اعتماد به نفس عروس اسداله خان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ
اعتماد به نفس عروس اسداله خان

اعتماد به نفس عروس اسداله خان

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ کمند امیر سلیمانی در مراسم «جشن حافظ» برای اهدای تندیس بهترین فیلمبرداری به هومن بهمنش برای فیلم سینمایی «متری شیش‌ونیم» مقابل دیدگان حضار حاضر شد و گفت: روز گذشته مروری بر روند فعالیت‌های خود در سینما و تلویزیون داشتم؛ خوشبختانه هنوز همانطور جوان مانده‌ام.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

از دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعات

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
کلاکت ۲۷ تیراز دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعاتاختلاف نظر بین پردیس سینمایی و باغ کتاب، مطبوعات همچنان کاغذ ندارند و … از عناوین مهم کلاکت هستند

جشنواره بین المللی فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره بین المللی فیلم شهر با تقدیر از دو پیشکسوت سینما و تلویزیون پروانه معصومی و داوود اسدزاده کار خود را آغاز کرده است.

نقدی به وضع مد و لباس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان موضوع مد و لباس است؛ حوزه‌ای که به نظر می‌آید رهای رهاستنقدی به وضع مد و لباسنقدی به وضع مد و لباسبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان درد و دل‌های مشترک بین مردم، تولیدکنندگان، کارشناسان، پژوهشگران و طراحان مد و لباس درباره حوزه‌ای است که به نظر می‌آید رهای رهاست. یکی از گلایه‌های جدی اغلب زنان جامعه که می‌خواهند در فضای عمومی با پوششی امن و مطابق با عقایدشان حاضر شوند و از طرفی به قانون هم احترام بگذارند این است که گشتیم نبود، نگردید نیست.
مهرمهر18 ساعت قبل
وی افزود: خروجی نیرو از آموزش و پرورش استان با ورودی آن در سال تحصیلی جاری هماهنگی ندارد. قائدامینی تصریح کرد: در سال جاری در نقل و انتقالات معلمان، کمترین خروجی معلم از استان صورت گرفت تا بخشی از کمبود معلم در استان ساماندهی شود. وی با اشاره به وجود مدارسی با تعداد دانش‌آموز بسیار کم در استان، گفت: این امر به دلیل پراکندگی روستاهای استان رخ داده است و به ناچار مدارسی با کمتر از ۱۰ و پنج دانش‌آموز در استان شکل گرفت. قائدامینی بیان کرد: اکنون ۱۲۸ مدرسه با کمتر از ۱۰ دانش‌آموز فعالیت دارند که از این تعداد ۳۷ مورد با جمعیت زیر پنج نفر هستند که با وجود کمبود نیروی انسانی می‌طلبد این مدارس تجمیع شوند و برنامه‌ریزی لازم برای این مهم صورت گرفته است و نیازمند همراهی فرمانداران و بخشداران برای شفاف سازی به اولیای دانش‌آموزان هستیم. مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان کرد: پیگیری دریافت زمین برای احداث دانشگاه فرهنگیان در استان در حال انجام است.

آینده بهتر در الکامپ ۹۸

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
آینده بهتر؛ این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آینده بهتر، این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده است. بیش از ۵۰۰ کسب و کار نوپا در این رویداد حاضر شده‌اند تا درست در دست هم توسعه اشتغال و خدمات را عرضه کنند؛ این نمایشگاه تا ۳۱ تیرماه میزبان علاقه‌مندان است.
خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
در روزهای گذشته مهم‌ترین خبر هنری ایران را می‌توان پذیرفته شدن نیوشا توکلیان به عنوان عضو دائم آژانس عکس مگنوم دانست. توکلیان پس از عباس عطار دومین عکاس ایرانی است که به عنوان عضو رسمی مگنوم شناخته می‌شود. در ابتدا اعضای مگنوم توسط دعوتنامه‌ رابرت کاپا برای عضویت انتخاب می‌شدند، اما امروزه شیوه‌های دیگری برای جذب اعضا وجود دارد. جالب است بدانید که تا به امروز هیچ‌کدام از اعضای مگنوم تقاضای خروج از این آژانس را نداشته‌اند. توکلیان مجموعه‌ آثاری با عنوان «نگاه کن» دارد، افرادی که موضوع این عکس‌ها هستند در ساختمان محل سکونت توکلیان زندگی می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر