طرح «اعاده اموال نامشروع» به دنبال مبارزه با فساد آقازاده‌ها است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی

طرح «اعاده اموال نامشروع» به دنبال مبارزه با فساد آقازاده‌ها است

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
اقتصادنیوز: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: حجم زیادی از نارضایتی‌ها، نتیجه فساد و تبعیض در میان مسئولان و آقازاده‌هایشان است و طرح اعاده اموال نامشروع به دنبال مبارزه با مسئولان و آقازاده‌های مفسد است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه هیچ کشوری به رشد و توسعه اقتصادی نرسیده مگر آنکه با فساد اقتصادی در هر سطحی مبارزه کرده و توانسته عدالت اجتماعی را محقق سازد، گفت: در این مسیر مبارزه با فساد اقتصادی مسئولان و خانواده‌های آنها ضروری است.

وی افزود: گویی ضرورت دارد تا نظامی برای مراقبت از مسئولان وجود داشته باشد؛ باید ذی‌نفعان کسب قدرت اقتصادی و سیاسی را زیر نظر قرار دهیم که اگر آزادی عمل داشته باشند، مسئولیتشان دچار خدشه می‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: در نتیجه اعتماد مردم به نظام و اقتصاد کشور آسیب می‌بیند و حجم زیادی از نارضایتی‌ها، نتیجه فساد و تبعیض در میان مسئولان و آقازاده‌هایشان است و طرح «اعاده اموال نامشروع» به دنبال مبارزه با مسئولان و آقازاده‌های مفسد است.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: به همین دلیل مجلس شورای اسلامی لزوم قانونگذاری در این زمینه را ضروری دانست و در این راستا طرح الحاق موادی به قانون اجرایی شدن اصل ۴۹ یا اعاده اموال نامشروع مسئولان را به تصویب رساند.

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

آقای قاضی زاده هاشمی: "حجم زیادی از نارضایتی‌ها، نتیجه فساد و تبعیض در میان مسئولان و آقازاده‌هایشان است " آقای قاضی زاده هاشمی جنابعالی و نماینگان محترم مجلس به این موضوع آگاهید و هزاران بار طی چهل سال گذشته اظهار کرده اید ؛ پس چرا اقدامی نمی کنید ؟! چرا فقط حرف می زنید ؟! کشور با این فامیل و باند بازیها ( انتصاب این افرادبی کفایت ) وارد بحران شده , تا کی باید شاهد انتصابات تحمیلی باشیم لطفا به انتصابات تحمیلی اخیر در وزارت امور اقتصادی و دارایی توجه کنید آیا این انتصابات بر اساس شایسته سالاری است , آیا قانونی است ؟! شرعی است ؟! اخلاقی است ؟! حرفه ای است ؟! آثر بخش است ؟! آیا برای این مملکت و مردم خروجی مثبت دارد و... و... ؛ آیا فردی که متصدی محیط زیست وزارت امورخارجه بوده ظرفیت مدیریت حوزه فوق تخصصی وزارت دارایی را دارد ؟!!!.

8 ماه قبل

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها