تظاهرات علیه سیاست مهاجرتی ترامپ
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

تظاهرات علیه سیاست مهاجرتی ترامپ

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
فعالان آمریکایی در شهر میلواکی با برپایی تظاهرات، تغییر سیاست‌های مهاجرتی ترامپ را خواستار شدند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، فعالان آمریکایی با برپایی تظاهرات، تغییر سیاست‌های مهاجرتی ترامپ را خواستار شدند.

شماری از لاتین تبار‌های آمریکا امروز در شهر میلواکی در ایالت ویسکانسین تظاهرات برپاکردند. این تظاهرات در اعتراض به سیاست‌های مهاجرتی دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بود. معترضان در اقدامی نمادین چند قفس درست کرده و عروسک‌هایی را در داخل آن‌ها قرار داده بودند که نماد مهاجران بود. معترضان با تجمع درمقابل دفتر سناتور ران جانسون Ron Johnson از اعضای جمهوریخواه سنای آمریکا تغییر سیاست‌های دولت را درباره مهاجران به ویژه مهاجران گرفتار شده در مرز آمریکا و مکزیک را خواستار شدند. آن‌ها شعار می‌دادند به اخراج مهاجران پایان بدهیدو بجای این کار به فکر آموزش مهاجران باشید. آن‌ها در مخالفت با طرح ترامپ برای احداث دیوار مرزی آمریکا و مکزیک می‌گفتند «نه به قفس و نه به دیوار». این فعالان امریکایی می‌گفتند باید کودکان بازداشت شده مهاجر آزاد شوند. آن‌ها می‌خواستند وارد دفتر کار سناتور جانسون شوند که نیرو‌های امنیتی مانع آن‌ها شدند.

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

واقعا مردمی باشید

مهرمهر15 ساعت قبل

کلیپی از شلیک موشک فاتح ۱۱۰

مهرمهر1 روز قبل
در تیرماه ۱۳۹۷ یک گروهک تروریستی از دموکرات‌های کردستان عراق به پاسگاه مرزی ایران در مریوان حمله کردند که منجر به شهادت ۱۰ مرزبان شد که چندی بعد سپاه پاسداران پاسخی دندان شکن به آنها داد.

بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کرد.
مهرمهر13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.
الفالف1 روز قبل
جواد افشار کارگردان سریال گاندو نیز درباره تحریم مالی صداوسیما گفت: اگر قرار است کسی تحریم شود ما هستیم نه افرادی که هیچ نقشی نداشتند. در سریال گاندو، مایکل هاشمیان به عنوان یک روزنامه نگار ایرانی- آمریکایی سوژه اصلی داستان است. بر اساس نظرسنجی‌های صدا و سیما، سریال گاندو در زمان پخس پربیننده‌ترین سریال تلویزیون بوده است. در بخشی از این جوابیه آمده بود: جناب آقای واعظی؛ سریال «گاندو» توهم و تخیل نیست. سریال «گاندو» صدای در گلو مانده مردم ایران است.
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ قدیری ابیانه با اشاره به سایت بدهی لحظه‌ای امریکا افزود: بدهی دولت فدرال امریکا حدود ۲۲ تریلیون دلار معادل ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است، جمع بدهی دولت، شرکت‌ها و مردم امریکا نیز حدود ۷۲ تریلیون دلار معادل هزار و ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است. سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران با بیان اینکه امریکا در حال سقوط است، گفت: ​ از نظر توزیع ثروت هم اکنون ۳ نفر بیش از نیمی از جمعیت امریکا ثروت دارند. امریکا ۳۲۰ میلیون نفر جمعیت دارد که این ۳ نفر بیش از ۱۶۰ میلیون نفر ثروت دارند. قدیری ابیانه با بیان اینکه هرچند اقتصاد امریکا بزرگ است، اما میزان بدهی امریکا به اندازه اقتصادش خیلی بزرگ‌تر است، گفت: این امر برای اقتصاد امریکا بسیار شکننده است. یک زمانی بیش از ۴۰ درصد اقتصاد جهان در دست امریکا بود، اما اکنون میزان اقتصاد امریکا به زیر ۱۵ درصد رسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر