سنگین‌ترین پرونده‌های تفریغ بودجه برای کدام سازمان‌ها است؟ + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

سنگین‌ترین پرونده‌های تفریغ بودجه برای کدام سازمان‌ها است؟ + فیلم

رئیس دیوان محاسبات کشور از پرونده‌های سنگین تفریغ بودجه در برخی سازمان‌ها صحبت کرد.
سنگین‌ترین پرونده‌های تفریغ بودجه برای کدام سازمان‌ها است؟ + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور در برنامه دست خط شبکه پنجم سیما گفت: سنگین‌ترین پرونده سال‌های اخیر تفریغ بودجه، مربوط به نفت و خصوصی‌سازی بوده است.

وی افزود: بیشترین مبلغ تخلف در شرکت‌هایی که در آن خصوصی سازی شکل گرفته است برای کشت و صنعت دشت مغان بود.

بیشتر بخوانید: پشت پرده جنجالی استعفای وزیر آموزش و پرورش از نظر رئیس کمیسیون آموزش مجلس +فیلم 

انتهای پیام/

رئیس دیوان محاسبات کشور در برنامه دست خط + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | تهمت نژادی تاکتیک ویژه ترامپ برای ۲۰۲۰

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این توهین‌های ترامپ قططعنامه کنگره علی اش را به همراه داشت اما در نظرسنجی داخلی حزب جمهوری خواه۴ درصد محبوبیتش افزایش یافته است!

مرگ وحشتناک یک چترباز به دلیل وقوع تندباد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران17 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک چترباز در شهر دنیزلی ترکیه به محض پرواز در آسمان با وقوع تندباد غافلگیر شد. این مرد ۴۱ ساله در این تندباد محکم به زمین خورد و جانش را از دست داد. بیشتر بخوانید: عبور چتربازان نیروی دریایی از یک قدمی مرگ + فیلمانتهای پیام/وقوع تورنادو حین چتربازی + فیلم
مهرمهر12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.
تسنیمتسنیم13 ساعت قبل
او در ۱۶ ژوئیه با کسب نزدیک به اکثریت مطلق آراء نمایندگان پارلمان اروپا به عنوان رئیس کمیسیون اروپا انتخاب شد. دفتر نمایندگی جدید اتحادیه اروپا در عشق آباد پایتخت ترکمنستان به زودی افتتاح خواهد شد. در جریان دیدار فدریکا موگرینی نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجه و سیاست امنیتی از عشق آباد در اوایل ماه جاری، توافقنامه‌ای میان دولت ترکمنستان و اتحادیه اروپا، سازمان اروپایی انرژی اتمی اتحادیه اروپا برای ایجاد، امتیاز و مصونیت دفتر اتحادیه اروپا در ترکمنستان به امضا رسید. در همین راستا ترکمنستان و جمهوری آذربایجان با مشارکت ترکیه و اتحادیه اروپا مذاکرات احداث خط لوله ترانس ‌خزر را آغاز کرده‌اند. حجم تجارت میان دو طرف در سال ۲۰۱۸ حدود ۷۰۰ میلیون یورو (طبق آمار اتحادیه اروپا) بوده است.

تصاویر پهپاد ایران از ناو آمریکایی

تابناکتابناک3 ساعت قبل
پس از آنکه آمریکا ادعا کرد یک پهپاد ایرانی را که در هنگام عبور از تنگه هرمز به این ناو نزدیک شده هدف قرار داده، سپاه پاسداران این ادعا را تکذیب کرد و تصاویر این پهپاد را از ناو آمریکایی منتشر کرد. وزارت دفاع آمریکا ادعا کرده بود: «حوالی ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی یک هواپیمای بدون سرنشین از نوع بال ثابت به کشتی آبی-خاکی یواس‌اس باکسر که در حال حرکت به سمت تنگه هرمز بود، نزدیک شد و در محدوده خطرناکی قرار گرفت. کشتی یو‌اس‌اس باکسر نیز به‌منظور حفظ امنیت خود و خدمه اقدام دفاعی انجام داد.» تصاویر ثبت شده در همین ساعت توسط این پهپاد را می‌بینید.

حرف‌های عجیب پسر ترامپ، سوژه‌ خنده‌ی کمدین معروف + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران20 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پس از آن که اریک ترامپ، پسر رئیس جمهور آمریکا در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد ۹۵ درصد مردم این کشور از پیام‌های توئیتری نژادپرستانه پدرش علیه زنان دموکرات کنگره حمایت می‌کنند، کمدین معروف آمریکایی به صحبت‌های وی واکنش جالبی نشان داد. بیشتر بخوانید: ادعای پسر ترامپ: ۹۵ درصد مردم آمریکا حامی پیام‌های پدرم علیه زنان دموکرات کنگره هستندانتهای پیام/واکنش جالب کمدین معروف به صحبت‌های پسر ترامپ + فیلم

نظرها

اخبار بیشتر