اولین بسته الحاقی بازی The Division ۲ به رایگان ماه آینده منتشر می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
اولین بسته الحاقی بازی The Division ۲ به رایگان ماه آینده منتشر می‌شود

اولین بسته الحاقی بازی The Division ۲ به رایگان ماه آینده منتشر می‌شود

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
کاربران بازی The Division 2 می‌توانند با دانلود بسته الحاقی DC Outskirts: Expeditions به دو مرحله جدید داستانی دست پیدا کنند.

یوبیسافت (Ubisoft)، سازنده و ناشر The Division 2، در زمان معرفی این بازی اعلام کرده بود که تمامی بسته‌های الحاقی دیویژن ۲، به‌صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بزرگ از محتویات سال اول The Division ۲ اعلام شده است. بازیکنانی که سیزن‌پس سال اول را خریداری کرده‌اند از تاریخ یک مرداد ماه (۲۳ جولای) می‌توانند محتویات بسته الحاقی DC Outskirts: Expeditions را تجربه کنند. این در حالی است که سایر بازیکنان یک هفته بعد و در تاریخ هشت مرداد ماه (۳۰ جولای) می‌توانند به‌محتویات DC Outskirts: Expeditions دسترسی پیدا کنند.

بسته الحاقی DC Outskirts: Expeditions دارای دو محتوای اصلی است؛ محتوای داستانی و Expeditionهای جدید. داستان بسته الحاقی ذکر شده دقیقا از جایی شروع می‌شود که داستان بازی اصلی تمام شد و بازیکنان باید کاروان گمشده را پیدا کنند. ازاین‌رو دو مرحله‌ی جدید در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. اولین مرحله Camp White Oak نام دارد و باید رئیس جمهور الیس را پیدا کنید. این در حالی است که در مرحله‌ی Manning National Zoo، بازیکنان باید املین شاو، رهبر گروه Outcast را از بین ببرند.

Expeditionهای بازی هم به سه شاخه مختلف تقسیم می‌شوند که به‌صورت هفتگی در دسترس بازیکنان قرار داده می‌شود. با تمام کردن هر سه محتوای این بخش به یک اتاق مخصوص دسترسی پیدا می‌کنید که شامل آیتم‌های با ارزش می‌شود. به‌عبارتی می‌توانید یک سلاح به نام Diamondback Rifle، یک Gear به نام BTSU Datagloves و دو سلاح دیگر به نام‌های Stoner LMB و Carbine ۷ را به‌عنوان پاداش دریافت کنید. در ادامه مشخص شده است که کاربران حین جستجوی کاروان گمشده در منطقه Kenly College می‌توانند به این محتویات دست پیدا کنند.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

جدا از محتویات ذکر شده، بسته الحاقی DC Outskirts: Expeditions دارای Classified Assignmentهای اختصاصی برای کاربرانی است که سیزن‌پس سال اول را خریداری کرده‌اند. این محتویات بازیکنان را وارد Central Aquarium و NSA Site B۱۳ می‌کند. نبود سیستم Matchmaking برای Raidهای بازی یکی از مشکلاتی بود که کاربران آن را گزارش کرده بودند و در جریان به‌روزرسانی بسته الحاقی ذکر شده، شاهد اضافه شدن درجه سختی Discovery هستیم. Discovery به شما اجازه می‌دهد تا از سیستم Matchmaking برای Raidهای بازی استفاده کنید.

در انتها مشخص شده است که Gear Score بازیکنان هم به رقم ۵۰۰ افزایش پیدا می‌کند. همچنین بازیکنان می‌توانند نقشه‌هایی را که پیدا کرده‌اند، برای سایر شخصیت‌ها هم به اشتراک بگذارند و تنظیمات مختلفی را روی سلاح‌های ساخته شده انجام دهند. بااین‌تفاسیر نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ جدا از DC Outskirts: Expeditions دو محتوای دیگر هم برای بازیکنان درنظر گرفته شده است. اولین محتوا در پاییز عرضه می‌شود و شما را وارد پنتاگون می‌کند. این در حالی است که دومین بسته الحاقی در اوایل ۲۰۲۰ عرضه می‌شود و بازیکنان را وارد Coney Island می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | درگیری مخاطبان پردیس سینمایی باغ کتاب با حراست

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین؛ چند روزی است که اختلاف ساعت کاری پردیس سینمایی باغ کتاب با دیگر بخش‌های این مجموعه برای مخاطبان سینما دردسرساز شده است. سانس پایانی پردیس سینمایی باغ کتاب راس ساعت ۲۳:۵۹ آغاز به کار می‌کند در حالیکه چراغ‌ها، پله‌ها و درهای برقی این مجموعه پیش از پایان بخش آخرین سانس سینماها به کل خاموش می‌شود و موجبات نارضایتی مخاطبان را فراهم می‌کند. این اتفاق در شب گذشته (سه شنبه شب) که به دلیل نیم بها بودن قیمت بلیط، سالن‌ها حجم زیادی از مخاطب را به خود می‌بینند، موجب درگیری مردم با کارکنان حراست و ورود پلیس برای حل و فصل ماجرا شد.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم | توضیح داماد محمدعلی نجفی درباره عزل وکیلش از وکالت شهردار پیشین تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
انتخابانتخاب1 روز قبل
به نظر می‌رسد ماجرا منطقه ۵۱ از حالت فان و شوخی خارج شده و اندک اندک در آستانه تبدیل شدن به یک بحران ملی است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، طی روزهای گذشته ماجرای منطقه ۵۱ به دفعات در خبرها ذکر شده است. او در این باره می‌گوید: «به عنوان یکی از اهالی این منطقه مطمئنم در منطقه ۵۱ هیچ خبری نیست اما به هر حال این ماجرا به نفع من و هتلم تمام شده است.» نقشه حمله به منطقه ۵۱جالب است بدانید حتی «استراتژیست اصلی» این رویداد، جکسون بارنز، روی صفحه اصلی این رویداد نوشته است که این رویداد شوخی است. من فکر کردم این کار خنده دار خواهد بود و من مسئول نیستم اگر مردم تصمیم بگیرند واقعا به منطقه ۵۱ حمله کنند. "
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
او آثار علمی، فقهی و فلسفی بسیاری تالیف کرده‌ اما آنچه بیش از همه با نامش گره خورده، مدرسه حقانی است. همزمان با درگذشتش، مروری داریم بر تاریخ و ساختار مدرسه حقانی که شاید مهم‌ترین مرکز فکری مکتب جمهوری اسلامی باشد. پایه‌گذاران این مدرسه نظام آموزشی سنتی حوزه را با نظام جدید تلفیق کردند و سبک جدیدی در نظام آموزشی حوزه بنیان نهادند. دانش‌آموختگان و مدرسان مدرسه حقانی؛ از مصباح تا روحانیبسیاری از دانش‌آموختگان مدرسه حقانی پس از انقلاب اسلامی ایران به مدیریت ارشد دستگاه‌های قضایی و امنیتی درآمدند. یکی از مهم‌ترین افرادی که در راس معلمین مدرسه حقانی بود، آیت الله مصباح یزدی بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر