حمله به هتلی در افغانستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

حمله به هتلی در افغانستان

مهرخبرگزاری مهر |
وزارت کشور افغانستان از حمله افراد مسلح به هتلی در شهر قلعه نو در شمال غرب این کشور و تیراندازی به سوی غیرنظامیان خبر داد. طالبان مسئولیت حمله به این هتل را برعهده گرفت.

در ادامه بخوانید

فیلم | تهمت نژادی تاکتیک ویژه ترامپ برای ۲۰۲۰

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این توهین‌های ترامپ قططعنامه کنگره علی اش را به همراه داشت اما در نظرسنجی داخلی حزب جمهوری خواه۴ درصد محبوبیتش افزایش یافته است!

از دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعات

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کلاکت ۲۷ تیراز دعوای سینما و کتاب تا بی کاغذی مطبوعاتاختلاف نظر بین پردیس سینمایی و باغ کتاب، مطبوعات همچنان کاغذ ندارند و … از عناوین مهم کلاکت هستند

تظاهرات هزاران پورتو ریکویی علیه فساد فرماندار

13+
مهرمهر15 ساعت قبل
ایسناایسنا13 ساعت قبل
استاندار اردبیل گفت: امسال رونق صنعت در استان اردبیل نمودی عملی پیدا می‌کند و یک تحول عظیم در این حوزه در حال شکل‌گیری است. بهنامجو افزود: امسال در استان اردبیل سال رونق صنعت است و ما باید سرمایه‌گذاران را راغب به این کار کنیم تا در سفر رئیس جمهور که در آینده‌ای نزدیک انجام می‌شود منابع عظیمی به استان تزریق شود. فرماندار اردبیل نیز در این جلسه گفت: با تلاش استاندار اردبیل و سایر مدیران ما باید بیشترین ظرفیت اشتغال را در بخش صنعت استان فراهم کنیم به طوری که میانگین اشتغال کشور در این حوزه ۳۵ درصد است اما این میانگی در استان اردبیل ۲۵ درصد می‌باشد. جواد زنجانی از شناسایی و بازگشت ۱۰۰ واحد تولیدی راکد به چرخه تولید اشاره کرد و افزود: ۳۵۰ واحد جدید نیز در این حوزه شناسایی شده‌اند که امیدواریم با حمایت مسئولان امر به چرخه تولید بازگردند. وی اضافه کرد: ۳۳ درصد مجموعه‌های اشتغال استان به دلیل مشکلات بانکی، بیمه‌ای و حقوقی راکد هستند که امیدواریم در سال رونق تولید با حمایت همه جانبه این شرایط و فضا در استان در مسیر توسعه ایجاد شود.
فردا نیوزفردا نیوز20 ساعت قبل
یک کارمند اداره پست بریتانیا با روش عجیب خود در ارسال مرسوله پستی سوژه شبکه‌های اجتماعی شد. او به جای تحویل عادی بسته، آن را از پنجره خانه گیرنده روی تخت وی انداخت. انتخاب: یک کارمند اداره پست بریتانیا با روش عجیب خود در ارسال مرسوله پستی سوژه شبکه‌های اجتماعی شد. او به جای تحویل عادی بسته، آن را از پنجره خانه گیرنده روی تخت وی انداخت. یک کارمند اداره پست بریتانیا که به نظر کمی تنبل می‌رسد از روشی جدید و عجیب برای ارسال نامه استفاده می‌کند.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه الفرات به نقل از واحد اطلاع رسانی امنیتی گزارش داد پادگان حشد شعبی در شهرستان آمرلی در استان صلاح الدین بمباران شد. این بیانیه آورده است پادگان الشهداء منطقه آمرلی تابع لیپ ۱۶ حشد شعبی امروز جمعه هدف حمله یک پهپاد ناشناس قرار گرفت که در نتیجه آن دو نیروی حشد شعبی زخمی شدند. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر