فیلم / بازگشت رونالدو به تمرینات یوونتوس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

فیلم / بازگشت رونالدو به تمرینات یوونتوس

ایلناخبرگزاری ایلنا |
کریستیانو رونالدو امروز پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی به تمرینات بیانکونری بازگشت.

فیلم / بازگشت رونالدو به تمرینات یوونتوس - 2

حجم ویدئو: ۱٫۰۲M | زمان ویدئو: ۰۰:۰۰:۱۲دانلود فایل ویدئویی

خبری: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فارسفارس17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال که صبح امروز در سالن وزنه تمرین بدنسازی انجام داده بود از ساعت ۱۸ در زمین نفت تهرانسر تمرینات خود را پیگیری کرد. *فرشید باقری که طی چند هفته اخیر در تمرینات استقلال حضور نداشت امروز خودش را به کادر فنی معرفی کرد. * در تمرین امروز باز هم تعدادی از تماشاگران موفق شد برنامه‌های تاکتیکی این تیم را تماشا کنند اما همچنان تمرینات استقلال به روی خبرنگاران بسته است. ووریا غفوری نیز در بازی درون تیمی استقلال هم پاس گل داد و هم موفق به گلزنی شد. تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه در دیداری دوستانه به مصاف بادران خواهد رفت.

فیلم/گل‌هاومهارت‌های مهاجم مدنظر پرسپولیس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل

فیلم/ دست ندادن رحمتی با علیرضا منصوریان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

با ضریب یک و یک هزارم؛ شما شرط را باخته‌ای آقای پیام صادقیان

ایلناایلنا1 روز قبل
پیام صادقیان امروز تبدیل به نماد دیگری از هرز رفتن یک استعداد ناب در فوتبال ایران شده است که می‌توانست امروز در جایگاه دیگری قرار داشته باشد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، قصه پیام صادقیان و پیام صادقیان‌ها در فوتبال ما اگرچه دردناک و جانسوز ولی به شدت تکراری و کلیشه‌ای شده است. از محسن مسلمان به عنوان علی کریمی جدید، از کاوه رضایی به عنوان جانشین علی دایی و از پیام صادقیان به عنوان یک مهدوی‌کیایی دیگر. فوتبال پیام امروز و در پی تصمیم اشتباه جدید او تمام نشده است. بیست و هفت سالگی دقیقا زمان کنار گذاشتن فوتبال است وقتی پیام صادقیان باشی.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، با رفتن برانکو و آمدن کالدرون، آرایش پرسپولیس برای فصل جدید تغییر می‌کند. حالا از تمرینات پرسپولیس شنیده می‌شود کالدرون می‌خواهد پرسپولیس را به آرایش ۱-۳-۲-۴ برگرداند. در این آرایش احتمالا چهار دفاع فصل قبل پرسپولیس در لیگ نوزدهم هم کنار هم قرار می‌گیرند. در پرسپولیس برای سه بازیکن پشت مهاجم ترافیک سنگینی شکل گرفته است. احتمالا این تیم با ترابی، امیری و احمدزاده فصل را شروع می‌کند، تا با بهبود مصدومیت بشار رسن، این بازیکن در پست هافبک تهاجمی به ترکیب پرسپولیس برگردد.

بازگشت پاراوزنه‌برداران به کشور

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر