(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. ورزشی

(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا

فراروخبرگزاری فرارو |
هواداران تیم ملی آمریکا از زنان قهرمان جام جهانی در نیویورک استقبال کردند.

تیم ملی فوتبال زنان آمریکا پس از کسب چهارمین جام قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۹ در بازگشت به ایالات متحده مورد استقبال گسترده هواداران خود قرار گرفت.

به گزارش فرارو، تیم ملی فوتبال زنان آمریکا در جام جهانی ۲۰۱۹ بیست و شش گل زد و تنها سه گل زد. هم قبل از قهرمانی و هم زمان قهرمانی اعتراض خود را به عدم پرداخت برابر دستمزدها ادامه داد.

۲۶ بازیکن تیم فوتبال زنان آمریکا علیه فدراسیون فوتبال آمریکا دادخواستی را در دادگاهی در کالیفرنیا برای برابری در پرداخت‌ها تنظیم کردند.

مگان راپینو، کاپیتان تیم ملی فوتبال آمریکا گفت: این خواست همه است و فکر می‌کنم همه برای آن آماده هستند. همه آماده هستند در این زمینه گفت‌وگویی آغاز شود تا به مرحله بعدی حرکت کرده و چیزی شبیه به آن داشته باشیم.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

مگان راپینو در مسابقات جام جهانی زنان توانست کفش طلای بهترین گلزن را با ۶ گل زده از آن خود کند. در همین حال او به عنوان بهترین بازیکن این دور از مسابقات نیز برگزیده شد.

مراسم جشن خیابانی قهرمانی جام جهانی با حضور گسترده مردم در شهر نیویورک برگزار شد. بیل دی بلاسیو شهردار نیویورک مراسم افتتاحیه را به افتخار تیم ملی زنان ایالات متحده پس از کسب چهارمین عنوان قهرمانی در جهان آغاز کردند.

تعداد زیادی از هواداران به استقبال بازیکنان این تیم آمدند و شعار آنها مبنی بر پرداخت برابر بین بازیکنان زن و مرد، شرایط مراسم را کمی از حالت یک جشن مرسوم خارج کرد.

(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 9(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 10(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 11(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 12(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 13(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 14(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 15(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 16(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 17(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 18(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 19(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 20(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 21(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 22(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 23(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 24(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 25(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 26(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 27(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 28(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 29(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 30(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 31(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 32(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 33(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 34(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 35(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 36(تصاویر) جشن خیابانی قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا - 37

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز23 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، طی روزهای گذشته خبرهایی دربارۀ بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس در رسانه‌ها مطرح شد. اما با توجه به قرارداد مدافع تیم ملی با الشحانیه، این موضوع تکذیب شد. با این وجود، ستاره سابق سرخ‌پوشان با گذاشتن استوری معنادار، احتمال حضورش در پرسپولیس را قوت بخشید. با توجه به پرچم ترکیه‌ و علامت بمبی که رضاییان در استوری‌اش گذاشته است و حضور تیم پرسپولیس در ترکیه، به نظر می‌رسد بازگشت این بازیکن به جمع قرمزها رنگ واقعیت پیدا کرده است! انتهای پیام/
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ -هافبک سابق پرسپولیس که با تصمیم کالدرون کنار گذاشته شده در یک ‌قدمی پیوستن به فولاد خوزستان قرار دارد. سروش رفیعی روز گذشته با تصمیم کالدرون از پرسپولیس کنار گذاشته شد تا فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند. بر اساس اخبار رسیده سروش رفیعی از فولاد خوزستان خوزستان پیشنهاد دارد و خودش هم تمایل دارد که برای این تیم بازی کند و اگر مشکل خاصی رخ ندهد، او فصل آینده به فولاد می‌پیوندد تا شاگرد جواد نکونام در این تیم شود. سروش رفیعی در چند مقطع برای فولاد بازی کرده و سابقه قهرمانی با این تیم را در لیگ برتر دارد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
اینروزها انتقال یک بازیکن جوان از استقلال به پرسپولیس باردیگر حواشی و جنجال هایی را بین هواداران دو باشگاه به وجود آورده است. دو فصلی بود که استقلال و پرسپولیس با کمترین چالش در زمینه نقل و انتقالات برابر یکدیگر مواجه بودند و حتی زمانی که گادوین منشا از پرسپولیس به استقلال رفت موضوع جنجالی نشد. دو روز پیش که هواداران باشگاه پرسپولیس در انتظار جذب یک مهاجم خارجی مطرح بودند باشگاه با چند بازیکن جوان قرارداد بست و یکی از آن‌ها احمدرضا احمدوند بازیکن بیست ساله تیم امید ایران بود. اما موضوعی که وجود دارد این است که احمدوند با اتکا به یک بند قراردادش آن را به نظر یکطرفه فسخ کرده است. به نظر می‌رسد این مهاجم جوان با استناد به همین بند قراردادش را فسخ و به پرسپولیس پیوسته است.

بدشانسی آوردیم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
محمدرضا موذن در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: دور نهایی لیگ ملت‌ها که در شیکاگو برگزار شد سطح بسیار بالایی داشت البته تا حدودی بدشانسی هم آوردیم زیرا اگر برخی اتفاقات نمی‌افتاد می‌توانستیم در دیدار با برزیل ببریم و به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه پیدا کنیم. وی گفت: متاسفانه در ست پنجم دیدار با برزیل برخی اتفاقات باعث شد که نتوانیم نتیجه دلخواه مان را به دست آوریم و شرمنده مردم شدیم. لیبرو تیم ملی والیبال گفت: در این مرحله از مسابقات همه عوامل خوب بودند، هم بازیکنان و هم کادر فنی، ولی در والیبال امروز یک امتیاز نقش طلایی دارد، ما در دیدار با برزیل ۸ بر ۵ پیش بودیم، ولی چون سطح بازی خیلی بالا بود در برخی موارد تمرکز بازیکنان بهم ریخت و بازی برده را باختیم، اما در مجموع احساس می‌کنم نتیجه خوبی را به دست آوردیم. تیم ملی و الیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌ها ۲۰۱۹ جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد. تیم ملی والیبال ایران در این دوره از مسابقات لیگ ملت‌ها جایگاه پنجم جدول رده بندی را به خود اختصاص داد.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمدرضا حسینی هافبک تازه پیوسته به باشگاه سپاهان، ضمن ابراز خوشنودی از انتقالش به جمع زردهای اصفهان، اعلام داشت که پیش از حضورش در اصفهان، دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با پیشنهادهای سنگین به دنبال جذب وی بوده‌اند! حسینی در این باره اظهار داشت: نمی‌توانم رقم پیشنهادی آنها را فاش کنم، اما پیشنهاد آنها بسیار وسوسه انگیز بود، ولی من برای لذت بردن از فوتبال به سپاهان آمدم، چون نسبت به شهر اصفهان و هواداران خوبش شناخت دقیق و بسیار خوبی دارم.

ویدیو؛ پلی به گذشته - پیوستن تیاگو آلکانتارا به بایرن مونیخ (۲۰۱۳)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - در چنین روزی در سال ۲۰۱۳ تیاگو آلکانتارا به بایرن مونیخ پیوست. اکانت رسمی یوفا به همین مناسبت یکی از گل‌های او را در لیگ قهرمانان اروپا منتشر کرده است. این بازیکن در ۱۲۶ بازی برای بایرن مونیخ ۱۴ گل را به ثبت رسانده است.

نظرها

اخبار بیشتر