شرور سابقه دار در شاهرود به هلاکت رسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. حوادث
شرور سابقه دار در شاهرود به هلاکت رسید

شرور سابقه دار در شاهرود به هلاکت رسید

مهرخبرگزاری مهر |
شاهرود - فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه شرور سابقه‌دار در این شهر به هلاکت رسید، گفت: تاکنون ۱۰شاکی برای جرایم خشن این فرد به کلانتری مراجعه کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کریمی عصر جمعه در جمع خبرنگاران به میزبانی سالن جلسات فرماندهی انتظامی شاهرود از به هلاکت رساندن شرور سابقه دار در این شهر خبر داد و ابراز داشت: این فرد سابقه دار اقدام به چند فقره زورگیری و آدم ربایی در شاهرود کرده بود.

وی با بیان اینکه این فرد با سوابق متعدد کیفری دستگیر و باتبانی یکی از همدستانش موفق به فرار شد، افزود: بلافاصله تیم‌های عملیاتی ویژه برای دستگیری این فرد تشکیل شد.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه نامبرده اقدام به تهیه یک قبضه سلاح کرده بود، ابراز داشت: در زمانی که یکی از ماموران مخفیگاه وی را شناسایی کرده بود باحمله به وی با اسلحه از محل متواری می‌شود.

کریمی از اقدام به زورگیری این فرد ۲۸ ساله نیز سخن گفت و تصریح کرد: نامبرده نیمه شب گذشته با یک قبضه قمه از فردی جوان اقدام به زورگیری پنج میلیون ریال وجه نقد کرده وقصد تهیه پول و فرار از شهرستان را داشت که مخفیگاه وی توسط تیمهای ویژه پلیس وماموران کلانتری ۱۱ آزادی شاهرود شناسایی شد.

وی افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد وی با تهدید سلاح سرد اقدام به ربودن صاحب خانه و اجبار وی به حضور درمنزل کرده که با حضور تیم دستگیری در محل، متهم از طبقه چهارم ساختمان به طبقه اول می‌پرد.

خبری: اخبار حوادث ناگوار

فرمانده انتظامی شاهرود در ادامه ابراز داشت: این فرد با شکستن درب ورودی بالکن یکی ازهمسایه‌ها وارد منزل شده وضمن حضور در اتاق خواب این منزل درب راقفل و از نورگیر وارد پارکینگ می‌شود که در این زمان با رویت ماموران با قمه به سمت آنان حمله ور شده که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی ودستگیری وی می‌کنند.

کریمی با اشاره به مجروحیت متهم از اعزام فوری تیم فوریتهای پزشکی خبر داد و تصریح کرد: درنهایت با تلاشهای فراوان تیم پزشکی، متهم فوت کرد.

وی در پایان با اشاره به جرایم بی شماری که این فرد خطرناک انجام داده بود گفت: با ترسی که شکات از این فرد داشتند تاکنون حاضر به شکایت نشده بودند که با کشته شدن وی تاکنون قریب به ۱۰ نفر شاکی برای اعلام جرایم خشن این فرد به کلانتری مراجعه کردند.

فرمانده انتظامی شاهرود امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس دانست و افزود: نیروی انتظامی به عنوان حافظ نظم و امنیت به هیچکس اجازه جولان نخواهد داد و کسانی که سودای ناامنی در سردارند بدانند قانون چون مشتی پولادین در برابرهنجار شکنان بوده و پایان راه این افراد چیزی جز تباهی نخواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

دستشون درد نکنه بکشن این آشغالای بی خانواده را

8 ماه قبل

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها