جزئیات نخستین روز دادگاه «محمدعلی نجفی»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی

جزئیات نخستین روز دادگاه «محمدعلی نجفی»

مهرخبرگزاری مهر |
نخستین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران به اتهام قتل میترا استاد همسر دومش به‌صورت علنی در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی برگزار شد.

در ادامه بخوانید

ماجرای اصابت گلوله به محافظ نماینده اصفهان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما نماینده اصفهان در مجلس برای انجام مصاحبه به خیابان لبافی نژاد می‌رود، بعد از اینکه از ماشین پیاده می‌شوند دو نفر سارق به راننده ایشان حمله می‌کنند. راننده هم از سلاح استفاده و تیراندازی می‌کند که یکی از شلیک‌ها به پای خودش می‌خورد و به بیمارستان منتقل می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

فیلم/ مربی که روز گذشته شیر به او حمله کرد، کیست؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
«نادر رضا نوری»، مدیر دهکده طبیعت قزوین در جریان بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از دهکده طبیعت مورد حمله یک قلاده شیر قرار گرفت و با مداخله به هنگام مأموران و مربیان حیوانات این حادثه کنترل شد.

دستگیری سارق زن منازل+فیلم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- توضیحات رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، توضیحات سرهنگ احمد ناصری رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید: انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
اما با وجود این به نظر می‌رسد که هنوز تهران زیرساخت‌های خوب مناسبی برای توسعه دوچرخه‌سواری نداشته باشد. با وجود این یعقوب آزاددل، مدیر سیستم حمل‌ونقل پاک شهرداری تهران معتقد است که شهر تهران مسیر خوبی را در مورد توسعه فرهنگ دوچرخه‌سواری در پیش گرفته است. او در این گفت‌وگو از تدوین سند استراتژیک توسعه دوچرخه‌سواری شهر تهران می‌گوید و از تاثیرات واقعی-و نه تغییرات رویایی و غیرواقعی-توسعه دوچرخه‌سواری می‌گوید و اینکه قرار است با اجرای سند توسعه دوچرخه‌سواری تهران در این عرصه، به چه نقطه‌ای برسد؛ گفت‌وگویی درمورد ابعاد توسعه دوچرخه‌سواری در پایتخت. شما در مورد وضعیت کنونی معابر دوچرخه‌سواری تهران صحبت کردید ولی نگفتید که قرار است در تهران چقدر مسیر دوچرخه‌سواری احداث شود؟ براساس سند توسعه باید تا سال ۱۴۰۱، طول مسیر دوچرخه‌سواری تهران به ۵۰۰ کیلومتر برسد. صادقانه بگویید، به عنوان یک مدیر، به تحقق اهداف طرح توسعه دوچرخه‌سواری ایمان دارید یا هنوز به آن شک دارید؟!

گرم‌ترین هفته تابستان در ایران

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: تهران هم در روز‌های اخیر هوای گرم را پشت سر گذاشت و دمای هوا دیروز به ۴۱ درجه سانتیگراد رسید. وی گفت: در میان مراکز استان‌ها، تهران دیشب گرم‌ترین هوا را با ۳۴ درجه تجربه کرد و پیش‌بینی می‌کنیم هوای گرم تهران تا پایان هفته ادامه داشته باشد. سرکرده افزود: این هفته پدیده‌های دیگری همچون وزش باد در نوار شرقی کشور می‌تواند در نهبندان و سربیشه خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه زابل با خیزش گرد و خاک همراه باشد. وی افزود: رگبار‌های تابستانی عصر امروز و فردا در جنوب شرق کشور به ویژه جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان، شمال فارس و بخش‌های شمالی هرمزگان پیش بیش می‌شود و حتما هموطنان عزیز از رفتن به ارتفاعات خودداری کنند. سرکرده گفت: همچنین سالمندان، بیماران قلبی و ریوی از ساعت ۱۰صبح تا ۵ بعد از ظهر از هرگونه تردد غیرضروری خودداری کنند تا گرمازده نشوند.

نظرها

اخبار بیشتر