شیرینی الف رکورد گینس را جابجا می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

شیرینی الف رکورد گینس را جابجا می‌کند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
"شیرینی الف" به عنوان بزرگترین و برترین برند کیک و شیرینی خاورمیانه شمارا دعوت می‌نماید تا در بزرگترین جشن تولد جهان و برش بزرگترین و سنگین‌ترین کیک جهان به وزن 15 هزار کیلو در سالروز تولد امام رضا (ع)حضور بهم رسانید.

دریافت ۸ MB

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

شیرینی الف

با حضور هنرمندان عرصه سینما و موسیقی و مشاهیر ایران

با همکاری و مساعدت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

مکان: تهران، دریاچه خلیج فارس (جنب میدان دریاچه)

زمان: یکشنبه ۲۳ تیرماه ساعت ۱۹ عصر

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام زیر مراجعه فرمائید.

Instagram.com/shirinialef_markazi

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دوازده مینیاتور؛ روشن محمدکولیف

تابناکتابناک18 ساعت قبل

جشن دانش آموختگی

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
ایسناایسنا18 ساعت قبل
‌برای اولین بار، رونمایی و معرفی، ۳۲۰۰ سند و طرح پژوهشی قیام مسجد گوهرشاد، انجام شد. ‌به گزارش ایسنا- حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید امیر احمدی طباطبایی در نشستی که به مناسبت ایام حمله به مسجد گوهرشاد، در موزه قرآن آستان قدس رضوی با حضور جانبازان و خانواده شهدای قیام گوهرشاد برگزار شد، گفت: اسنادی که امروز از آن‌ها رونمایی می‌شود، مجموعه ۳۱۲۵ برگی اسناد قیام گوهرشاد است که تعدادی از آن‌ها در مرکز اسناد آستان قدس رضوی و عمدتا در مرکز اسناد انقلاب اسلامی نگهداری می‌شود. وی ادامه داد: این اسناد مربط به پیش از واقعه، زمان وقوع و پس از آن است. این پژوهشگر تاکید کرد: گفتنی است که تمام این اسناد در چند دسته از جمله ژاندارمری، اسناد اداری که اسناد اصلی هستند و دسته سوم هم اسناد خطی دادگاهی است. بنابراین با این افراد باید چه کرد؟ این در حالی است که به نظر می‌رسد این افراد به صورت سازمان یافته عمل می‌کنند.

شرکت‌های چندملیتی بازار دارو را بهم ریخته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
وی گفت: پزشکان ما به جای اینکه دارو را برای بیمار تجویز کنند دانسته یا ندانسته شرکت تجاری را تجویز می‌کنند و این یک تقاضای القایی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بازار دارویی کشور بهم بریزد. اختراعی افزود: وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با مطرح کردن بحث امضا‌های طلایی باعث شد تا شفافیت آغاز شود وقتی امکان ارز یارانه‌ای تأمین می‌شود باید بخش‌هایی که مسؤول تخصیص این ارز هستند با نظام‌های بازرسی و کنترلی همراه شوند و شفافیت در سیستم ایجاد شود، اما متأسفانه ضعف در نظارت باعث سوء استفاده‌ها از ارز دولتی شد. ­رئیس سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی گفت: ما می‌توانستیم با حدود ۷۰۰ میلیون دلار همه نیاز‌های دارویی کشور را تأمین کنیم، اما سوء استفاده‌ها باعث شد این بازار به قدری بزرگ شود که رکود ۴ میلیارد دلار را زدیم و این یک جنایت در حق مردم بود. اختراعی افزود: وقتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌گوید یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار داروی مشابه داخلی وارد کشور شده است عده‌ای می‌گویند که این عدد بسیار ناچیز است و نباید به دلیل آن مردم را نگران کنیم در صورتی که این عدد به اندازه بودجه برخی کشورهاست و ما عدد و رقم‌ها از دستمان در رفته است. وی گفت: بحث امضا‌های طلایی صحت دارد و متأسفانه برخی شرکت‌ها دارو‌های وارداتی خود را با قیمتی حتی بالاتر از نرخ آن در خارج از کشور به مردم فروختند.

لاله‌زار: ابتذال موسیقی پاپ با امثال ابراهیم‌زاده

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
هفته کم رمق فرهنگ و هنر، یک ضدپیشنهاد در موسیقی و قطعه‌ای از محسن ابراهیم زاده، یک فیلم از نمایش خانگی به جای اکران که چیزی ندارد، یک خواندنی و یک بلیت برنده.

نقدی به وضع مد و لباس

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان موضوع مد و لباس است؛ حوزه‌ای که به نظر می‌آید رهای رهاستنقدی به وضع مد و لباسنقدی به وضع مد و لباسبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از نقد‌های جدی به وضعیت فرهنگی امروزمان درد و دل‌های مشترک بین مردم، تولیدکنندگان، کارشناسان، پژوهشگران و طراحان مد و لباس درباره حوزه‌ای است که به نظر می‌آید رهای رهاست. یکی از گلایه‌های جدی اغلب زنان جامعه که می‌خواهند در فضای عمومی با پوششی امن و مطابق با عقایدشان حاضر شوند و از طرفی به قانون هم احترام بگذارند این است که گشتیم نبود، نگردید نیست.

نظرها

اخبار بیشتر