امام جمعه کرمانشاه: اصلی‌ترین نقطه انتقال پیام انقلاب اسلامی کارهای فرهنگی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. فرهنگ
امام جمعه کرمانشاه: اصلی‌ترین نقطه انتقال پیام انقلاب اسلامی کارهای فرهنگی است

امام جمعه کرمانشاه: اصلی‌ترین نقطه انتقال پیام انقلاب اسلامی کارهای فرهنگی است

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
امام جمعه کرمانشاه گفت: اصلی‌ترین نقطه انتقال پیام انقلاب اسلامی کارهای فرهنگی است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه کرمانشاه، آیت الله مصطفی پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس بسیج رسانه، مدیر کل فضای مجازی صداوسیما و مدیر بسیج رسانه استان با اشاره به اهمیت کار فرهنگی افزود: فعالیت‌های فرهنگی حرف اول ما است و باید همه ما مراقب باشیم و مواظبت کنیم چه خوراک فرهنگی را برای نسل جوان مهیا می‌کنیم.

امام جمعه کرمانشاه با استناد به بیانات مقام معظم رهبری تاکید کرد: رهبری معظم انقلاب همواره می‌فرمایند در موضوع کار فرهنگی و حرکت فرهنگی باید بیست سال جلوتر باشیم.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

وی با بیان اینکه اصلی‌ترین نقطه انتقال پیام انقلاب اسلامی کارهای فرهنگی است تصریح کرد: از جمله کارهای فرهنگی قصه گویی است که قرآن اهتمام ویژه‌ای به پرداختن به قصه دارد.

در این دیدار بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه، زندگی مدیر کل فضای مجازی صداوسیما، موحد رئیس بسیج رسانه استان کرمانشاه به ارائه گزارشی از فعالیت حوزه کاری خود پرداختند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساختمان‌های عجیبی که هوش از سرتان می‌برد+ تصاویر

4+
الفالف1 روز قبل
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد خبری جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، این کتاب شامل ۲۷۱ صفحه و معرفی فیلم‌های مسابقه سینمای ایران و سینمای بین‌الملل، آثار بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران، نکوداشت و بزرگداشت‌ها، بخش نمایشگاه تجسمی شهر (شامل نقاشی و عکس) است. کتاب هفتمین جشنواره فیلم شهر، به مدیر مسئولی هاشم میرزاخانی، زیر نظر مژگان زرگر و به سردبیری مهدی متناصری، منتشر شده است. این کتاب همزمان با مراسم افتتاحیه این رویداد سینمایی در پردیس سینما گالری ملت توزیع شده است. هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ۲۶ تا ۳۱ تیرماه سال جاری توسط موسسه تصویر شهر به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس سینما گالری ملت با شعار شهروند مسئول، شهر سالم برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند برای دریافت آخرین اطلاعات هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر به کانال تلگرامی این رویداد هنری به نشانی t. me/shahrfilmfest مراجعه کنند.

از دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعات

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
کلاکت ۲۷ تیراز دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعاتاختلاف نظر بین پردیس سینمایی و باغ کتاب، مطبوعات همچنان کاغذ ندارند و … از عناوین مهم کلاکت هستند

جشنواره بین المللی فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره بین المللی فیلم شهر با تقدیر از دو پیشکسوت سینما و تلویزیون پروانه معصومی و داوود اسدزاده کار خود را آغاز کرده است.

آینده بهتر در الکامپ ۹۸

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آینده بهتر؛ این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آینده بهتر، این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده است. بیش از ۵۰۰ کسب و کار نوپا در این رویداد حاضر شده‌اند تا درست در دست هم توسعه اشتغال و خدمات را عرضه کنند؛ این نمایشگاه تا ۳۱ تیرماه میزبان علاقه‌مندان است.
خانه ملتخانه ملت5 ساعت قبل
فرهاد فلاحتی در گفت‌وگو با ‌خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری اینکه جمعیت قابل توجهی از جمعیت دانش آموزی به ویژه در استان خراسان جنوبی، عشایر هستند، گفت: اما امروز مدارس عشایری فراموش شده و ضرورت دارد که با توجه به این حجم جمعیت این مدارس مجددا احیا شود. وی یادآور شد: یکی از علل بالا رفتن آمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل عدم توجه به مدارس عشایری است. ضمن اینکه فقدان مدارس عشایری موجب کاهش جمعیت عشایر و پیوستن آن‌ها به جمعیت شهرنشین می‌شود که این موضوع نیز یک آسیب است. نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی دیگر مشکل آموزشی در کشور به ویژه در استان خراسان جنوبی را نامناسب بودن شرایط و امکانات خوابگاهی در سطح دانشگاه و آموزش و پرورش دانست، افزود: باید نسبت به تجهیز و به روز رسانی خوابگاه و مدارس اقدام و تعیین تکلیف شود. متولی دانشگاه فرهنگیان کیست؟ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از مشکلات کلان حوزه آموزش و پرورش را دانشگاه فرهنگیان دانست و با اشاره به بلاتکلیفی دانشگاه فرهنگیان، تصریح کرد: مشخص نیست متولی دانشگاه فرهنگیان کیست، وزارت علوم یا آموزش و پرورش؛ اگر وزارت علوم است چرا دانشگاه فرهنگیان مانند سایر دانشگاه‌ها مورد توجه نیست و اگر آموزش و پرورش متولی است چرا دانشگاه‌های فرهنگیان فضای مناسبی در حد یک مدرسه ندارد این مسئله باید تعیین تکلیف شود. /پایان پیام

نظرها

اخبار بیشتر