عکس از جوانی افسانه بایگان در فیلم ایرج فادری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
عکس از جوانی افسانه بایگان در فیلم ایرج فادری

عکس از جوانی افسانه بایگان در فیلم ایرج فادری

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
افسانه بایگان با انتشار این عکس نوشت:

ماهان #بانو #فیلم #سینمایی #پنجه #در #خاک #اثر #زنده_یاد #ایرج_قادری

خاک فیلم سینمایی عکس افسانه نوشت افسانه بایگان

در سایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم | درگیری مخاطبان پردیس سینمایی باغ کتاب با حراست

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین؛ چند روزی است که اختلاف ساعت کاری پردیس سینمایی باغ کتاب با دیگر بخش‌های این مجموعه برای مخاطبان سینما دردسرساز شده است. سانس پایانی پردیس سینمایی باغ کتاب راس ساعت ۲۳:۵۹ آغاز به کار می‌کند در حالیکه چراغ‌ها، پله‌ها و درهای برقی این مجموعه پیش از پایان بخش آخرین سانس سینماها به کل خاموش می‌شود و موجبات نارضایتی مخاطبان را فراهم می‌کند. این اتفاق در شب گذشته (سه شنبه شب) که به دلیل نیم بها بودن قیمت بلیط، سالن‌ها حجم زیادی از مخاطب را به خود می‌بینند، موجب درگیری مردم با کارکنان حراست و ورود پلیس برای حل و فصل ماجرا شد.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
من … خالی از عاطفه و خشم خالی از خویشی و غربت … گیج و مبهوت بین بودن و نبودن! عشق … آخرین همسفر من … مثل تو منو رها کرد.. حالا دستام موندن و تنهایی من! ای دریغ از من که بیخود مثل تو گمشدم گم شدم تو ظلمت تن ای دریغ از تو که مثل عکس عشق، هنوزم داد میزنی تو آینه من … آه گریه‌موم هیچ … خنده‌مون هیچ، باختن و برنده‌مون هیچ …! تنها آغوش تو موند، غیر از اون هیچ! ای … ای مثل من تک و تنها، دستمو بگیر که عمر رفت … همه چی تویی، زمین و آسمون هیچ!
همشهریهمشهری1 روز قبل
از آنجایی که آلبالو دارای ریزمغذی‌ها و ترکیبات منحصربه‌فرد فراوانی است بسیاری از متخصصان و محققان تغذیه تأکید به مصرف آلبالو در فصل برداشت آن دارند تا بدن بتواند حتی در طول همین روزهای محدود تابستانی هم فایده کافی و لازم را در خوردن آلبالو ببرد. در ادامه این مطلب به مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شوند روی مصرف آلبالو در تابستان تأکید شود اشاره می‌کنیم. با این حال امروزه بعضی افراد از آلبالو و خصوصا آب خالص آن برای خواب سریع‌تر و بهتر کمک می‌گیرند. درواقع، مصرف آب آلبالو خالص پس از ورزش فقط به ایجاد حس آرامش منجر می‌شود. آلبالو می‌تواند به کاهش فشارخون کمک کندطبق گزارش Nutrition American Journal of Clinical در سال جدید، آلبالو سرشار از پلی‌فنول‌های مهمی است که نقش آنتی‌اکسیدانی دارند و می‌توانند به کاهش فشارخون کمک کنند.
پارس نیوزپارس نیوز9 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
حسن محمدیاری افزود: ایجاد اشتغال و حرفه آموزی در سطح زندان‌ها، یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان زندان‌ها محسوب می‌شود که نقش اصلی و اساسی در جلوگیری از تبعات بیکاری، مصون سازی جامعه از آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از تکرار جرم را در پی دارد. وی ادامه داد: ایجاد بسترهای تولید برای زندانیان و خانواده‌های آنان در سالی که مقام معظم رهبری آن را به سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کرده‌اند، می‌تواند تحقق این شعار را بدنبال داشته باشد. محمدیاری گفت: بکارگیری زندانیان در راستای تولید و اشتغال و درآمدزایی، می‌تواند برای خود زندانیان و خانواده‌های آنها، ثمرات خوبی را داشته باشد، که نمونه آن افتتاح کارگاه صنایع چوب و توسعه باغات پسته در اردوگاه حرفه آموزی استان است و این امر از لحاظ روحی و مادی آثار خوبی را برای مددجویان در پی خواهد داشت. وی با اشاره به اینکه اشتغال مهمترین برنامه اصلاحی و تربیتی در زندانهای استان است، افزود: در حال حاضر با همکاری فنی و حرفه‌ای استان، جهاد کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری دوره‌های آموزشی مهارت شغلی، متناسب با نیاز جامعه در مراکز فنی و حرفه‌ای زندان‌های فعال است و زندانیان در این دوره‌ها آموزش می‌بینند و پس از دریافت گواهینامه و آزادی از زندان با اولویت به بانک‌های عامل جهت دریافت وام خود اشتغال از طریق مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج معرفی می‌شوند. مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌شرقی افزود: در سه ماهه نخست امسال، ۸۰۱ نفر مددجو با همکاری جهاد کشاورزی و مرکز فنی وحرفه‌ای استان در حوزه‌های دامداری و کشاورزی، خدمات صنعتی، صنایع ساختمان و عمران، صنایع دستی و هنری و خدمات عمومی در زندان‌های استان موفق به کسب مهارت شده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر