سبد پر برنامه ورزش و مردم برای ورزش‎دوستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ
سبد پر برنامه ورزش و مردم برای ورزش‎دوستان

سبد پر برنامه ورزش و مردم برای ورزش‎دوستان

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، اولین مسابقه تیم ملی والیبال ایران جمعه ۲۱ تیر، با تیم لهستان خواهد بود که ساعت ۲:۳۰ بامداد انجام می‌شود. همچنین با توجه به موفقیت چشمگیر ورزشکاران ایرانی در ششمین دوره رقابت‎های جهانی ورزش کارگری در اسپانیا، درخصوص بازگشت کاروان ۱۴۰ نفری تیم ورزش کارگری ایران و این موفقیت گفت‎وگو می‎شود.

در آستانه اعزام تیم ملی‌ هاکی به مسابقات قهرمانی آسیا، با مسئولان فدراسیون‌ هاکی و ورزشکاران آیتم‎هایی پخش می‌شود. آخرین وضعیت تیم فولاد خوزستان با هدایت جواد نکونام نیز بخش دیگر برنامه «ورزش و مردم» است. «ورزش و مردم» به تهیه‎کنندگی و اجرای پیمان یوسفی کاری از تامین برنامه شبکه یک سیماست که جمعه‌ها، ساعت ۱۱:۴۵، به‎طور زنده روی آنتن می‎رود.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

از دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعات

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کلاکت ۲۷ تیراز دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعاتاختلاف نظر بین پردیس سینمایی و باغ کتاب، مطبوعات همچنان کاغذ ندارند و … از عناوین مهم کلاکت هستند

جشنواره بین المللی فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره بین المللی فیلم شهر با تقدیر از دو پیشکسوت سینما و تلویزیون پروانه معصومی و داوود اسدزاده کار خود را آغاز کرده است.

ساختمان‌های عجیبی که هوش از سرتان می‌برد+ تصاویر

4+
الفالف1 روز قبل

آینده بهتر در الکامپ ۹۸

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آینده بهتر؛ این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آینده بهتر، این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده است. بیش از ۵۰۰ کسب و کار نوپا در این رویداد حاضر شده‌اند تا درست در دست هم توسعه اشتغال و خدمات را عرضه کنند؛ این نمایشگاه تا ۳۱ تیرماه میزبان علاقه‌مندان است.

برگزاری نمایشگاه الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل

پای صحبت‌های حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر