زنبوری که یک تنه لانه می‌سازد! + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

زنبوری که یک تنه لانه می‌سازد! + فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: اکثر جمعیت زنبور‌ها ترجیح میدهند به جای ساختن آشیانه‌های دسته جمعی، پناهگاه‌های انفرادی برای خودشون درست کنند.

حجم ویدیو: 1.39M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۱۵

اکثر جمعیت زنبور‌ها ترجیح میدن به جای ساختن آشیانه‌های دسته جمعی، پناهگاه‌های انفرادی برای خودشون درست کنند. اما زنبور‌های اجتماعی همیشه هستند تا از موادی مثل تفاله میوه‌ها، بزاغ دهان، رزین و مواد دیگه برای خودشون لانه‌های حرفه‌ای درست کنند. همونطور که در تصویر می‌بینید، این لانه‌ها اکثرا به صورت کاغذی درست می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

هدف از حمله دیشب سرقت بود نه سوءقصد

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
سالک با اشاره به اینکه حراست و دستگاه‌های امنیتی مجلس و نیروی انتظامی با شاهدان عینی مصاحبه کرده‌اند گفت: جمع بندی‌ها حکایت از این دارد که موضوع، سرقت بوده است البته همچنان بررسی‌ها ادامه دارد. نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت: حال راننده خوب­ و در بیمارستان امام خمینی (ره) در حال مداواست. وی در پاسخ به این سوال که آیا در این حادثه موضوع سوء قصد­ مطرح بوده عنوان کرد: ­ اگر سوء قصد بود باید خود من را هدف قرار می‌داد که خودم شربت شهادت بنوشم و این نکته قابل توجه است که سوء قصد نبوده است. سالک درباره مصاحبه دیشب یکی از همکارانش نیز که از سوء قصد به جان او صحبت کرده بود گفت: من به صراحت این موضوع را تکذیب می‌کنم و این حادثه طبق شواهد یک سرقت بوده است. سالک در پایان از نیرو‌های نظامی و امنیتی ­ خواست در این زمینه دقت بیشتری داشته­ باشند.

تجلیل از معمار رویاها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
انتخابانتخاب11 ساعت قبل
مهندس رسمی وزارت نفت که نخبه هم هست دختر ۷ساله خودش را در آغوشش خفه کرد! وقتی از او پرسیدند چرا اینکار را کردی، گفته رفتین بیرون و براش مرغ مینا خریدم، در بغلم خفه‌ا‌ش کردم، میخواستم دخترم گناه نکند و آزاد و معصوم به بهشت برود! دادستان شهرستان جم در مورد پرونده قتل هولناک دختری هفت ساله توسط پدرش در این شهرستان گفت: قاتل فردی سالم، تحصیل کرده از خانواده‌ای معروف و مشهور در گچساران است که اکثر اعضای خانواده وی تحصیلکرده‌اند. این قاتل فارغ التحصیل رشته مهندسی است که با ۱۵ سال سابقه کار، رسمی یکی از پتروشیمی‌های عسلویه است و برخلاف برخی شایعات اولیه مبنی بر معتاد بودن وی به شیشه، نه معتاد به مواد مخدربوده و نه مشروبات الکلی مصرف کرده است. به گفته این پدر، وی با هدف اعزام دخترش به بهشت اقدام به چنین کاری کرده است.
ایلناایلنا11 ساعت قبل
بزرگترین گارد ساحلی قطر افتتاح شد. به گزارش ایلنا به نقل از بیزینس ریکوردر، با توجه به افزایش تنش میان ایران و آمریکا، قطر بزرگترین گارد ساحلی خود را در خلیج فارس افتتاح کرد. این گارد ساحلی از دوحه تا ساحل شرقی قطر امتداد دارد. قطر یکی از متحدان آمریکا در منطقه است. فرمانده ناوگان پنجم ایالات متحده در بحرین، گفت که پایگاه جدید فرصتی فوق العاده برای ما جهت برقراری ارتباط قوی‌تر با گارد ساحلی قطر محسوب می‌شود.
طرفداریطرفداری5 ساعت قبل
طرفداری- هافبک ولزی یوونتوس، امروز در نشست مطبوعاتی مراسم معارفه‌اش حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. رمزی در خصوص جان چارلز، اسطوره ولزی تاریخ یوونتوس، گفت: جان چارلز چه برای فوتبال ولز و چه برای یوونتوس، یک اسطوره بوده است. قطعا امیدوارم بتوانم دوران او را در یوونتوس تکرار کنم، او اینجا تأثیرگذاری خود را با نوشتن تاریخ باشگاه نشان داده است و می‌دانم که این تیم برای او چه اهمیتی داشته است، امیدوارم بتونم شرایط مشابه به او را اینجا رقم بزنم. هافبک ولزی یوونتوس درباره پوشیدن شماره هشت، گفت: طبیعتا خوشحالم که شماره ۸ اینجا متعلق به کسی نبود، در آرسنال هم همین شماره را می‌پوشیدم و طبیعتا با شور و اشتیاق فراوانی آن را پذیرفتم. مارکیزیو اینجا روزهای فوق العاده‌ای داشته، او اینجا بزرگ شده و بازیکن فوق العاده‌ای است، با او در مرکز پزشکی یوونتوس چند بار صحبت کردم، امیدوارم بتوانم روزهایی مشابه با او را اینجا تکرار کنم.

علیخانی به روحانی: اگر نمی‌توانید رسما اعلام کنید!

برترین‌هابرترین‌ها17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر