توجیه عجیب رئیس جمهور ایالات متحده برای غلط‌های املایی توییتری: انگشتان و مغز هماهنگ نیستند!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. سرگرمی

توجیه عجیب رئیس جمهور ایالات متحده برای غلط‌های املایی توییتری: انگشتان و مغز هماهنگ نیستند!

انتخابخبرگزاری انتخاب |
دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ید طولایی در گاف های املایی در توییتر دارد. او بارها به خاطر همین گاف ها سوژه رسانه ها شده و حتی باعث برخی ابهامات سیاسی نیز شده است. با این وجود وی معتقد است مشکل غلط های املایی در توییتر کاملا طبیعی است چرا که عملکرد مغز و انگشتان دست هماهنگ نیست.
توجیه عجیب رئیس جمهور ایالات متحده برای غلط‌های املایی توییتری: انگشتان و مغز هماهنگ نیستند! - 0

دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ید طولایی در گاف‌های املایی در توییتر دارد. او بارها به خاطر همین گاف‌ها سوژه رسانه‌ها شده و حتی باعث برخی ابهامات سیاسی نیز شده است. با این وجود وی معتقد است مشکل غلط‌های املایی در توییتر کاملا طبیعی است چرا که عملکرد مغز و انگشتان دست هماهنگ نیست.

به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، روز گذشته دونالد ترامپ در نشست شبکه‌های اجتماعی کاخ سفید اعلام کرد که غلط‌های املایی خود را قبول دارد اما در برخی موارد عملکرد انگشتان (هنگام تایپ) و مغز هماهنگ نیست.

نکته جالب در این خصوص این است که دونالد تامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، در مورد توانایی‌های املایی خود ابراز تاسف کرد او در این مکالمه توییتری پذیرفت که ایراداتی در هنگام توییت زدن دارد و گاهی حتی توییت‌های او مبهم است. وی اضافه کرد دنیای شبکه‌های اجتماعی بسیار جادویی و جذاب است اما سرعت انگشتان و مغز یکسان نیست.

خبری: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

دونالد ترامپ اشتباه تایپی خود در مورد کلمه WRONG را تایید کرد و گفت در تلفظ برخی لغات حاوی مشکل پیدا می‌کند. او افزود که بارها در خصوص توییت‌های خود تمرین کرده است. او گفت: من بسیار مراقبم اما به هرحال همه می‌دانند اشتباهات رخ می‌دهند. "

در طول این جلسه ترامپ گفت توییت‌های او مانند «موشک» نیست بلکه مثل یک انفجار بزرگ است. یکی از مشهورترین نسخه‌های غلط‌های او اشتباه نوشتن نام همسرش و غلط‌های املایی درباره اعتراض به وضعیت تعطیلی دولت بود. او در توییت خود نوشت: تعطیلی بخش هایی از دولت به 'توافق' agreemnet به جایagreement و 'بی درنگ' immediatly به جای immediatelyبودجه لازم برای ساخت دیوار مرزی لازم است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | جان باختن ۱۷نفر در دو حادثه رانندگی در خوانسار و ایرانشهر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عباس ایروانی مالک گروه قطعات خودروی عظام گفت: ما یکی از تامین‌کنندگان اصلی قطعات برای خودروسازان بزرگ هستیم و طی سال‌های گذشته، علی‌رغم فشارهای گسترده اقتصادی و تحریم‌های بین‌المللی، توانستیم نیاز خودروسازان و عموم مردم را به قطعات یدکی خودرو تامین کنیم.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
در ماههای اخیر و علیرغم فروش بالای فیلم‌ها، به نظر می‌رسید کیانو ریوز به شدت تنها و کمی افسرده است. درست همانطور که آشنایی جولی و برد پیت در فیلم مشهور «آقا و خانم اسمیت» منجر به جدایی برد پیت از همسرش جنیفر آنیستون و ازدواج او با آنجلینا جولی شد. آنجلینا جولی از مدتها پیش به فهرست بازیگران این فیلم پیوسته است، اکنون خبرها حکایت از پیوستن کیانو ریوز به این پروژه دارند. به محض این که خبر پیوستن احتمالی کیانو ریوز به این پروژه سینمایی مطرح شد، این مسئله نیز مطرح شد که جولی در مجاب کردن کارگردان برای انتخاب ریوز نقش داشته است. اگر این شایعات حقیقت داشته باشد باید بپذیریم که رابطه جولی و پیت واقعا و برای همیشه تمام شده است.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوز، به گزارشیک دهه از حضور «سحر قریشی» در سینمای ایران گذشت. ‌خانم قریشی شما در سه سال اخیر، تنها در سه فیلم بازی کردید و طی دو سال اخیر هم فیلمی روی پرده نداشتید. سال‌ها در شرایط سلامت سینما کار کرده‌ام. برای من اهمیتی ندارد که جزو بازیگران بفروش هستم یا نه، مهم این است که مردم به‌اندازه ۱۰ سال حضور من در سینما، از من راضی هستند. من سحرم؛ این قریشی و پسوندی که برجسته شده، به‌خاطر حضور و لطف همین مردم است.

فیلم | جشن تولد پاندای ۱۱۰ کیلویی در باغ وحش برلین

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط‌عمومی سازمان میراث فرهنگی، محمدابراهیم لاریجانی با بیان این خبر گفت: در راستای تحقق اهداف توسعه گردشگری کشور در حوزه تبلیغات به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزار‌های بازاریابی و ضرورت سامان‌دهی تهیه و تولید اقلام تبلیغاتی بین‌المللی به‌ویژه استانداردسازی، جهت‌دهی و اثربخش کردن آن‌ها منطبق با علایق و سلایق کشور‌های بازار هدف، کلیه ادارات استانی متبوع و موسساتی که به‌نحوی از انحا امور تبلیغاتی به ایشان ارجاع می‌شود؛ ملزم به رعایت و اجرای شیوه‌نامه تهیه و تولید اقلام تبلیغاتی گردشگری شده‌اند. وی افزود: با وجود تنوع قابل ملاحظه اقلام تبلیغاتی و وسعت رسانه‌های موجود در این حوزه بنا بر آسیب‌شناسی به‌عمل‌آمده از اقلام تولیدات ادارات‌کل استان‌ها تولیداتی، چون کتابچه‌ها و نماهنگ‌های استانی مورد واکاوی و استانداردسازی قرار گرفت. بر این اساس یکسان بودن اقلام و تطابق نداشتن با نیاز‌های مخاطب و بازار‌های هدف در اغلب تولیدات مشهود بود. لاریجانی با بیان اینکه بر اساس نتایج آسیب‌شناسی صورت گرفته، از این پس اقلام تبلیغاتی گردشگری با رویکرد کشور‌های بازار هدف تولید خواهد شد؛ ادامه داد: «به منظور اثر‌بخشی تبلیغات صورت گرفته لازم است اولویت‌بندی معرفی محصولات متناسب با علایق و سلایق کشور‌های هدف و ظرفیت‌های گردشگری بالفعل و بالقوه در استان تولید شود. مدیر‌کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری با اشاره به اینکه امروز «شیوه‌نامه تهیه و تولید اقلام تبلیغاتی گردشگری» به عنوان ریلی، جهت‌دهی و دستیابی به هدف غایی یعنی معرفی کشورمان در ساختاری مشخص و استاندارد را به همراه خواهد داشت، تصریح کرد: بر این اساس کلیه ادارات‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ۳۱ استان و همه افراد فعال در حوزه تبلیغات گردشگری با اشراف به نوع بازار هدف، با هوشمندی کامل از نوع مشخص اقلام تبلیغاتی، رنگ مورد نظر، زبان، محتوا، عکس و … استفاده می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر