اطلاعیه درباره سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

اطلاعیه درباره سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش درباره مشاهده سوابق تحصیلی داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصیلی و همچنین نحوه تراز نمرات آزمون سراسری و سوابق تحصیلی در آزمون سراسری ۹۸ منتشر شد
اطلاعیه درباره سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما و به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، پیرو اطلاعیه ۹۸/۰۴/۰۲ به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ که در جلسه آزمون حاضر بودند و مشمول اعمال سوابق تحصیلی دیپلم هستند، می‌رساند سوابق تحصیلی آن‌ها برای مشاهده، روی سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www. sanjesh. org قرار گرفته است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

داوطلبان در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در سوابق تحصیلی، حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۴/۲۳ برای پیگیری و اصلاح مغایرت، به مناطق آموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه کنند.

همچنین در این اطلاعیه، اسامی افراد مشمول اعمال سوابق تحصیلی اعلام شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شرکت‌های چندملیتی بازار دارو را بهم ریخته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
وی گفت: پزشکان ما به جای اینکه دارو را برای بیمار تجویز کنند دانسته یا ندانسته شرکت تجاری را تجویز می‌کنند و این یک تقاضای القایی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بازار دارویی کشور بهم بریزد. اختراعی افزود: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با مطرح کردن بحث امضا‌های طلایی باعث شد تا شفافیت آغاز شود وقتی امکان ارز یارانه‌ای تأمین می‌شود باید بخش‌هایی که مسؤول تخصیص این ارز هستند با نظام‌های بازرسی و کنترلی همراه شوند و شفافیت در سیستم ایجاد شود، اما متأسفانه ضعف در نظارت باعث سوء استفاده‌ها از ارز دولتی شد. ­رئیس سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی گفت: ما می‌توانستیم با حدود ۷۰۰ میلیون دلار همه نیاز‌های دارویی کشور را تأمین کنیم، اما سوء استفاده‌ها باعث شد این بازار به قدری بزرگ شود که رکود ۴ میلیارد دلار را زدیم و این یک جنایت در حق مردم بود. اختراعی افزود: وقتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌گوید یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار داروی مشابه داخلی وارد کشور شده است عده‌ای می‌گویند که این عدد بسیار ناچیز است و نباید به دلیل آن مردم را نگران کنیم در صورتی که این عدد به اندازه بودجه برخی کشورهاست و ما عدد و رقم‌ها از دستمان در رفته است. وی گفت: بحث امضا‌های طلایی صحت دارد و متأسفانه برخی شرکت‌ها دارو‌های وارداتی خود را با قیمتی حتی بالاتر از نرخ آن در خارج از کشور به مردم فروختند.

موسیقی متن فیلم پنج انگشت؛ برنارد هرمن

تابناکتابناک16 ساعت قبل
فیلم سینمایی «پنج انگشت / ۵Fingers» به کارگردانی جوزف ال. منکیه‌ویچ محصول سال ۱۹۵۲ کمپانی فاکس قرن بیستم است. در این فیلم جاسوسی، جیمز میسون، دانیل داریو، مایکل رنی، والتر همپدن، اسکار کارلویز، جان ونگراف، آلفرد زیسلر، ایوان تریسولت، کانستنتین شین، لرنس دابکین، لستر متیوز، مایکل پتی، نستور پایوا، ریچارد لو، اتو والدیس و استنلی لوگن مقابل دوربین نوربرت برودین بازی کردند. برنارد هرمن موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.
جام نیوزجام نیوز14 ساعت قبل
به پیشنهاد یکی از دکترها، مدارک رو برای پروفسور «مجید سمیعی» که خارج از ایران بود، ایمیل کردند. مدتی بعد، پروفسور سمیعی به تهران آمد و همسر مجید را خدمت ایشان بردند. پروفسور سمیعی، در اقدامی عجیب گفت: «تا همسر ایشان نیاید، من عمل را شروع نمی‌کنم.» پروفسور سمیعی شب قبل وارد ایران شده بود و پس از ساعت‌ها که صرف عمل کرد، مجددا به آلمان بازگشت. به لطف خدا و معجزه علم و عمل پروفسور سمیعی، خوب شد و همچنان درکنار خانواده خوش میگذراند.

لاله‌زار: ابتذال موسیقی پاپ با امثال ابراهیم‌زاده

برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
هفته کم رمق فرهنگ و هنر، یک ضدپیشنهاد در موسیقی و قطعه‌ای از محسن ابراهیم زاده، یک فیلم از نمایش خانگی به جای اکران که چیزی ندارد، یک خواندنی و یک بلیت برنده.

نقدی به وضع مد و لباس

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان موضوع مد و لباس است؛ حوزه‌ای که به نظر می‌آید رهای رهاستنقدی به وضع مد و لباسنقدی به وضع مد و لباسبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان درد و دل‌های مشترک بین مردم، تولیدکنندگان، کارشناسان، پژوهشگران و طراحان مد و لباس درباره حوزه‌ای است که به نظر می‌آید رهای رهاست. یکی از گلایه‌های جدی اغلب زنان جامعه که می‌خواهند در فضای عمومی با پوششی امن و مطابق با عقایدشان حاضر شوند و از طرفی به قانون هم احترام بگذارند این است که گشتیم نبود، نگردید نیست.

جشن دانش آموختگی

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر