زنده ماندن زاینده‌رود؛ فعلا فقط ۲۰ روز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. اجتماعی

زنده ماندن زاینده‌رود؛ فعلا فقط ۲۰ روز

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
وزارت نیرو اعلام کرده بود با هدف ایجاد روحیه نشاط شهروندان و رونق گردشگری، زاینده‌رود تا پایان تابستان جاری می‌ماند.

خبرگزاری ایسنا: وزارت نیرو اعلام کرده بود با هدف ایجاد روحیه نشاط شهروندان و رونق گردشگری، زاینده‌رود تا پایان تابستان جاری می‌ماند.

با این حال، مطابق تصمیم کمیته ۱۵ نفره، آب زاینده رود تنها برای کشت تابستانه کشاورزان و به صورت سهمیه‌بندی برای ۲۰ روز جریان خواهد داشت. این روند در مرداد نیز به همین شکل خواهد بود و در شهریور شاید مدت کوتاه‌تری جاری باشد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

یک روز تابستانی گرم در بازار تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حال و هوای بازار تهران را در گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ببینیمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ حال و هوای بازار مثل روزهای تابستان، گرم است؛ گرمایی که ریشه در همدلی و انصاف خریداران و فروشندگان دارد. گزارش خبرنگارمان، رضا نیک قدم منش، را از یک روز تابستانی گرم بازار ببینیم.

رمزگشایی از گوزن‌ها / چرا ساواک به فیلم کیمیایی حساس بود؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصر ایران؛ محسن ظهوری به‌تازگی سکانسی جنجالی از فیلم «گوزن‌ها» منتشر شده است؛ سکانس پایانی فیلم که با تحمیل ساواک ساخته شد تا اکران شود. به گفته کیمیایی، او پس از نمایش این فیلم در جشنواره تهران توسط ساواک بازداشت و مجبور شده تا تغییر پایانی آن‌ها را بپذیرد. «بهروز وثوقی» هم در گفت‌وگو با «انتخاب» توضیح داده که با تهدید ساواک مجبور به بازی در سکانس آن‌ها شده. اما چرا ساواک به فیلم «گوزن‌ها» حساسیت داشت؟ چرا تصور می‌کرد تغییر سکانس پایانی آن، فیلم را از نظرشان موجه می‌کند؟ برای درک این موضوع سعی کردیم در این فیلم قصه و ماجراهای آن دوران را بررسی کنیم.
فردا نیوزفردا نیوز17 ساعت قبل
زن جوان که متهم است شوهر سالخورده و نابینایش را کشته دیروز پای میز محاکمه جرمش را انکار کرد و مدعی شد شوهرش احتمالا از بلندی به پایین سقوط کرده و فوت شده است. پدرم چند سال قبل ملکی را به نامادری صلح کرده بود و آن‌ها سر این موضوع با هم اختلاف داشتند. من شک ندارم او آخرین بار با پدرم درگیر شده و او را از بلندی به پایین پرت کرده است. سپس زن جوان در جایگاه ویژه ایستاد و منکر اتهام قتل شد. وی درباره تماس هایش با مرکز مشاوره قوه قضاییه نیز گفت: من سوالات را درباره فوت شوهر مطرح نکرده بودم.

بررسی وضعیت معتادان در محلات پاکسازی شده

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حدود ۵ ماه از جمع‌آوری و ساماندهی معتادان در محلات جنوبی تهران می‌گذرد و تغییرات قابل ملاحظه‌ای مشاهده شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ حدود ۵ ماه از جمع‌آوری و ساماندهی معتادان در محلات جنوبی تهران می‌گذرد و تغییرات قابل ملاحظه‌ای مشاهده شد و تنها محله هرندی و چهارراه مولوی نیاز به توجه مجدد مسئولین دارد.

پرواز با کوچک‌ترین هواپیمای جهان+فیلم و تصاویر

الفالف1 روز قبل
پرواز با کوچک‌ترین هواپیمای جهان+فیلم و تصاویرگروه اجتماعی الف، ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۵۵ ۳۹۸۰۴۲۹۱۸۰خلبان بازنشسته انگلیسی با کو‌چک‌ترین هواپیمای جهان پرواز و طی آن از ترفندهای خطرناک استفاده کرد که توسط همسر وی به ثبت رسید.
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون عمرانی استاندار ایلام و هیئت همراه با معاون اول استاندار واسط عراق در خصوص زیر ساخت‌های اربعین با هم دیدار کردند. کرمی گفت: برنامه ما این است که زیرساخت هایی را که می‌توان تا اربعین اجرایی کرد برای رفاه حال زوار با هماهنگی طرف عراقی در پایانه زرباطیه انجام دهیم. وی افزود: در همین رابطه تسطیح و محوطه سازی در این پایانه برای ایجاد پارکینگ اتوبوس‌ها به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در نزدیکی مرز به همت موکب رهپویان ولایت اجرا می‌شود. استاندار ایلام با اشاره اهتمام جدی در پروژه‌های مسیر اربعین خاطرنشان کرد: اولویت اصلی پروژه‌های عمرانی استان بر تکمیل پروژه‌های اربعین تمرکز یافته است. استاندار ایلام ادامه داد: در این راستا پیگیر پرداخت مطالبات پیمانکاران این پروژه‌ها هستیم که خوشبختانه در نشست هیئت عالی‌رتبه اقتصادی به استان مقرر شد ۳۰ میلیارد تومان به پروژه جاده ایلام به مهران اختصاص یابد.

نظرها

اخبار بیشتر