فیلم/ راهپیمایی کوبایی‌ها در حمایت از مادورو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

فیلم/ راهپیمایی کوبایی‌ها در حمایت از مادورو

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
راهپیمایی گسترده در حمایت از نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا در هاوانا پایتخت کوبا برگزار شد.

دریافت ۴ MB

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش ایسنا، سید آرش حسینی میلانی در نشست خبری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران در تشریح روند برگزاری این انتخابات گفت: هفته تبلیغات شورایاری‌ها آغاز شده و ما همه توان خود در جهت افزایش مشارکت مردم تهران به کار خواهیم گرفت تا در ۳۵۲ محله شهر تهران جمعه آینده با حضور پرشور مردم این انتخابات برگزار شود. وی با اشاره به این که حدود ۱۲ هزار نفر واجد شرایط به عنوان کاندیدا صلاحیتشان در این انتخابات احراز شده است اظهار کرد: تنها ۹۸ نفر یعنی زیر صد نفر در این انتخابات صلاحیتشان احراز نشده است. در حقیقت شورا و شهرداری با رویکرد حداقل عدم احراز صلاحیت این انتخابات را برگزار خواهند کرد. به گفته رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران، حضور در انتخابات به عنوان کاندیدا برای کارمندانی که در سایر شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به شهرداری تهران حضور دارند در این انتخابات بلامانع است. میلانی در خصوص هماهنگی میان ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران و فرمانداری تهران برای برگزاری این انتخابات گفت: در سطح عملیاتی فرمانداری ناظرین خود را دارد و روسای شعب نیز با تایید فرمانداری مشخص شده‌اند.

فیلم | لیلا حاتمی در محصول مشترک سینمای ایران و اسپانیا

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
سلامت نیوزسلامت نیوز10 ساعت قبل

فیلم/ دست ندادن رحمتی با علیرضا منصوریان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه خط حمله پرسپولیس (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
دهقان بیان کرد: هنگامی که با یکی از پسران صحبت کردم متوجه شدم که دو نفر از آن‌ها مست هستند، اما من سعی کردم با نگاه معناداری به آن‌ها بفهمانم که رفتارهایشان نامتعارف است. وی افزود: یکی از آن پسران چند بار مرا هوی خطاب کرد، اما من پاسخی ندادم برای بار سوم با لفظی نامناسب مرا خطاب کرد و من به او گفتم که اینجا خانواده نشسته لطفا رعایت کن. وی ادامه داد: بار بعد با تیزی صندلی به سرم زدند و با مشت، چوب و قمه به جان من افتادند که پهلو و کمرم زخمی شد حتی پیرمردی که برای جدا کردن ما جلو آمد را سیلی و لگد زدند. وی افزود: ۱۰ سانت پارگی در سرم ایجاد شده که بخیه زدند و پارگی در پهلو دارم، البته زیاد حاد نبود و با پانسمان رفع شد که بعد از ۴ ساعت در بیمارستان به خانه آمدم. باشگاه خبرنگاران

نظرها

اخبار بیشتر