نمایشگاه ربات چین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

نمایشگاه ربات چین

نمایشگاه ربات CIROS بزرگترین و حرفه ای‌ترین نمایشگاه ربات چین است که کل زنجیره صنعت ربات را تحت پوشش قرار می‌دهد. این رویداد تنها نمایشگاه چین است که توسط فدراسیون بین المللی رباتیک (IFR) پشتیبانی می‌شود. نمایشگاه ربات شانگ‌های با داشتن فضای نمایشگاهی به مساحت ٣٨,٠٠٠ متر مربع و مشارکت حدود ٥٠٠ شرکت رباتیک و ٨٠,٠٠٠ نفر مخاطب، به بزرگترین نمایشگاه ربات در چین تبدیل شده است. ٢٨ هیئت خریدار حرفه‌ای و با کیفیت از صنایع خودرو، مواد غذایی و بسته بندی، پزشکی، الکترونیک، و … در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. این رویداد به بخش‌هایی شامل ترویج توسعه رباتیک، هدایت تغییرات عمیق تولید، ایجاد بستری برای ارتباط صنایع رباتیک و بازار بزرگ چین، سرویس دهی آموزشی، روبات برای سرویس خانگی، روبات‌های تمییز کننده محیط زیست و … تقسیم می‌شود.

نمایشگاه ربات چین - 3نمایشگاه ربات چین - 4نمایشگاه ربات چین - 5نمایشگاه ربات چین - 6نمایشگاه ربات چین - 7نمایشگاه ربات چین - 8نمایشگاه ربات چین - 9نمایشگاه ربات چین - 10نمایشگاه ربات چین - 11نمایشگاه ربات چین - 12نمایشگاه ربات چین - 13نمایشگاه ربات چین - 14نمایشگاه ربات چین - 15نمایشگاه ربات چین - 16

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

بی‌فایده بودن خط و نشان کشیدن طرف‌های غربی برجام برای ایران + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
مسیر کاهش تعهدات برجامی ایران غیرقابل بازگشت است. تنها راه باقی مانده برای اتحادیه اروپا به منظور جلوگیری از نابودی توافق هسته‌ای عملی کردن تعهداتی است که تا به حال انجام نداده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم | موزیک ویدئو جدید رضا صادقی با نقش آفرینی رزیتا غفاری

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
درصد زیادی از زمانی که برای انتخاب خانه صرف می‌شود برای بررسی گزینه‌هایی است که اگر در ابتدا اطلاعاتی درباره آنها وجود داشته باشد احتمالا کسی برای بازدید از انها نمی‌رود. با اطلاعات موجود در آدرس بازدیدهای بهتری خواهید داشت زیرا در بررسی اولیه مورد پسند بوده و ارزش بازدید حضوری دارند.

نشست هم‌اندیشی احزاب، تشکل‌ها و فعالان سیاسی و رسانه‌ای با سخنگوی دولت در زاهدان به روایت تصویر

6+
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل

کلیپی از شلیک موشک فاتح ۱۱۰

مهرمهر1 روز قبل
در تیرماه ۱۳۹۷ یک گروهک تروریستی از دموکرات‌های کردستان عراق به پاسگاه مرزی ایران در مریوان حمله کردند که منجر به شهادت ۱۰ مرزبان شد که چندی بعد سپاه پاسداران پاسخی دندان شکن به آنها داد.

زیباترین تکنیک‌های سال ۲۰۱۹؛ چگونه یک مدافع را نابود کنیم!؟

الفالف14 ساعت قبل
زیباترین تکنیک‌های سال ۲۰۱۹؛ چگونه یک مدافع را نابود کنیم!؟ گروه ویدئو الف، ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۶:۳۷ ۳۹۸۰۴۲۸۰۱۷کلیپی از زیباترین و تماشایی‌ترین دریبل‌ها مقابل یک مدافع را مشاهده کنید.

وقوع تصادف‌ وحشتناک در اتوبان به دلیل سرعت دیوانه‌وار یک خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران12 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در آمریکا که با سرعت دیوانه‌واری در اتوبان در حال رانندگی بود با دو خودروی دیگر تصادف کرد. در این حادثه یک نفر مصدوم شد و به بیمارستان انتقال یافت. بیشتر بخوانید: تصادف شاخ به شاخ، عاقبت رانندگی جنون آمیز در لاین مخالف + فیلمانتهای پیام/برخورد وحشتناک دو خودرو در بزرگراه + فیلم

نظرها

اخبار بیشتر