فیلم | ماجرای والیبالیست شدن فرهاد و فرزاد مجیدی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

فیلم | ماجرای والیبالیست شدن فرهاد و فرزاد مجیدی

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
ماجرای والبیال بازی کردن فرهاد و فرزاد مجیدی از زبان مصطفی کارخانه در برنامه سلام،صبح بخیر شبکه سه سیما را می بینید.

در ادامه بخوانید

فیلم | اعدام و صدها سال زندان آیا باعث ریشه‌کنی فساد شد؟

خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بزرگترین پرونده، پرونده بانک سرمایه بوده که شبکه مفسدین داشته. ابرفسادی با پول معلمان بازنشسته، ۱۴ هزار میلیارد تومان اختلاس و ۳۱ متهم. سلاطین قیر، پتروشیمی، سکه، کاغذ و مافیای دلار محاکمه شدند. سلطان قیر و سلطان سکه برای جرم‌های‌شان بالای دار رفتند. صدها سال حکم اعدام صادر شده اما ابراهیم فیاض می‌گوید هنوز افکار عمومی باور ندارند با فساد برخورد ریشه‌ای شده است.
کجاروکجارو13 ساعت قبل
یکی دیگر از مسائلی که موجب نگرانی ما در پرواز می‌شود، پروازهای طولانی‌ مدت است. در این مقاله با چند راهکار ساده آشنا می‌شویم تا به کمک آن‌ها بتوانیم پروازهای طولانی را تحمل کنیم. قبل از پرواز، خوب بخوابیدشاید فکر کنید که بهتر است شب قبل از پرواز بیدار بمانید تا حین پرواز بتوانید راحت بخوابید. علاوه بر این، داشتن هم‌صحبت در یک پرواز طولانی باعث می‌شود که زمان زودتر بگذرد و کمتر احساس خستگی کنید. سریال تماشا کنیدمدت زمان طولانی پرواز بهترین فرصت برای تماشای چندین قسمت از سریال مورد علاقه‌تان است بدون این‌که به خاطر از دست دادن زمان عذاب وجدان بگیرید.

فیلم | فرار از ساختمان آتش‌گرفته به شیوه مرد عنکبوتی!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
رکنارکنا8 ساعت قبل
استاندار بوشهرکشف بیش از ۲۱ تن مواد مخدر در استان بوشهر در سال گذشته را مورد اشاره قرار داد و افزود: کشف این حجم مواد مخدر در استان بوشهر نشان از تلاش شبانه‌روزی و موفقیت نیروهای عمل‌کننده است که از خدمات آنان قدردانی می‌شود. گراوند با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای مواد مخدر در سواحل و دریا کشف شده است تصریح کرد: اکنون مسیر قاچاقچیان مواد مخدر از سمت محورهای زمینی به دریا سوق یافته چراکه بیشترین کشفیات سال گذشته و ۴ ماه امسال استان بوشهر در سواحل و دریا بوده است. وی، از کشف ۶ تن مواد مخدر در چهار ماه نخست امسال در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: از نیروهای انتظامی، دریابانی، اطلاعات، سپاه، نیروی دریایی سپاه و دیگر دستگاه‌های مبارزه کننده که در کنار یکدیگر با سوداگران مرگ مقابله می‌کنند قدردانی می‌شود. استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بیشتر آسیب‌های اجتماعی در جامعه ریشه آن به مواد مخدر برمی‌گردد تصریح کرد: استان بوشهر در عرصه مبارزه مواد مخدر در بین استان‌های مختلف جایگاه بسیار خوبی دارد و این استان جزء استان‌های آلوده نیست. وی از تجهیز دستگاه‌های مبارزه کننده با قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد و بیان کرد: در راستای تشدید مقابله با سوداگران مرگ در مناطق خشکی و دریایی، استان بوشهر به امکانات نوین و پیشرفته مجهز می‌شود.
سینماپرسسینماپرس14 ساعت قبل
سینماپرس: آلن مور یکی از قابل توجه‌ترین نویسندگان داستان‌های تخیلی به زبان انگلیسی به زودی بازنشسته خواهد شد و مسیر حرفه‌ای کاری به شدت اثرگذار خود را به پایان می‌رساند. به گزارش سینماپرس به نقل از گاردین، آلن مور اعلام کرده آخرین نسخه «لیگ آقایان خارق‌العاده» آخرین نسخه از کمیک‌های نوشته شده به قلم او و آخرین اثر او در فرمی باشد که خود او طی سال‌ها آن را به شدت تغییر داده است. مور به ندرت طراحی می‌کند و به جایش با جزییات و طول بسیار به نوشتن فیلمنامه کمیک‌ها مشغول می‌شود. اما مور کاملا نسبت به ظرافت‌های ژانر ابرقهرمانی آگاهی دارد و این ظرافت‌ها را وارد این ژانر کرده است. تلاش‌های مور فراتر از ابرقهرمان‌ها با آثاری مانند «از جهنم»، «دختران گمشده» و «کشتاری کوچک» نیز مطرح است و اغلب از این عناوین برای اثبات ارزش ادبی آثار او یاد می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر