تصویر جدیدی از کاراکتر Nightwolf در بازی Mortal Kombat ۱۱ منتشر شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
تصویر جدیدی از کاراکتر Nightwolf در بازی Mortal Kombat ۱۱ منتشر شد

تصویر جدیدی از کاراکتر Nightwolf در بازی Mortal Kombat ۱۱ منتشر شد

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
اد بون، کارگردان Mortal Kombat 11، تصویر جدیدی را در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده است که نیم رخ کاراکتر نایت‌ولف را نشان می‌دهد.

چندی پیش بود که اد بون، کارگردان بازی Mortal Kombat 11، تصویری را در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرد که تبرهای مخصوص نایت‌ولف را نشان می‌داد. همچنین بعضی از کاربران با گشت‌وگذار در فایل‌های بازی متوجه شده بودند که Nightwolf، دومین کاراکتر کامبت پک اول بازی خواهد بود که در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، اد بون تصویر تازه‌ای را منتشر کرده است. تصویر منتشر شده طراحی نیم رخ نایت‌ولف را نشان می‌دهد. متاسفانه اعلام نشده است که چه زمانی نایت‌ولف یا سیندل در لیست مبارزان مورتال کامبت ۱۱ قرار می‌گیرند، اما با انتشار تصاویر مشابه، انتظار می‌رود در آینده‌ نه‌چندان دور، شاهد اعلام تاریخ انتشار آن‌ها باشیم. از طرفی در مرداد ماه، رویداد Evo ۲۰۱۹ برگزار می‌شود و احتمال دارد در جریان روز آخر مسابقات Mortal Kombat ۱۱، شاهد عرضه بسته الحاقی نایت‌ولف یا حتی رونمایی کامل از دو کاراکتر مهمان کامبت پک اول بازی باشیم.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

تصویر جدیدی از کاراکتر Nightwolf در بازی Mortal Kombat ۱۱ منتشر شد - 5

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
من … خالی از عاطفه و خشم خالی از خویشی و غربت … گیج و مبهوت بین بودن و نبودن! عشق … آخرین همسفر من … مثل تو منو رها کرد.. حالا دستام موندن و تنهایی من! ای دریغ از من که بیخود مثل تو گمشدم گم شدم تو ظلمت تن ای دریغ از تو که مثل عکس عشق، هنوزم داد میزنی تو آینه من … آه گریه‌موم هیچ … خنده‌مون هیچ، باختن و برنده‌مون هیچ …! تنها آغوش تو موند، غیر از اون هیچ! ای … ای مثل من تک و تنها، دستمو بگیر که عمر رفت … همه چی تویی، زمین و آسمون هیچ!
همشهریهمشهری1 روز قبل
از آنجایی که آلبالو دارای ریزمغذی‌ها و ترکیبات منحصربه‌فرد فراوانی است بسیاری از متخصصان و محققان تغذیه تأکید به مصرف آلبالو در فصل برداشت آن دارند تا بدن بتواند حتی در طول همین روزهای محدود تابستانی هم فایده کافی و لازم را در خوردن آلبالو ببرد. در ادامه این مطلب به مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شوند روی مصرف آلبالو در تابستان تأکید شود اشاره می‌کنیم. با این حال امروزه بعضی افراد از آلبالو و خصوصا آب خالص آن برای خواب سریع‌تر و بهتر کمک می‌گیرند. درواقع، مصرف آب آلبالو خالص پس از ورزش فقط به ایجاد حس آرامش منجر می‌شود. آلبالو می‌تواند به کاهش فشارخون کمک کندطبق گزارش Nutrition American Journal of Clinical در سال جدید، آلبالو سرشار از پلی‌فنول‌های مهمی است که نقش آنتی‌اکسیدانی دارند و می‌توانند به کاهش فشارخون کمک کنند.
پارس نیوزپارس نیوز9 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش النشره، «انور قرقاش» وزیر مشاور در امور خارجی امارات سخنان عجیبی را در خصوص لیبی مطرح کرد. بر اساس این گزارش، وزیر مشاور در امور خارجی امارات با اتخاذ موضعی عجیب در قبال تحولات لیبی مدعی شد: بیانیه ۶ کشور غربی و عربی درباره لیبی حامل پیام صلح است! این اظهار نظر عجیب در حالی مطرح می‌شود که کشورهای غربی و عربی در زمان عملیات تجاوزکارانه خلیفه حفتر علیه طرابلس، از آن حمایت کردند. گفتنی است، اخیرا کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، مصر و امارات با صدور بیانیه‌ای مشترک خواستار توقف جنگ در طرابلس شدند! این درحالی است که آنها پیشتر از خلیفه حفتر حمایت کرده و اکنون نیز به این حمایت‌ها ادامه می‌دهند.

نظرها

اخبار بیشتر