بهرام رادان با رفیق صمیمی اش در حال ورزش کردن+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
بهرام رادان با رفیق صمیمی اش در حال ورزش کردن+عکس

بهرام رادان با رفیق صمیمی اش در حال ورزش کردن+عکس

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
بهرام رادان و پیمان معادی را در این تصویر مشاهده میکنید.

عکس بهرام رادان رفیق صمیمی پیمان معادی بهرام رادان

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم | درگیری مخاطبان پردیس سینمایی باغ کتاب با حراست

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین؛ چند روزی است که اختلاف ساعت کاری پردیس سینمایی باغ کتاب با دیگر بخش‌های این مجموعه برای مخاطبان سینما دردسرساز شده است. سانس پایانی پردیس سینمایی باغ کتاب راس ساعت ۲۳:۵۹ آغاز به کار می‌کند در حالیکه چراغ‌ها، پله‌ها و درهای برقی این مجموعه پیش از پایان بخش آخرین سانس سینماها به کل خاموش می‌شود و موجبات نارضایتی مخاطبان را فراهم می‌کند. این اتفاق در شب گذشته (سه شنبه شب) که به دلیل نیم بها بودن قیمت بلیط، سالن‌ها حجم زیادی از مخاطب را به خود می‌بینند، موجب درگیری مردم با کارکنان حراست و ورود پلیس برای حل و فصل ماجرا شد.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم | توضیح داماد محمدعلی نجفی درباره عزل وکیلش از وکالت شهردار پیشین تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
انتخابانتخاب1 روز قبل
به نظر می‌رسد ماجرا منطقه ۵۱ از حالت فان و شوخی خارج شده و اندک اندک در آستانه تبدیل شدن به یک بحران ملی است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، طی روزهای گذشته ماجرای منطقه ۵۱ به دفعات در خبرها ذکر شده است. او در این باره می‌گوید: «به عنوان یکی از اهالی این منطقه مطمئنم در منطقه ۵۱ هیچ خبری نیست اما به هر حال این ماجرا به نفع من و هتلم تمام شده است.» نقشه حمله به منطقه ۵۱جالب است بدانید حتی «استراتژیست اصلی» این رویداد، جکسون بارنز، روی صفحه اصلی این رویداد نوشته است که این رویداد شوخی است. من فکر کردم این کار خنده دار خواهد بود و من مسئول نیستم اگر مردم تصمیم بگیرند واقعا به منطقه ۵۱ حمله کنند. "
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
او آثار علمی، فقهی و فلسفی بسیاری تالیف کرده‌ اما آنچه بیش از همه با نامش گره خورده، مدرسه حقانی است. همزمان با درگذشتش، مروری داریم بر تاریخ و ساختار مدرسه حقانی که شاید مهم‌ترین مرکز فکری مکتب جمهوری اسلامی باشد. پایه‌گذاران این مدرسه نظام آموزشی سنتی حوزه را با نظام جدید تلفیق کردند و سبک جدیدی در نظام آموزشی حوزه بنیان نهادند. دانش‌آموختگان و مدرسان مدرسه حقانی؛ از مصباح تا روحانیبسیاری از دانش‌آموختگان مدرسه حقانی پس از انقلاب اسلامی ایران به مدیریت ارشد دستگاه‌های قضایی و امنیتی درآمدند. یکی از مهم‌ترین افرادی که در راس معلمین مدرسه حقانی بود، آیت الله مصباح یزدی بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر