فصل چهارم سریال Stranger Things تفاوت زیادی با فصل سوم دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
فصل چهارم سریال Stranger Things تفاوت زیادی با فصل سوم دارد

فصل چهارم سریال Stranger Things تفاوت زیادی با فصل سوم دارد

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
به تازگی سازندگان سریال Stranger Things در مورد پایان فصل سوم و فصل چهارم این سریال صحبت کرده‌اند.

ادامه این مطلب ممکن است پایان فصل سوم سریال Stranger Things را برای شما فاش کند

.

.

.مقاله مرتبطنقد فصل سوم سریال Stranger Things

پنج‌شنبه هفته گذشته بود که فصل سوم سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) از شبکه نتفلیکس منتشر شد که توانست با استقبال منتقدان و بینندگان نیز مواجه شود و در حالی که هنوز صحبت در مورد پایان فصل سوم ادامه دارد، بسیاری در انتظار تمدید سریال برای فصل چهارم هستند. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، سازندگان سریال Stranger Things در مورد فصل چهارم این سریال صحبت کرده‌اند. بار دیگر تاکید می‌کنم که این مطلب حاوی اسپویل از پایان فصل سوم سریال است.

سریال Stranger Things 3 (اتفاقات ناآشنا ۳) با مرگ احتمالی کلانتر جیم هاپر، از دست دادن قدرت‌های الون و همچنین ترک شهر هاوکینز توسط خانواده بایرز (به‌همراه الون) به پایان رسید و در تصویر پس از پایان فصل سوم سریال متوجه شدیم که روس‌ها دارای یک دموگورگان در حال رشد هستند و همچنین یک زندانی آمریکایی که هویت آن فعلا مشخص نیست، نیز در اختیار دارند. اگرچه شبکه Netflix هنوز سریال Stranger Things را برای فصل چهارم تمدید نکرده، اما مت و راس دافر که با نام برادران دافر بیشتر شناخته می‌شوند، صحبت در مورد سریال Stranger Things ۴ (اتفاقات ناآشنا ۴) را آغاز کرده‌اند. راس دافر گفت:

ما نمی‌خواهیم به یک گوشه برویم و تنها نوشته‌های خودمان را بنویسیم. بنابراین ما سعی می‌کنیم که بحث‌های اولیه را با نویسندگان داشته باشیم تا مطمئن شویم که خودمان را در مسیر درستی قرار می‌دهیم. ما چیز زیادی از فصل چهارم نمی‌دانیم، اما می‌دانیم که قرار است بخش‌های تکان‌دهنده بسیار بزرگی داشته باشد. در پایان فصل دوم ما درباره بیلی می‌دانستیم. همچنین ما می‌دانستیم که روس‌ها قصد ورود به شهر را دارند، اما در مورد مرکز خرید و دیگر مسائل خبر نداشتیم، اما دوباره می‌گویم که اکنون ما از موارد بزرگ و تکان دهنده‌ای با خبر هستیم. ما موارد تکان دهنده‌ و بزرگی در فصل چهارم داریم. در حال حاضر فقط در حال پر کردن بخش‌های خالی در جزئیات داستانی فصل چهارم هستیم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به طور بالقوه فصل چهارم قرار است به این سمت حرکت کند و احساس می‌کنیم که اتفاقات آن نسبت به این فصل تفاوت زیادی دارد و به عقیده من، ما کار درستی را داریم انجام می‌دهیم و این بسیار هیجان‌انگیز است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

فصل چهارم سریال Stranger Things تفاوت زیادی با فصل سوم دارد - 9

مت دافر اضافه کرد:

من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین چیزی که اتفاق خواهد افتاد این است که کمی پتانسیل بیشتر برای استفاده از جلوه‌های ویژه در فصل چهارم سریال باز خواهد شد که لزوما در مورد مقیاس استفاده از آن نیست. همچنین خط‌های داستانی بیشتری از خارج از شهر هاوکینز نیز ایجاد شده است.

حال این چه معنایی می‌تواند در مورد روس‌ها داشته باشد؟ راس دافر گفت:

فرض بر این است که فصل چهارم وجود دارد و بدیهی است که سوال‌ها این باشد که در سلول چه کسی حضور دارد و آن‌ها می‌خواهند با دموگورگان چه کاری را انجام دهند. پس این بدیهی است که روس‌ها قرار است نقش مهمی را در فصل بعدی ایفا کنند.

فصل چهارم سریال Stranger Things تفاوت زیادی با فصل سوم دارد - 14

همچنین طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که به‌تمامی پیچش‌های داستانی بزرگ هر سه فصل سریال در فصل چهارم نیز پرداخته شود. شان لوی، تهیه کننده اجرایی گفت:

هر سه فصل با خطوط داستانی متفاوتی که از یکدیگر نیز جدا هستند، به پایان رسید و اگر فصل چهارم ساخته شود، من فکر می‌کنم ما خواهیم دید که به همه آن‌ها پرداخته و بررسی می‌شود.

انتظار می‌رود که شبکه نت فلیکس به‌زودی سریال Stranger Things را برای فصل چهارم تمدید کند، اما هنوز مشخص نیست که سریال در فصل چهارم به پایان خواهد رسید یا اینکه فصل پنجم نیز در نهایت ساخته خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | درگیری مخاطبان پردیس سینمایی باغ کتاب با حراست

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین؛ چند روزی است که اختلاف ساعت کاری پردیس سینمایی باغ کتاب با دیگر بخش‌های این مجموعه برای مخاطبان سینما دردسرساز شده است. سانس پایانی پردیس سینمایی باغ کتاب راس ساعت ۲۳:۵۹ آغاز به کار می‌کند در حالیکه چراغ‌ها، پله‌ها و درهای برقی این مجموعه پیش از پایان بخش آخرین سانس سینماها به کل خاموش می‌شود و موجبات نارضایتی مخاطبان را فراهم می‌کند. این اتفاق در شب گذشته (سه شنبه شب) که به دلیل نیم بها بودن قیمت بلیط، سالن‌ها حجم زیادی از مخاطب را به خود می‌بینند، موجب درگیری مردم با کارکنان حراست و ورود پلیس برای حل و فصل ماجرا شد.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم | توضیح داماد محمدعلی نجفی درباره عزل وکیلش از وکالت شهردار پیشین تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
او آثار علمی، فقهی و فلسفی بسیاری تالیف کرده‌ اما آنچه بیش از همه با نامش گره خورده، مدرسه حقانی است. همزمان با درگذشتش، مروری داریم بر تاریخ و ساختار مدرسه حقانی که شاید مهم‌ترین مرکز فکری مکتب جمهوری اسلامی باشد. پایه‌گذاران این مدرسه نظام آموزشی سنتی حوزه را با نظام جدید تلفیق کردند و سبک جدیدی در نظام آموزشی حوزه بنیان نهادند. دانش‌آموختگان و مدرسان مدرسه حقانی؛ از مصباح تا روحانیبسیاری از دانش‌آموختگان مدرسه حقانی پس از انقلاب اسلامی ایران به مدیریت ارشد دستگاه‌های قضایی و امنیتی درآمدند. یکی از مهم‌ترین افرادی که در راس معلمین مدرسه حقانی بود، آیت الله مصباح یزدی بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر