(ویدئو) توزیع ساندیس مسموم در بهشت زهرا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(ویدئو) توزیع ساندیس مسموم در بهشت زهرا

فراروخبرگزاری فرارو |
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا اظهار کرد: فردی میانسال، رو به روی خانه شهید مستقر در سازمان بهشت زهرا (س) بنا داشت تعدادی ساندیس آلوده و سمی را در بین افراد حاضر در بهشت زهرا (س) توزیع کند که به محض اطلاع سازمان بهشت زهرا و با همکاری و همراهی دژبان مستقر در سازمان و همکاران در خانه شهید و نیروی انتظامی، فرد خاطی دستگیر شد. این فرد، تعدادی ساندیس را به سم آلوده کرده بود که با ورود به موقع نیروی انتظامی، دژبان مستقر در سازمان و همکاران در بیناد شهید مستقر در خانه شهید دستگیر و روانه بازداشتگاه شد ضمن اینکه بر اساس گزاراشات میدانی صورت گرفته فردی از این ساندیس‌های آلوده به سم نخورده است.

کد ویدیو دانلود

منبع: رکنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه خط حمله پرسپولیس (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ حمله با چاقو به بازیگر معروف!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل

۱۰ مورد از بهترین ورزشگاه هایی که در آینده خواهیم دید

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
ایران ورزشیایران ورزشی1 روز قبل
در روزهای اخیر صحبت از جذب مدافعی از سوی استقلالی‌ها می‌شود که هرچه در آمار‌ها می‌گردیم سابقه روشنی از آن پیدا نمی‌کنیم. خبر از جذب احتمالی عارف غلامی است. مدافعی که در سال‌های اخیر در تیم‌های ذوب آهن، سپاهان و درنهایت فولاد خوزستان چرخیده و مصدمیت هایی را هم پشت سرگذاشته است. غلامی که فصل پیش را هم در تیم بحران زده فولاد توپ زده مجموعا ۵۱۵ دقیقه در این تیم بازی کرده و تعداد بازی هایش نیز از عدد ۸ تجاوز نکرده است. در همین تیم‌های پایه استقلال هستند بازیکنانی که به مراتب شرایط فنی مطلوب‌تری نسبت به عارف غلامی دارند وهزینه‌های کمتری را هم به دوش باشگاه استقلال می‌گذارند و قطعا بازدهی بهتری هم خواهند داشت.

نکوداشت استاد کابلی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل

توصیه رئیس ستاد مکه به حجاج ایرانی + فیلم

فارسفارس1 روز قبل
رییس ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه افزود: اکنون شرایط از هر نظر برای ورود زائران ایرانی به این شهر مقدس آماده است. رییس ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه همچنین از حجاج ایرانی خواست هنگام ترددهای درون شهری و زیارت مسجدالحرام، حتما کارت شناسایی خود را همراه داشته باشند. رضایی افزود: تاکنون حادثه خاصی برای زائران ایرانی در مکه مکرمه رخ نداده است و همگی آنها در شرایط خوب و مناسبی بسر می‌برند. *وضعیت اسکان زائران در هتلهابه گفته رییس ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه، برای اسکان زائران ایرانی با ۸۰ هتل در شهر مکه قرارداد بسته شده است و تاکنون، کاروانهای ایرانی در ۵۲ هتل استقرار یافته‌اند. وی گفت: متوسط مدت اقامت حجاج ایرانی در مکه ۳۰ روز است اما علاوه بر آن، زائران مدینه قبل و بعد مهمان شهر پیامبر هستند.

نظرها

اخبار بیشتر