آمریکایی‌ها ترامپ را رهبر قابل اعتماد و صادقی نمی‌دانند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. سیاسی
آمریکایی‌ها ترامپ را رهبر قابل اعتماد و صادقی نمی‌دانند

آمریکایی‌ها ترامپ را رهبر قابل اعتماد و صادقی نمی‌دانند

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
نتایج نظرسنجی جدید گالوپ نشان می‌دهد، اندکی بیش از نیمی از رای‌دهندگان آمریکایی دونالد ترامپ را رهبری تعیین‌کننده و قاطع می‌دانند، اما اکثرشان صداقت و قابل اعتماد بودن رئیس‌جمهوری آمریکا را زیر سوال می‌برند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، نظرسنجی گالوپ نشان می‌دهد ۵۱ درصد از آمریکایی‌ها دونالد ترامپ را رهبری قدرتمند و قاطع می‌دانند اما اکثریت بیشتری معتقدند او فاقد شش مشخصه مثبت دیگر و قابلیت‌های مدیریتی است. این‌ها شامل صداقت، تاکید بر ارزش‌های آنها، توجه به مردم همانند آنها، توانایی مدیریت کارآمد دولت، عمل به وعده‌هایش و اجرای تغییرات ضروری می‌شود.

بر اساس نظرسنجی‌های پیشین گالوپ درباره ریاست ‌جمهوری دونالد ترامپ، صداقت همچنان جزو ضعیف‌ترین ویژگی‌های شخصیتی اوست. در این بیانیه آمده است: اکنون ۳۴ درصد از آمریکایی‌ها دونالد ترامپ را صادق و قابل اعتماد می‌دانند این میزان در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به میزان ۳۳ درصد بود. احساس آمریکایی‌ها درباره اینکه ارزش‌هایشان برای ترامپ حائز اهمیت است، مشابه است و میزان ۳۸ درصد را نشان می‌دهد.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

در میان رای‌دهندگان جمهوری‌خواه، ۷۵ درصد ترامپ را فرد صادقی می‌دانند و تنها ۶ درصد از دموکرات‌ها چنین نظری دارند. یافته‌های موسسه گالوپ نشان می‌دهد، اکنون کمتر از نیمی از آمریکایی‌ها (۴۵ درصد) معتقدند ترامپ می‌تواند تغییرات ضروری را در آمریکا ایجاد کند؛ ۴۴ درصد بر آن باورند او به وعده‌هایش عمل می‌کند؛ ۴۳ درصد می‌گویند او مدیریت دولتی اثرگذاری دارد و ۴۱ درصد هم معتقدند او درباره نیازهای مردم همانند خودشان فکر می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کرد.

کلیپی از شلیک موشک فاتح ۱۱۰

مهرمهر1 روز قبل
در تیرماه ۱۳۹۷ یک گروهک تروریستی از دموکرات‌های کردستان عراق به پاسگاه مرزی ایران در مریوان حمله کردند که منجر به شهادت ۱۰ مرزبان شد که چندی بعد سپاه پاسداران پاسخی دندان شکن به آنها داد.
مهرمهر9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.

بی‌فایده بودن خط و نشان کشیدن طرف‌های غربی برجام برای ایران + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
مسیر کاهش تعهدات برجامی ایران غیرقابل بازگشت است. تنها راه باقی مانده برای اتحادیه اروپا به منظور جلوگیری از نابودی توافق هسته‌ای عملی کردن تعهداتی است که تا به حال انجام نداده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
الفالف1 روز قبل
جواد افشار کارگردان سریال گاندو نیز درباره تحریم مالی صداوسیما گفت: اگر قرار است کسی تحریم شود ما هستیم نه افرادی که هیچ نقشی نداشتند. در سریال گاندو، مایکل هاشمیان به عنوان یک روزنامه نگار ایرانی- آمریکایی سوژه اصلی داستان است. بر اساس نظرسنجی‌های صدا و سیما، سریال گاندو در زمان پخس پربیننده‌ترین سریال تلویزیون بوده است. در بخشی از این جوابیه آمده بود: جناب آقای واعظی؛ سریال «گاندو» توهم و تخیل نیست. سریال «گاندو» صدای در گلو مانده مردم ایران است.

واقعا مردمی باشید

مهرمهر11 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر