فیلم/ حضور «جلیقه‌سیاه‌ها» در خیابان‌های پاریس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

فیلم/ حضور «جلیقه‌سیاه‌ها» در خیابان‌های پاریس

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
عده‌ای از پناهجویان آفریقایی در فرانسه که مدارک قانونی اقامتی ندارند، با تجمع و تظاهرات در پاریس خواستار دریافت مدارک و بهبود وضعیت خود شدند.این اقدام با واکنش پلیس روبرو شد و چندین نفر دستگیر شدند.

دریافت ۱ MB

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نخستین رویداد خوشامدگویی به شرکت‌های دانش بنیانی که امسال مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند امروز در سالن صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور رییس صندوق، معاونان، ­ نمایندگان شرکت‌های دانش­ بنیان و همچنین مسئول کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش­ بنیان در معاونت فناوری رییس جمهور برگزار شد. این رویداد به منظور آشنایی­ بیشتر دست اندرکاران شرکت‌های دانش بنیان نوین با خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی همچون تسهیلات، ضمانت نامه و دیگر خدمات برگزار شده است. قرار است سلسله نشست هایی­ درباره خوشامدگویی به شرکت‌های دانش بنیان نوین برگزار شود تا همه این شرکت‌ها در سراسر کشور از خدمات صندوق نوآوری و­ شکوفایی مطلع شوند و متناسب با نیازشان استفاده کنند.

روایت تصویری وعده رهبرانقلاب که ۳روزه به وقوع پیوست

مهرمهر1 روز قبل

وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

الفالف21 ساعت قبل
وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد! گروه فرهنگی الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹ ۳۹۸۰۴۳۰۱۳۹رضا زهتابچیان، کارگردان فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در واکنش به ۵ ماه کش و قوس اکران این فیلم، با انتشار سکانسی کنایه‌آمیز از فیلمش در اینستاگرام، نوشت: وقتی یک فیلم، امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

کاهش قیمت دلاری که دستاورد آن تنها گرانی بود!

مهرمهر22 ساعت قبل

فیلم | نقاشی چهره آرمسترانگ با تراکتور روی یک زمین کشاورزی!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟

فیلم | اعدام و صدها سال زندان آیا باعث ریشه‌کنی فساد شد؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بزرگترین پرونده، پرونده بانک سرمایه بوده که شبکه مفسدین داشته. ابرفسادی با پول معلمان بازنشسته، ۱۴ هزار میلیارد تومان اختلاس و ۳۱ متهم. سلاطین قیر، پتروشیمی، سکه، کاغذ و مافیای دلار محاکمه شدند. سلطان قیر و سلطان سکه برای جرم‌های‌شان بالای دار رفتند. صدها سال حکم اعدام صادر شده اما ابراهیم فیاض می‌گوید هنوز افکار عمومی باور ندارند با فساد برخورد ریشه‌ای شده است.

نظرها

اخبار بیشتر