فرصت خنده و گریه هم‌زمان در تئاتر مستقل
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
فرصت خنده و گریه هم‌زمان در تئاتر مستقل

فرصت خنده و گریه هم‌زمان در تئاتر مستقل

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
اگرچه ویلیام شکسپیر بیشتر با آثار تراژدی‌اش در جهان شناخته شده است، اما کمدی‌های او هم در نوع خود بی‌نظیر هستند. تئاتر مستقل تهران، از دو هفته آینده شاهد اجرای هم‌زمان یک کمدی و یک تژاژدی از این نویسنده سرشناس خواهد بود که خنده و گریه را با هم به ارمغان می‌آورند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش‌های «کوریولانوس» و «رویای یک شب نیمه تابستان» که اولی از آثار تراژدی و دومی از کمدی‌های ویلیام شکسپیر است، در تئاتر مستقل تهران روی صحنه خواهند رفت.

نمایش «کوریولانوس» نوشته ویلیام شکسپیر با طراحی و کارگردانی مصطفی کوشکی در قالب تازه‌ترین تولید تئاتر مستقل تهران، با آغاز ماه مرداد روی صحنه می‌رود.

فاطمه اسدی، هدیه بختیاری، مهشاد پاکدامن، مینا حیدرزاده، یزدان دارابی، الهه دژپسند، حسین رحمانی، ریحانه رنجبر، مهام شریفی، میلاد شیخلر، حمید عاشوری، ایمان عبدی، میلاد غفرانی، مرتضی فروزانفر، توحید لواسانی، ستاره مشفق، سحر مصباح، هانیه مقدم و ادیب وکیلی بازیگران نمایش «کوریولانوس» هستند.

از آن‌جا که «رویای یک شب نیمه تابستان» به کارگردانی مصطفی کوشکی هم از روز دوشنبه ۳۱ تیر در این مجموعه تئاتری روی صحنه می‌رود، مخاطبان تئاتر مستقل تهران برای نخستین‌بار، اجرای دو اثر (یکی تراژدی و دیگری کمدی) از مجموعه آثار نویسنده صاحب نام انگلیسی را شاهد خواهند بود.

خبری: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

صبا ایزدپناه، سجاد باقری، سجاد تابش، خاطره حاتمی، شهروز دل‌افکار، امیرمهدی ژوله، رامین سیار دشتی، الهه شه‌پرست، غزل شجاعی، آزاده صمدی، محمدهادی عطایی، مصطفی کوشکی، هومن کیایی، علیرضا کی‌منش، نازآفرین کاظمی، روشنک گرامی، محمد صادق ملک، مجید نوروزی و آذین نظری بازیگران «رویای یک شب نیمه تابستان» هستند.

فرصت خنده و گریه هم‌زمان در تئاتر مستقل - 7

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

از دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعات

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
کلاکت ۲۷ تیراز دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعاتاختلاف نظر بین پردیس سینمایی و باغ کتاب، مطبوعات همچنان کاغذ ندارند و … از عناوین مهم کلاکت هستند

ساختمان‌های عجیبی که هوش از سرتان می‌برد+ تصاویر

4+
الفالف1 روز قبل

آینده بهتر در الکامپ ۹۸

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آینده بهتر؛ این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آینده بهتر، این شعار بزرگترین رویداد فناورانه کشور در حوزه فناوری اطلاعات با عنوان الکامپ که خدمات متنوع برای مخاطبان به ارمغان آورده است. بیش از ۵۰۰ کسب و کار نوپا در این رویداد حاضر شده‌اند تا درست در دست هم توسعه اشتغال و خدمات را عرضه کنند؛ این نمایشگاه تا ۳۱ تیرماه میزبان علاقه‌مندان است.

جشنواره بین المللی فیلم شهر

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره بین المللی فیلم شهر با تقدیر از دو پیشکسوت سینما و تلویزیون پروانه معصومی و داوود اسدزاده کار خود را آغاز کرده است.

برگزاری نمایشگاه الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل

پای صحبت‌های حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر