رفتار عجیب رانندگان از باز شدن در کامیون حمل پول در اتوبان! +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. اقتصادی

رفتار عجیب رانندگان از باز شدن در کامیون حمل پول در اتوبان! +فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: باز شدن درب کامیون حمل پول در یکی از اتوبان‌های آمریکا موجب شد رانندگان در وسط اتوبان متوقف و برای جمع‌آوری پول دست به کار شوند.

حجم ویدیو: 2.80M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۲۸

رانندگانی که عصر سه‌شنبه در یکی از اتوبان‌های ایالت جورجیای آمریکا در حال رانندگی بودند ناگهان با صحنه‌ای غافلگیرکننده روبرو شدند. هزاران دلار اسکناس در حالی که در قسمتی از اتوبان روی زمین ریخته شده بود تعجب رانندگان را برانگیخت. بلافاصله رانندگان در کنار و وسط اتوبان خودرو‌های خود را متوقف کردند و اقدام به جمع آوری اسکناس‌ها کردند.

یکی از ویدئو‌هایی که توسط رانندگان عبوری تهیه شد رانندگان را در حالی که خودرو‌های خود را در کنار اتوبان پارک کرده و در حال جمع آوری اسکناس‌ها بودند نشان می‌دهد. در این ویدئو صفی از خودرو‌های مختلف از خودرو‌های سواری تا کامیون حمل چوب که در کنار اتوبان متوقف شده است و رانندگان آن مشغول جمع‌آوری دلار هستند دیده می‌شود. ظاهرا بر اثر باز شدن درب کامیون حمل پولی که از این اتوبان در حال عبور بود حدود ۱۷۵۰۰۰ دلار در اتوبان ریخته شده بود.

خبری: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان | جدیدترین اخبار مهم تکنولوژی و فناوری

در اطلاعیه‌ای که پلیس در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده آمده بود: «ساعت ۸ عصر روز گذشته ماموران پلیس به اتوبانی در جورجیا فرا خوانده شدند. بر اثر باز شدن درب کامیون حمل پول مبالغ زیادی دلار به داخل اتوبان ریخته شد. ماموران پلیس تنها توانستند صد‌ها دلار از این اسکناس‌ها را جمع آوری کنند. حدود ۱۵ خودرو در کنار اتوبان توقف کرده بودند و رانندگان آن اقدام به جمع کردن اسکناس‌ها کردند.»

گفتنی است؛ پلیس آمریکا از این رانندگان درخواست کرده است تا اسکناس‌های جمع آوری شده را به پلیس تحویل دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سخنان رهبرمعظم انقلاب درباره توقیف نفتکش توسط انگلستان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین15 ساعت قبل

فیلم/ ۴۵۶ میلیون دلار ارز دولتی برای «مش قربونعلی»

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
میلاد گودرزی: «مش قربونعلی» پیرمردی با تحصیلات پنجم ابتدایی که ۴۵۶ میلیون دلار ارز دولتی گرفته است و شرکت «ماشین‌سازی تبریز» در سال ۹۷ به قیمت کارشناسی سال ۹۴ به «مش قربونعلی» واگذار می‌شود!

روند کاهشی در بازار طلا و ارز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

شرکت‌های چندملیتی بازار دارو را بهم ریخته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
وی گفت: پزشکان ما به جای اینکه دارو را برای بیمار تجویز کنند دانسته یا ندانسته شرکت تجاری را تجویز می‌کنند و این یک تقاضای القایی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بازار دارویی کشور بهم بریزد. اختراعی افزود: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با مطرح کردن بحث امضا‌های طلایی باعث شد تا شفافیت آغاز شود وقتی امکان ارز یارانه‌ای تأمین می‌شود باید بخش‌هایی که مسؤول تخصیص این ارز هستند با نظام‌های بازرسی و کنترلی همراه شوند و شفافیت در سیستم ایجاد شود، اما متأسفانه ضعف در نظارت باعث سوء استفاده‌ها از ارز دولتی شد. ­رئیس سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی گفت: ما می‌توانستیم با حدود ۷۰۰ میلیون دلار همه نیاز‌های دارویی کشور را تأمین کنیم، اما سوء استفاده‌ها باعث شد این بازار به قدری بزرگ شود که رکود ۴ میلیارد دلار را زدیم و این یک جنایت در حق مردم بود. اختراعی افزود: وقتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌گوید یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار داروی مشابه داخلی وارد کشور شده است عده‌ای می‌گویند که این عدد بسیار ناچیز است و نباید به دلیل آن مردم را نگران کنیم در صورتی که این عدد به اندازه بودجه برخی کشورهاست و ما عدد و رقم‌ها از دستمان در رفته است. وی گفت: بحث امضا‌های طلایی صحت دارد و متأسفانه برخی شرکت‌ها دارو‌های وارداتی خود را با قیمتی حتی بالاتر از نرخ آن در خارج از کشور به مردم فروختند.

نظر ظریف در مورد روند غنی‌سازی ایران +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
الفالف1 روز قبل
نشریه‌ی «هیل» وابسته به کنگره‌ی آمریکا در گزارشی با عنوان «واقعیات دهشتناک جنگ با ایران» می‌نویسد گرچه جنگ احتمالی آمریکا با ایران طولانی نخواهد بود، اما تبعات کوتاه مدت و دراز مدت آن برای منافع آمریکا «ویرانگر» است. بسیاری از موشک‌ها توسط سیستم‌های ضد موشک آمریکا سرنگون می‌شوند اما تعداد زیادی نیز به هدف برخورد کرده و خساراتی محدود به بار می‌آورند. پایگاه‌های نظامی در بندرعباس و بوشهر در خلیج فارس، جاسک و چابهار در خارج از خلیج فارس، هدف حملات موشکی قرار می‌گیرند. توانایی‌های نظامی ایران به سرعت کاهش می‌یابد. تعداد زیادی از کشورهای حاشیه‌ی خلیج فارس نیز از حمله‌ی سایبری به زیرساخت‌های نفتی خود خبر می‌دهند.

نظرها

اخبار بیشتر