همه ملت‌ها از ایران حمایت کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی

همه ملت‌ها از ایران حمایت کردند

مهرخبرگزاری مهر |
رئیس جمهور: آمریکا در ۱۴ ماه گذشته در تمامی مسیرهای اقتصادی سیاسی و اجتماعی و بین‌المللی در تقابل با جمهوری اسلامی ایران شکست خورده است.

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
دیلی‌تلگراف: انگلیس امروز تحریم‌های دیپلماتیک و اقتصادی علیه ایران را اعلام می‌کندبراساس گزارش این روزنامه انگلیسی، بریتانیا ممکن است سعی کند تحریم‌های سازمان ملل و اتحادیه اروپا که در پی حصول برجام لغو شده بود، مجددا اعمال شود.
وانانیوزوانانیوز17 ساعت قبل
تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجرعضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد. رسانه‌های مختلف نیز درباره‌ خبر مرگ مسعود رجوی نوشتند: «عکسی در توییتر درباره منافقین منتشر شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. بسیاری از آنها می‌گفتند کاش رجوی برای تمام کارهای مجرمانه‌اش و کشتن افراد بی‌گناه به مجازات می‌رسید: فره: «مسعود رجوی کی مرده؟! به راستی که مسعود رجوی کثیف‌ترین و خائن‌ترین ایرانی است.»، هوی: «مسعود رجوی به درک نائل گردید. به همین دلیل تلاش کرده‌اند با مخفی نگه داشتن مرگ مسعود رجوی گروهک منافقین را سر پا نگه دارند.

سیر تحولات …

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ برای اینکه ببینیم اوضاع از چه قراری است باید به اردیبهشت سال گذشته، زمانی که آمریکا رسما از برجام خارج شد بازگردیم اقدامی که عملا نقض برجام بود. پس از خروج آمریکا از برجام نیز نشست‌ها یی با عنوان ۱+۴ شکل گرفت و اروپایی‌های وعده‌های زیادی برای مقابله با تحریم‌های یکجانبه آمریکا و دور زدن تحریم‌ها دادند. جلساتی که نتیجه‌اش یازده تعهد اروپایی‌ها بود؛ ۱۱ تعهدی که قرار شد ایران هم از منافع اقتصادی برجام بهره‌مند شود و هم اروپایی‌ها تداوم صادرات در حوزه‌های نفت، گاز و محصولات نفتی و پتروشیمی را تضمین کنند. همچنین با تقویت پوشش‌های اعتبار صادراتی از حمل و نقل دریایی، زمینی، هوایی و ریلی حمایت کنند. تشویق سرمایه گذاری در ایران، حمایت از شرکت‌ها در برابر آثار تحریم‌های آمریکا و گرد هم آوردن کارشناسان بخش دولتی و خصوصی در این راستا، برجام را عملا رصد و از اجرایش اطمینان حاصل کنند، اما حالا بیش از ۱۴ ماه گذشته و برغم بار‌ها تکرار این وعده‌ها، اقدام اروپا عملا هیچ است.

غول نبردهای آبی - خاکی ارتش آمریکا هم حریف سپاه نشد/ راز پیام دروغ USS Boxer به کاخ سفید +عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
تا این که ناگهان پنج شنبه شب، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا با خوشحالی ادعا کرد که یک پهپاد ایرانی که به ناو آمریکایی USS Boxer نزدیک شده بود سرنگون شده است. چندین کشور در دنیا مثل استرالیا، اسپانیا، فرانسه و چین از جمله دارندگان این نوع از شناورها به حساب می‌آیند. خدمه استاندارد این ناو در حدود ۱۲۰۰ نفر است و می‌تواند تا حدود ۱۶۸۷ نفر تفنگدار دریایی را نیز با خود حمل کند. این ناو در تاریخ ۱۱ فوریه سال ۱۹۹۵ میلادی وارد خدمت و در مجموع ۸ فروند از این ناوها برای نیروی دریایی آمریکا ساخته شده است. ناو USS Boxerاین ناو میتواند علاوه بر قوای مسلح و تجهیزات زرهی، انواع بالگرد‌های ترابری و تهاجمی و نوع عمود پرواز جنگنده نسل پنجم اف ۳۵ را حمل کند.
فارسفارس18 ساعت قبل
تحلیلگر سرشناس عربی، بزرگ‌ترین اشتباه غرب و متحدان عرب آن را ارزیابی نادرست قدرت ایران دانست و نوشت: رهبران ایران یک پیام آشکار مخابره کردند مبنی بر اینکه وقتی حرف می‌زنند به آن عمل می‌کنند. رأی الیوم نوشت، انگلیس نفتکش گریس-۱ حامل نفت ایران را به دلیل نقض قوانین بین المللی کشتیرانی توسط ایران توقیف کرد، بلکه در این خصوص از واشنگتن و به طور ویژه شخص دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دستور گرفته بود. ایرانی‌ها جز با شروط خودشان پای میز مذاکره نخواهند رفت. رهبران ایران خوی شهادت‌طلبی دارند و هیچ ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا و عضویت برخی کشورهای عربی حاشه خلیج (فارس) و اروپا مانع آنان نمی‌شود. کسی که عقیده‌ای خلاف این را دارد رهبران ایران و راهبرد دفاعی آنها و روحیات و ساختار نظامی آنها را نمی‌شناسد.

روایت تصویری وعده رهبرانقلاب که ۳روزه به وقوع پیوست

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر