -ی ولو بحق- بهانه ملتهب کردن فضای عمومی و ساختن موج هایی شود که بهره بردار نهایی آن دشمنان و بدخواهان هستند.

جان بولتون انگلیس را به تله انداخت

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، بی‌بی‌سی درتحلیل اقدامات اخیر بریتانیا این چنین مطرح کرد: انگلیس در تله جان بولتون افتاد. منبع: جام نیوزانتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

آقای ظریف وارد هلسینکی شد

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور دیدار و رایزنی‌های اروپایی با مقامات فنلاند، وارد هلسینکی شد. آقای محمد جواد ظریف در ابتدای سفر به چند کشور اروپایی حوزه نوردیک، وارد پایتخت فنلاند شد. وی امروز با رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و وزیر توسعه همکاری و تجارت خارجی این کشور دیدار و گفتگو خواهد کرد. روابط دوجانبه و همکاری‌های اروپایی، رایزنی درباره ساز و کار اینستکس و برجام، مسائل بین المللی و منطقه‌ای از مهمترین محورهای گفتگو وزیر امور خارجه کشورمان با مقامات فنلاندی است که اخیرا ریاست بر شورای اتحادیه اروپا را در دست گرفته است. آقای ظریف پس از هلسینکی عازم سوئد و نروژ خواهد شد.
الفالف1 روز قبل
گروه سیاسی الف، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۴۸ ۳۹۸۰۵۲۷۰۶۹روح‌الله حضرت‌پور روز یکشنبه در گفتوگو با ایرنا با بیان اینکه ۶۷ نفر از نمایندگان مجلس این طرح را امضا کرده بودند، اظهار داشت: با توضیحاتی که به نمایندگان امضاکننده این طرح ارائه شد، بیشتر آنان، امضاهای خود را پس گرفتند و این طرح از حد نصاب افتاد. وی ادامه داد: طرح تشکیل استانی جدید از درون آذربایجان‌غربی یک ادعای تبلیغاتی در آستانه انتخابات مجلس یازدهم بود. وی با اعلام اینکه اکثر نمایندگان آذربایجان‌غربی در مجلس مخالف این طرح بودند، بیان کرد: مطرح کردن مسائل اینچنینی در آستانه انتخابات، نتیجه‌ای جز تنش و حاشیه‌سازی در منطقه ندارد. حضرت‌پور با قدردانی از سایر نمایندگان ارومیه در تلاش برای وتوی این طرح در مجلس، گفت: همدلی و اتحاد باید نقطه قوت نمایندگان مجلس باشد. نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی صبح دیروز از طرحی به نام تشکیل استان جدید به نام «آذربایجان‌مرزی» به مرکزیت خوی خبر داد که با واکنش‌های بسیاری در داخل و خارج کشور رو به رو شد.

نظرها

(1)

خط حزب‌الله ۱۹۲

گام‌های محکم‌تر در برابر اروپا

صد ‌و ‌نود و دومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «گام‌های محکم‌تر در برابر اروپا» منتشر شد.

...

فیلم/ روحانی خطاب به اروپا: نگران نباشید

رئیس جمهورخطاب به اروپایی‌ها: ما طبق برجام عمل می‌کنیم، شما نسبت به ما نگران نباشید، نگرانی شما از آمریکا باشد که تمام پایه‌های تعهدات بین المللی را لرزان کرده است.

ما علیل و ذلیلتان هستیم نظام ما نظام خشتکیات فراماسونریست و نطفه اکثر قاقا دولاهامون و جاسوسه های شمرات سیاهمان را در انگلستان بسته ان و ان پخته اند و بیش از ۴۰۰ ناخلف زاده خشتکیان در چوس گه ستان مشغول به تحصیل اکاذب و مکاسب الدروس روضه ای خشتک لاشه های فراماسونری در امر غارتگریهای کلان هستند و در همانجا هم مزدوج و گاگوله های دورنگه ریده اند .

نگران ما جاسوسان بهایی سگپدران صهیونیستیتان نباشد و از بابت هزینه های بس گران هم چون خران ول الاغ نباشید که شتردامانی سگپدر صهیونیستی مقرب بر مندلات خرمایشیهای۲۰دقیقه ای داریم که همچون جنگهای ۳۳ روزه و ۲۰ و چند روزه و ۳ و ۲ روزه های فلسطینی و حزب الهی*, مدت رمال تصویبات مذاکراتی با شما بسر ریدگان مریضمان ۲۰ ثانیه ایست و اصلا و ابدا نگران هزینه های جانبی نباشید که شخص دویوم مملکت خودمان هستیم و چاخان چیری های کرمکونی مافیای دوزاریای شمرون پلید با کیسه های پول گونی از خزانه های پر پوک خالی مردمان اسیر میپردازیم و تنها مشکلی که داریم نیاز شدید به طیاره های سفری در جهت مذاکرات موشکی به کوس مادر و زن و ایل و تبار فاحشه زاده رقاصان اوراقچی مان بیسوادان نفوذیمان داریم که انتخابات نزدیک و شوما اربابان فراماسونری از اطراف و مار جاسوسان بیسواد و دلالان شولای دغلکاران هم رنگ و رقصان قاراشمیشات خشتک پاره های آشنا و چاخان چیری های کرمکونی و لیمو امانی های کرباسی و مافیای خر زادی دوزاری های فصل انتخاباتی و سفسطه های پوشالی و زمینه سازان حفظ اعتبارات ورشکسته بگا رفتگان زمین با دودرات شعاری به سبک روباه پیر و _

ولی اماهاییست خونین و تعقیباتی آتشین که دودمان برانداز شیادان شش پشته نقابی نفوذیان جهنمیست ...

https://khabari.org/article/2027884

---

سخنان انتخاباتی چاخان چیزی دلال جنده خانه کرم کونی های جهنمی در جمع فرمانداران

کشور در شرایط پیچیده و دشواری قراردارد

انتخابات می‌تواند راهگشای ما در حل مشکلات باشد

راهبرد ما ثبات‌سازی و امنیت‌سازی است

---

1 ماه قبل

اخبار بیشتر