۵۵ فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت زخمی شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

۵۵ فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت زخمی شدند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
راهپیمایی بزرگ بازگشت در غزه با تاکید بر مذاکره و صلح با رژیم صهیونیستی هرگز، برگزار شد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما از غزه؛ راهپیمایی بزرگ بازگشت در غزه با تاکید بر مذاکره و صلح با رژیم صهیونیستی هرگز، برگزار شد. این ۶۶ امین جمعه راهپیمایی بازگشت بود که مردم فلسطین تلاش مذبوحانه امریکا را در زمینه معامله قرن با ترفند میانجیگری محکوم کردند. راهپیمایان فریاد می‌زدند که امریکا حامی رژیم صهیونیستی و دشمن فلسطینیان است.

محمود خلف عضو کمیته مرکزی جبهه دموکراتیک برای آزادی گفت: تجربه نشان داده است که موضع امریکا کاملا جانبدارانه و در حمایت از رژیم صهیونیستی است و گفتگوها نباید در جهت اهداف رژیم صهیونیستی و دولت امریکا باشد چرا که ما حقوق ملی و وطنی داریم و اسنادی بین المللی مشروعیت ما را تایید می‌کند.

راهپیمایی بازگشت همزمان با حضور هیات مصری برای تثبیت آرامش در منطقه برگزار شد و فلسطینیان تاکید کردند: ورود هیاتها و مذاکرات پوچ فقط محاصره خفه کننده نوار غزه را به نفع صهیونیستها طولانی‌تر می‌کند و به دشمن صهیونیستی فرصت جسارت بیشتر می‌دهد.

خبری: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

یکی از شرکت کنندکان در راهپیمایی بازگشت در غزه گفت: این خاک، وطن آباء و اجدادی ماست و هرگز کوتاه نمی‌آییم. فلسطین فروشی نیست بلکه وقف اسلام است. ما تا پای جان در وطن خود در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی می‌ایستیم.

۶۶ امین راهپیمایی بازگشت فلسطینیان این بار نیز با آتش سلاح‌های ارتش رژیم صهیونیستی مواجه شد. در این تیراندازی بیش از ۵۵ فلسطینی زخمی شدند. فلسطینیان در این راهپیمایی تاکید کردند: رژیم امریکا با همه توان نظامی، سیاسی و مالی خود از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند بنابراین مذاکره با رژیم آمریکا، رفتن به قاضی یک طرفه، و در نتیجه تباه ساختن حقوق ملت فلسطین است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

واقعا مردمی باشید

مهرمهر15 ساعت قبل

کلیپی از شلیک موشک فاتح ۱۱۰

مهرمهر1 روز قبل
در تیرماه ۱۳۹۷ یک گروهک تروریستی از دموکرات‌های کردستان عراق به پاسگاه مرزی ایران در مریوان حمله کردند که منجر به شهادت ۱۰ مرزبان شد که چندی بعد سپاه پاسداران پاسخی دندان شکن به آنها داد.

بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کرد.
مهرمهر13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.
الفالف1 روز قبل
جواد افشار کارگردان سریال گاندو نیز درباره تحریم مالی صداوسیما گفت: اگر قرار است کسی تحریم شود ما هستیم نه افرادی که هیچ نقشی نداشتند. در سریال گاندو، مایکل هاشمیان به عنوان یک روزنامه نگار ایرانی- آمریکایی سوژه اصلی داستان است. بر اساس نظرسنجی‌های صدا و سیما، سریال گاندو در زمان پخس پربیننده‌ترین سریال تلویزیون بوده است. در بخشی از این جوابیه آمده بود: جناب آقای واعظی؛ سریال «گاندو» توهم و تخیل نیست. سریال «گاندو» صدای در گلو مانده مردم ایران است.
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ قدیری ابیانه با اشاره به سایت بدهی لحظه‌ای امریکا افزود: بدهی دولت فدرال امریکا حدود ۲۲ تریلیون دلار معادل ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است، جمع بدهی دولت، شرکت‌ها و مردم امریکا نیز حدود ۷۲ تریلیون دلار معادل هزار و ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است. سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران با بیان اینکه امریکا در حال سقوط است، گفت: ​ از نظر توزیع ثروت هم اکنون ۳ نفر بیش از نیمی از جمعیت امریکا ثروت دارند. امریکا ۳۲۰ میلیون نفر جمعیت دارد که این ۳ نفر بیش از ۱۶۰ میلیون نفر ثروت دارند. قدیری ابیانه با بیان اینکه هرچند اقتصاد امریکا بزرگ است، اما میزان بدهی امریکا به اندازه اقتصادش خیلی بزرگ‌تر است، گفت: این امر برای اقتصاد امریکا بسیار شکننده است. یک زمانی بیش از ۴۰ درصد اقتصاد جهان در دست امریکا بود، اما اکنون میزان اقتصاد امریکا به زیر ۱۵ درصد رسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر